قطع مجدد اینترنت تلفن همراه در ایران از بیم از سرگیری اعتراض‌ها

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

قطع مجدد اینترنت تلفن همراه در ایران از بیم از سرگیری اعتراض‌ها العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در این رابطه نت‌بلوکس روز جمعه 27 دسامبر، تأکید کرد دسترسی به اینترنت تلفن همراه در ایران بار دیگر متوقف شده و به حدود 5٪ رسید.

داده‌های شرکت رصد اینترنتی نت‌بلوکس نشان داده که از چهارشنبه گذشته اینترنت شبکه‌های تلفن همراه در ایران،‌ دچار اختلال شده است.نکته قابل توجه این است که چندین شهر ایران شب چهارشنبه و صبح پنج‌شنبه گذشته،‌ شاهد تجمع مردم برای ادای احترام به قربانیان اعتراضات بودند که در جریان تظاهرات آبان گذشته به خاک افتادند.

ماموران امنیتی در همین راستا اقدام به دستگیری ده‌ها تن کردند که در گورستان بی بی سکینه کرج برای همبستگی با قربانیان اعتراض‌های آبان حضور یافته بودند.نکته قابل توجه این است که به گفته خبرگزاری رویترز،‌ سه مقام در وزارت کشور ایران فاش كردند، حدود 1500 نفر در جریان اعتراضات آغاز شده از 15 نوامبر در نقاط مختلف كشور که كمتر از دو هفته ادامه داشت،‌ كشته شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

متن های فارسی شما پر از ایرادات دستوری و جمله بندیست که مانع از فهم مطالب شما میشه، تقریبا در متون شما همه مطالب و سمت و سوها با هم قاطی شده! از یک فارسی زبان متبحر حتما کمک بگیرید!

امروزسوژه ندارید، یابه دوروغ عادت کردید؟

اینترنتی قطع نشده.......چقدر دروغ مینویسی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد طرفداران ایران از رئیس‌جمهوری عراق و روزه‌گیری سیستانی از سیاستبلافاصله پس از استعفای برهام صالح رئیس جمهوری عراق، تندباد حملات گروه‌ها و فراکسیون‌های پارلمانی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

توئیتر سپیده قلیان پس از اعلام «شکایت از صداوسیمای جمهوری اسلامی» از دسترس خارج شد🔺توئیتر سپیده قلیان پس از اعلام «شکایت از صداوسیمای جمهوری اسلامی» از دسترس خارج شد ⚡️در حالی گزارش‌ها حاکی ازشکایت سپیده_قلیان از صداوسیمای است که توئیتر این فعال کارگری پس ازافشاگری درباره اعترافات اجباری بازداشت شدگان اعتراضات از دسترس خارج شده است. Sending love to Sepideh Ghalyan💕
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کانون نویسندگان ایران از وضعیت سلامت «آرش گنجی» در بازداشت ابراز نگرانی کرد🔺کانون نویسندگان ایران از وضعیت سلامت «آرش گنجی» در بازداشت ابراز نگرانی کرد ⚡️کانون نویسندگان ایران با انتشار بیانیه‌ای ضمن ابراز نگرانی از وضعیت سلامت آرش_گنجی مترجم و منشی این کانون، خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط او شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درخواست از شورای امنیت: خشونت ایران علیه معترضان محکوم شود | DW | 26.12.2019شماری از مدافعان حقوق بشر در داخل و خارج از ایران، در نامه‌ای به رئیس ادواری شورای امنیت، خواستارآن شده‌اند که این نهاد، سرکوب مردم در جریان اعتراضات آبان را 'جنایت علیه بشریت' دانسته و قطعنامه‌ای در این زمینه صادر کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت شماری از شرکت‌کنندگان در مراسم یادبود قربانیان اعتراضات ایرانروز پنج‌شنبه 26 دسامبر 2019 شهرهای مختلف ایران شاهد برگزاری مراسم یادبود کشته‌شدگان اعتراضات سراسری تبریک به رضا پهلوی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گزارش رسانه‌های آمریکایی از مراسم چهلم قربانیان اعتراضات آبان ماه در ایرانهمزمان با چهلم کشته شدگان اعتراضات آبان ماه در ایران، گزارش‌ها و تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی حاکی از جو شدید امنیتی در شهرهای مختلف ایران است. از جمله در «بهشت سکینه» کرج که ماموران امنیتی بر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »