اگر مجبور شویم، از سازمان تجارت جهانی خارج خواهیم شد

23/05/1398 09:40:00 ق.ظ

دونالد ترامپ: اگر مجبور شویم، از سازمان تجارت جهانی خارج خواهیم شد

رئیس‌‌جمهوری آمریکا تهدید کرد که اگر سیاست‌ها در قبال کشورش در سازمان تجارت جهانی تغییر نکند، آمریکا را از این سازمان خارج می‌کند. ترامپ سال گذشته نیز با اتخاذ مواضعی مشابه، اعلام کرده بود که اگر سازمان تجارت جهانی عملکردش را بهبود نبخشد، آمریکا را از این سازمان خارج خواهد کرد.

ترامپ معتقد است که کشورها روابط منصفانه‌ای با آمریکا در عرصه تجارت جهانی ندارند و سازمان تجارت جهانی زمینه‌ساز چنین رویکردی در قبال ایالات متحده شده است.

او به‌طور مشخص از شرایط و امکانات چین در این سازمان انتقاد کرده و پکن را بارها متهم به «سرقت» دانش و فناوری ایالات متحده کرده‌ است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

پرزیدنت ترامپ: اگر مجبور شویم از سازمان «تجارت جهانی» خارج می‌شویمپرزیدنت ترامپ اعلام کرد که آمریکا اگر مجبور شود، از سازمان تجارت جهانی خارج می‌شود. رئیس جمهوری آمریکا که روز سه شنبه ۲۲ مرداد در جمع کارکنان یک مجتمع شیمیایی شرکت شل در پنیسلوانیا سخن می‌گفت، توضیح

لزوم کمک سازمان همکاری اسلامی به حل بحران افغانستان

واکنش رییس پیشین سازمان حج به ادعای رکن‌آبادیحمید محمدی، رییس پیشین سازمان حج و زیارت به ادعای مرتضی رکن‌آبادی مبنی بر 'پذیرفتن مسؤولیت فاجعه منا از سوی ایران برای باز شدن راه حج' واکنش نشان داد و این اظهارات را خلاف واقع دانست خب متن تفاهم نامه ی حج رو منتشر کنید!

اعتراض سازمان همکاری اسلامی به اقدام اخیر اسرائیل

درگیری‌های هنگ کنگ؛ اعتراض چین به آمریکا و سازمان مللچین اعلام کرد که معترضان هنگ‌کنگی اموال عمومی را از بین برده‌اند، فعالیت فرودگاه را مختل کرده‌اند، از سلاح‌های کشنده استفاده کرده‌اند و بر اساس شواهد «تمایل به توسل به تروریسم دارند».

ورود ربات‌ها به ‌سازمان آتش‌نشانیورود ربات‌ها به ‌سازمان آتش‌نشانی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ورود ربات‌های آتش‌نشان به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تا پایان امسال خبر داد.