پلیس راهور ایران: 107 نفر در تصادفات جاده‌ای 72 ساعت گذشته جان باختند

28/12/1400 10:12 ق.ظ

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ایران گفت که در 3 روز گذشته 107 نفر در سوانح ترافیکی جان خود را از دست داده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ایران گفت که در 3 روز گذشته 107 نفر در سوانح ترافیکی جان خود را از دست داده‌اند. - خبرگزاری آناتولی احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت:« متأسفانه تا به این لحظه در 3 روز نخست اجرای طرح نوروزی، 107 نفر از هموطنان در تصادفات جاده‌ای جان باختند».

وی در گفت‌وگوی تلفنی شبکه خبر صدا و سیمای ایران با اشاره به افزایش 29 درصدی ترددها نسبت به مدت مشابه سال گذشته، گفت: «با وجود مرگ 107 نفر در تصادفات جاده‌ای سه روز اخیر، آمار فوتی‌های سوانح جاده‌ای نسبت به سال گذشته کاهشی بوده اما به هر حال یک نفر کشته در حوادث رانندگی نیز زیاد است».

ادامه مطلب:
aa_persian »

افزایش چشمگیر ترددهای جاده‌ای/آغاز طرح نوروز پلیس راهورافزایش چشمگیر ترددهای جاده‌ای جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی از آغاز طرح نوروزی پلیس در جاده‌های سراسر کشور خبر داد و گفت که تردد از صبح امروز در برخی از جاده‌های کشور افزایش چشمگیری داشته است. تا میتونن بخاطر جاده های خراب و مرگ آور عوارض بگیرن. انصاف که نیست..

کاهش «۵۰ درصدی» فروش آجیل در ایران در مقایسه با سال گذشتهرئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار از کاهش ۵۰ درصدی فروش خشکبار در مقایسه با سال گذشته خبر داد.

ایران در دوران کرونا از نظر قربانیان پرستاری «جزء اولین‌ کشورها در جهان» بوددبیرکل خانه پرستار ایران می‌گوید که در دوران کرونا، از نظر جان‌باختگان پرستاری، ایران جزء اولین‌ کشورها در جهان بوده است و ماهانه حدود ۳۰۰ نیروی متخصص در این حوزه مهاجرت کرده‌اند.

خطیب‌زاده گزارش جاوید رحمان در مورد نقض حقوق بشر در ایران را «مغرضانه» خواندخطیب‌زاده گزارش جاوید رحمان در مورد نقض حقو_بشر در ایران را «مغرضانه» خواند خطیب‌زاده ۲۷ اسفند در واکنش به این اظهارات، با متهم کردن جاوید رحمان به عدم بی‌طرفی، گزارش او را «ناقص» توصیف کرد و رویکرد کشورهای غربی به حقوق بشر را «دوگانه و ریاکارانه» خواند 🇷🇺❤☢ جاوید رحمان نظرش در مورد عربستان چی هست ؟؟ اینکه دیگ به دیگ میگه روت سیاه، ریشه در تبعیض نوع بشر در نهاد حقوق_بشر بین‌الملل است. این نهاد پر طمطراق واقعا از نوع بشر دفاع نمی‌کنه، بلکه از بشری دفاع می‌کنه که مؤلفه‌های غربی داشته باشند، یعنی انکار خدا، دین، کشور، پدر، مادر مهمترین خصیصه‌شان باشد.

شهادت «کارشناسان» در دادگاه حمید نوری: در اصالت فتوای خمینی شکی نیست

فراخوان 6 کشور برای برگزاری نشست شورای امنیت در مورد «جنایت جنگی» روسیه در اوکراینآمریکا و شش کشور اروپایی خواستار برگزاری نشست شورای امنیت سازمان ملل در مورد «جنایت جنگی» روسیه در اوکراین شدند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ایران گفت که در 3 روز گذشته 107 نفر در سوانح ترافیکی جان خود را از دست داده‌اند.تهران/ خبرگزاری آناتولی

احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت:« متأسفانه تا به این لحظه در 3 روز نخست اجرای طرح نوروزی، 107 نفر از هموطنان در تصادفات جاده‌ای جان باختند».

وی در گفت‌وگوی تلفنی شبکه خبر صدا و سیمای ایران با اشاره به افزایش 29 درصدی ترددها نسبت به مدت مشابه سال گذشته، گفت: «با وجود مرگ 107 نفر در تصادفات جاده‌ای سه روز اخیر، آمار فوتی‌های سوانح جاده‌ای نسبت به سال گذشته کاهشی بوده اما به هر حال یک نفر کشته در حوادث رانندگی نیز زیاد است».

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ایران افزود: «چهار عامل سرعت و سبقت غیرمجاز، خستگی و خواب‌آلودگی وعدم کنترل وسیله‌نقلیه منجر به 82 درصد تصادفات جاده‌ای می‌شود، از رانندگان خواست، رعایت این موارد را مدنظر قرار دهند تا سفر خوشی داشته باشند».