پنتاگون: نیروهای روسیه هنوز روی تسخیر کی‌یف متمرکز هستند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺پنتاگون: نیروهای روسیه هنوز روی تسخیر کی‌یف متمرکز هستند ▪️جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، با اشاره به گزارش‌هایی در مورد حرکت کاروان نظامی روسیه به سمت کی‌یف تاکید کرد که نیروهای روسیه همچنان روی تسخیر پایتخت متمرکز هستند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

سخنگوی پنتاگون روز دو شنبه نهم اسفند در جریان یک کنفرانس خبری در پاسخ به پرسشی در مورد دستور رئیس جمهوری روسیه برای آماده‌باش نیروهای استراتژیک گفت:‌ «ما اعلام آقای پوتین را دیده‌ایم و فکر می‌کنیم همان‌قدر که غیرضروری است، تحریک‌کننده هم هست.»

روز دوشنبه در برخی گزارش‌های رسانه‌ای با انتشار تصاویر ماهواره‌ای اعلام شد یک کاروان نظامی به طول ۲۷ کیلومتر از سوی روسیه به سمت اوکراین در حرکت است. سخنگوی پنتاگون در مورد این کاروان نظامی تصریح کرد که نیروهای روسیه در حال تلاش برای نزدیک شدن و تسخیر کی‌یف، پایتخت اوکراین، هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه حریم هوایی خود را به روی ۳۶ کشور بستروسیه در اقدامی مشابه حریم هوایی خود را به روی کشورهایی بست که اخیرا حریم هوایی خود را به روی روسیه بسته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای 36 کشور بستروسیه در یک اقدام متقابل نسبت به کشورهای اروپایی، حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای 36 کشور از جمله آلمان و فرانسه بست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فنلاند حریم هوایی خود را به روی روسیه می‌بنددوزیر حمل‌و‌نقل فنلاند اعلام کرد که حریم هوایی کشورش به زودی بر روی هواپیماهای روسی بسته خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایتالیا هم حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای روسیه بستایتالیا هم حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای روسیه بست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نیروهای بازدارنده روسیه به حالت «ماموریت جنگی ویژه» درآمدندنیروهای بازدارنده روسیه به حالت «ماموریت جنگی ویژه» درآمدند وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیروهای بازدارنده این کشور در حالت «ماموریت جنگی ویژه» قرار گرفته‌ است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله روسیه به اوکراین؛ تحریم‌های گسترده در انتظار ورزش روسیه - BBC News فارسیابتدا یوفا میزبانی فینال لیگ قهرمانان فوتبال اروپا را از سن‌پترزبورگ گرفت و به پاریس داد. سپس ورزش‌های دیگر نیز دست به کار شدند و از جمله میزبانی روسیه در فرمول یک لغو شد. سپس فیفا یک گام جلوتر رفت و گفت که تیم ملی فوتبال روسیه باید کلیه مسابقاتش را در زمین بی‌طرف، بدون پرچم و سرود ملی روسیه و با نام 'اتحادیه فوتبال روسیه' انجام دهد و کمیته بین‌المللی المپیک به فدراسیون‌های جهانی توصیه کرد که روسیه را محروم کنند. کس مادر اونایی که میگفتند ورزش سیاسی نیست. چطور ایران با اسراییل بازی نمیکرد میگفتن ورزش سیاسی نیست دخالت سیاست در ورزش و ایران و ورزش کارش رو تحریم میکردن؟ ورزش اصلا سیاسی نیست😁😂😂😂
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »