پمپئو: رژیم ایران بار دیگر به خشونت و قطع اینترنت متوسل شده است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

وزیر خارجه آمریکا با درج شناسه توئیتری علی خامنه ای، رهبر ایران در صفحه توئیترش نوشت: «مردم ایران حق دارند برای ۱۵۰۰ قربانی که در جریان اعتراضات ایران توسط خامنه ای سلاخی شدند، عزاداری کنند. رژیم [ایران] از شهروندان خودش هراس دارد و بار دیگر به خشونت و ...

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مایک پمپئو در حالی در توئیت روز جمعه خود شمار کشته شدگان اعتراض های آبان ماه ایران را ۱۵۰۰ نفر ذکر کرده است که واشنگتن تاکنون این آمار را بیش از هزار نفر اعلام می کرد.سازمان عفو بین الملل در آخرین گزارش خود اعلام کرده است که دستکم ۳۰۴ نفر بین روزهای ۲۴ تا ۲۷ آبان در جریان اعتراض ها در شهرهای مختلف ایران کشته شدند.این در حالی است که مقامات ایران ضمن رد آمار سازمان عفو بین الملل تاکنون از اعلام تعداد کشته شدگان در جریان اعتراض های آبان ماه خودداری کرده اند.

از سوی دیگر بنا به گفته گروهی از کارشناسان مستقل سازمان ملل متحد احتمالا هزاران نفر همچنان در پی موج دستگیری ها پس از ناآرامی های آبان ماه در ایران در زندان به سر می برند. خبرگزاری ایلنا روز چهارشنبه به نقل از یک «مقام آگاه» محدودیت دسترسی به ترافیک بین الملل خطوط تلفن های همراه در برخی استان های ایران را تائید کرده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ناکامی کودتای بنزین تاکنون کشف چند انبار اسلحة وارداتی، ابترشدن شبکة واردات سلاح و تجهیزات از اوکراین، و سربریدة هانی کرده را به همراه آورده. در مرحله نهائی این مایکل پمپئو است که با استعفایش، تاوان شکست این کودتا را در دستگاه ترامپ پرداخت خواهد کرد!

این حرف ها از رییس مخوف ترین و سلاخ ترین سازمان دنیا CIA بعیده!! گوانتانامو کودتاچی_CIA

شما قطعا دلسوز ملت ایران نیستید بلکه فقط نگران منافع نامشروع خود هستید. وضعیت ملتهای عراق و افغانستان و یمن که هدف حمله یا اشغال شما هستند گواه است.

رءیس سابق سیا آخرین پست سازمانی قبل وزارت خارجه ودیگر هیچ فقط یه کم تامل میخواد به پررویی این بابا

راستي دليل اينكه خامنه ايي در روز ٦ دي يك چنين توييتي در رابطه با علت فروپاشي شوروي درج ميكنه چي هست؟ او كه حتما از تنفري كه نسبت بهش وجود داره با خبر هست. او داره سعي ميكنه به نيروهاي درب و داغون خودش روحيه بده وبگه كه ببينيد چهلم جانباختگان قيام ابان گذشت و ما هنوز سرنگون نشديم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد طرفداران ایران از رئیس‌جمهوری عراق و روزه‌گیری سیستانی از سیاستبلافاصله پس از استعفای برهام صالح رئیس جمهوری عراق، تندباد حملات گروه‌ها و فراکسیون‌های پارلمانی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

قطع مجدد اینترنت تلفن همراه در ایران از بیم از سرگیری اعتراض‌هابه نظر می‌رسد که مقامات ایران از بیم بروز اعتراضات که چهارشنبه شب گذشته طلیعه‌ از سرگیری آن مشاهده اینترنتی قطع نشده.......چقدر دروغ مینویسی امروزسوژه ندارید، یابه دوروغ عادت کردید؟ متن های فارسی شما پر از ایرادات دستوری و جمله بندیست که مانع از فهم مطالب شما میشه، تقریبا در متون شما همه مطالب و سمت و سوها با هم قاطی شده! از یک فارسی زبان متبحر حتما کمک بگیرید!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کانون نویسندگان ایران از وضعیت سلامت «آرش گنجی» در بازداشت ابراز نگرانی کرد🔺کانون نویسندگان ایران از وضعیت سلامت «آرش گنجی» در بازداشت ابراز نگرانی کرد ⚡️کانون نویسندگان ایران با انتشار بیانیه‌ای ضمن ابراز نگرانی از وضعیت سلامت آرش_گنجی مترجم و منشی این کانون، خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط او شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درخواست از شورای امنیت: خشونت ایران علیه معترضان محکوم شود | DW | 26.12.2019شماری از مدافعان حقوق بشر در داخل و خارج از ایران، در نامه‌ای به رئیس ادواری شورای امنیت، خواستارآن شده‌اند که این نهاد، سرکوب مردم در جریان اعتراضات آبان را 'جنایت علیه بشریت' دانسته و قطعنامه‌ای در این زمینه صادر کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت شماری از شرکت‌کنندگان در مراسم یادبود قربانیان اعتراضات ایرانروز پنج‌شنبه 26 دسامبر 2019 شهرهای مختلف ایران شاهد برگزاری مراسم یادبود کشته‌شدگان اعتراضات سراسری تبریک به رضا پهلوی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گزارش رسانه‌های آمریکایی از مراسم چهلم قربانیان اعتراضات آبان ماه در ایرانهمزمان با چهلم کشته شدگان اعتراضات آبان ماه در ایران، گزارش‌ها و تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی حاکی از جو شدید امنیتی در شهرهای مختلف ایران است. از جمله در «بهشت سکینه» کرج که ماموران امنیتی بر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »