پس از مارک اسپر رئیس پارلمان امریکا وارد کابل شده و با مقام‌های افغانستان دیدار کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان امریکا دوشنبه 21 اکتبر در یک سفر از قبل اعلام نشده وارد کابل پایتخت

پلوسی در راس یک هیات ترکیبی از نمایندگان دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواهان ایالات متحده در کابل با محمد اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان دیدار و در مورد پیشرفت‌ها در عرصه‌ی حکومت‌داری، پیشرفت‌های اقتصادی، حقوق زنان و امنیت گفت‌وگو کردند.

پلوسی با فعالان جامعه مدنی و حقوق زنان در افغانستان نیز دیدار کرده و گفت، در حالی که زنان افغانستان به پیشرفت‌هایی دست یافته‌اند، اما نیاز است که فرصت‌های تحصیلی و اقتصادی پایدار برای دختران در افغانستان تضمین شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفر مقامات ارشد آمریکایی به افغانستان؛ پلوسی هم پس از اسپر به کابل رفتسفر مقامات ارشد آمریکایی به افغانستان در حالی انجام می شود که به دنبال تصمیم دونالد ترامپ برای خارج کردن نظامیان کشورش از سوریه نگرانی هایی در مورد میزان تعهد واشنگتن به متحدان خود از جمله دولت افغانستان پدید آمده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: ترکیه از شروطی که از ابتدا بر آن اصرار می کرداردوغان: ترکیه از شروطی که از ابتدا بر آن اصرار می کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کوه یخی بزرگتر از شهر بوستون از قطب جنوب جدا شدزنگ خطر گرمایش زمین تصاویر ماهوارهای تهیه شده از یک ماهواره سازمان فضایی اروپا نشان میدهد که یک کوه یخی در ابعادی اندکی بزرگتر از شهر «بوستون» آمریکا از قطب جنوب جدا شده است. مشکل جهان،اب شدن یخ وبرف نیستچراکه برف ویخ برای اب شدن است لکن برنامه بهره برداری ازاب حاصل ازن بایدبرامصارف بشرصورت گیرد.ضمنادربسیاری ویاهمه کشورهابخش زیادی ازبارندگیها به باتلاق ودریاهامی ریزدکه باید،مهاروبه مصارف موردنیازمردم کشورهابرسدلکن دانش ان وجودنداردکه بایدبه ان دانش ح
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حرکت کاروان های اربعین دانشجویی از دانشگاه تهران📸 حرکت کاروان های اربعین دانشجویی از دانشگاه تهران
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حزب الله لبنان از دولت سعد حریری حمایت کرددبیرکل حزب‌الله لبنان همچنین گفت: هر آنچه در این باره گفته می‌شود که حزب‌الله برای تظاهرات علیه بانک‌ها برنامه‌ریزی می‌کند، نادرست است. ما هیچ گاه در پی چنین طرحی نیستیم. مردم تحمل مالیات جدید را ندارند و گروههای سیاسی نیز نمی‌توانند مانع حضور مردم در خیابان‌ها و برپایی اعتراض شوند. حرومزاده بی وطن ، با پول ایران کری میخونه و خط و‌نشون میکشه برا مردم لبنان ... ! آفرین بر شرفت شیرمرد تو آبروی اعرابی و کوری چشم حسودان بیا اون ذات پلید داعشی صفت خودتو نشون میدادی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از زنده‌گیری مار تا نجات جان زنی در متروویدئوهای بدون شرح این هفته با تصاویری از زنده‌گیری یک مار غول‌پیکر در تایلند آغاز می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »