پوری حسینی از سازمان خصوصی سازی رفت- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

«پوری حسینی از سازمان_خصوصی_سازی رفت» وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی، داود خانی را به عنوان سرپرست سازمان خصوصی سازی منصوب کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خانی عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی سازمان خصوصی سازی با حفظ سمت از سوی وزیر اقتصاد به عنوان سرپرست این سازمان منصوب شده است.

گفتنی است، پیش از این، میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی ریاست سازمان خصوصی سازی را عهده دار بود که استعفایش مورد موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی قرار گرفت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

«علت استعفای 'پوری_حسینی' رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی مشخص شد»

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض سازمان همکاری اسلامی به اقدام اخیر اسرائیل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درگیری‌های هنگ کنگ؛ اعتراض چین به آمریکا و سازمان مللچین اعلام کرد که معترضان هنگ‌کنگی اموال عمومی را از بین برده‌اند، فعالیت فرودگاه را مختل کرده‌اند، از سلاح‌های کشنده استفاده کرده‌اند و بر اساس شواهد «تمایل به توسل به تروریسم دارند».
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: اگر مجبور شویم از سازمان «تجارت جهانی» خارج می‌شویمپرزیدنت ترامپ اعلام کرد که آمریکا اگر مجبور شود، از سازمان تجارت جهانی خارج می‌شود. رئیس جمهوری آمریکا که روز سه شنبه ۲۲ مرداد در جمع کارکنان یک مجتمع شیمیایی شرکت شل در پنیسلوانیا سخن می‌گفت، توضیح
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ورود ربات‌ها به ‌سازمان آتش‌نشانیورود ربات‌ها به ‌سازمان آتش‌نشانی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ورود ربات‌های آتش‌نشان به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تا پایان امسال خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل متحد طرف‌های درگیر در عدن یمن را به گفت‌وگو دعوت کردسازمان ملل متحد شامگاه سه‌شنبه 13اوت تمامی طرف‌های درگیر در عدن، پایتخت مؤقت در جنوب غرب یمن را به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اگر مجبور شویم، از سازمان تجارت جهانی خارج خواهیم شدرئیس‌‌جمهوری آمریکا تهدید کرد که اگر سیاست‌ها در قبال کشورش در سازمان تجارت جهانی تغییر نکند، آمریکا را از این سازمان خارج می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »