پل‌های عابر پیاده، جایی امن برای آزار زنان در شهر

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: پل‌های عابر پیاده، جایی امن برای آزار_زنان در شهر این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

«به روال همیشه، ساعت از 9 گذشته بود و من هم راهی خانه شدم. کوله سنگینی روی دوشم بود که تمام وسیله‌های باشگاه را در آن حمل می‌کردم. خسته بودم و همان‌طور که حدس می‌زدم، پله برقی هم خراب بود. با خستگی و به آرامی پله‌ها را بالا می‌رفتم و حسابی هم تشنه بودم. گرمای میانه‌های تیر بود و با وجود غروب آفتاب، هنوز هم حرارتش در آسمان تهران حس می‌شد. پله آخر را هم گذراندم و وارد پل شدم. ساکت، خلوت، تاریک و محبوس در تبلیغات شهری. 2 قدم برنداشته بودم که مردی از روبه‌رو حرکت کرد.

وزارت کشور و شهرداری در نامه‌ای از اقدامات لازم برای ایمن‌سازی پل‌ها خبر داد!»اعطا البته چند روز بعد مجدداً نوشت که در صحن علنى به مشکل ناامنى پل‌هاى عابر مسدودشده در 2 طرف با تابلوهاى تبلیغات براى شهروندان و به ویژه زنان اشاره کرده است. او ضمن این اظهارات خبر داد که از شهردارى گزارش جامعى از وضعیت فعلى پل‌هاى عابر درخواست کرده است.وجود معابر دندانه‌ای، شمشادهای بلند، پل‌های عابرپیاده پوشیده، پیچ‌های بدون دید در برخی معابر و... از جمله مواردی است که حس ناامنی را در زنان تشدید می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«هرمنوتیک آزار جنسی» در جامعه و دنیای مجازی ایران؛ گفت‌وگویی با الستیدر نظام سنتی، مهار مردانگی و زنانگی توامان دنبال می‌شد. اینکه زنان حق نداشتند بی‌حجاب بیرون بروند، از مصادیق مهار زنانگی بود ولی مردان هم حق نداشتند با زن نامحرم خلوت کنند یا در کوی و برزن با یک زن بایستند به حرف زدن. این هم نوعی مهار مردانگی بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان قهرمانی تیم ملی زنان ترکیه در جام ملت‌های والیبال جوانان اروپا را تبریک گفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جایی برای شنای زنان در سواحل گناوه نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تاکید بر آموزش حضوری در سال تحصیلی جدید/ گروه‌بندی دانش‌آموزان در مدارس پرتراکموزیر آموزش و پرورش گفت: امسال ایران باید سراسر مدرسه شود، حتی همه خانه‌های ما باید تبدیل به مدرسه شوند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورشکستگی برج و هتل ترامپ در ونکوور کانادا در پی همه‌گیری کروناپیمانکار برج و هتل‌های‌ بین‌المللی ترامپ در ونکوور کانادا در پی رکود ناشی از همه‌گیری کرونا اعلام ورشکستگی کرده است بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در پی حادثه مرگ غیرنظامیان، ارتش آمریکا بخشی از تمریناتش را در کره جنوبی متوقف کردحادثه تصادف خودروی این غیرنظامیان با خودروی زرهی آمریکا، در اواخر روز یکشنبه حدود ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی در یک جادۀ عمومی در نزدیکی مرز کره شمالی روی داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »