حوثی‌ها طی 24 ساعت در 34 مورد توافق آتش‌بس در الحدیده را نقض کردند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حوثی‌ها طی 24 ساعت در 34 مورد توافق آتش‌بس در الحدیده را نقض کردند العربية

ساعت گذشته در 34 مورد تعدی به شهروندان در استان الحدیده در غرب این کشور توافق بین‌المللی آتش‌بس در الحدیده را نقض کردند.

به گزارش العربیه، این رویکرد حوثی‌ها در تعدی به مردم یمن و نقض توافق بین‌المللی الحدیده چالشی آشکار در برابر تلاش‌های سازمان ملل متحد است که طی 24 ساعت گذشته بر روند اسقرار افسران ارتباط و تثبیت دو نقطه بازرسی برای توقف آتش بس در شهر الحدیده نظارت می‌کند. رسانه‌های نظامی نیروهای مشترک در بیانیه‌ای تاکید کردند که شبه‌نظامیان حوثی غیرنظامیان را در روستاها، بازارها، مزارع و راه‌ها در هر کدام از شهرهای الحدیده و شهرستان‌های الدریهمی، الجاح، التحیتا و حیس هدف قرار دادند و در این راستا از ادوات خمپاره‌انداز، کالیبرهای بیکا، ال 14.5، 12.7 و دیگر تسلیحات تعدیل شده استفاده کرده‌اند.

این بیانیه ‌به نقل از یک منبع نظامی نقل کرد که نقض‌های گروه‌های شبه‌نظامی حوثی رصد شده است و در این‌باره به اطلاع هیأت نمایندگی سازمان ملل رسانده شد. بنا به این منبع نظامی آگاه 3 مورد نقض و تعدی شبه‌نظامیان حوثی در شهر الحدیده و 6 مورد نقض در شهرستان الدریهمی و 5 مورد نقض تعهدات و تعدی‌ها به منطقه الجاح در شهرستان بیت الفقیه و علاوه بر آن 11 نقض و تعدی در مناطق الفازه، الجبلیه و مرکز شهرستان التحیتا و 9 مورد نقض و تعدی‌هایی غیرنظامیان را در شهرستان حیس هدف قرار داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ما هم از حوثی های تروریست و هم از پ کا کا و یپ گ و اس دی اف و پشمرگه ها تروریست میدانیم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال شیوع بیماری تب دنگی در آینده نزدیک در کشور/ اعلام مناطق در معرض خطر آلودگیرئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، از احتمال شیوع بیماری تب دنگی در آینده نزدیک خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هزاران نفر در هامبورگ علیه حیوان‌آزاری تظاهرات کردند | DW | 20.10.2019در شهر هامبورگ هزاران نفر در مخالفت با آزمایش روی حیوانات تظاهرات کردند و خواستار بسته شدن آزمایشگاهی شدند که به طور غیرقانونی روی سگ و میمون آزمایش کرده است. مقام‌های آلمانی قصد دارند آزمایش روی حیوانات را محدود کنند. پس از این به بعد این همه دارو و درمان پزشکی و تحقیقات که انجام شده و جون این همه ادم رو نجات داده رو این جماعت جوگیر بی مغز انجام بدید که هم تحقیقات زودتر به نتیجه برسه هم دنیا از دست این اراذل بیسواد خلاص بشه بهتر است همان تظاهرات کنندگان را بگیرند و بجایی سگ ، میمون و.. در آزمایشگاها از آنها استفاده کنند. DonSolito اونوقت قصد دارن آزمایشا رو مستقیم روی انسان ها پیاده کنند!؟ 🤔 خیلی بعیده کلا آزمایش کردن و کنار بذارند!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بار دیگر ده‌ها هزار نفر در هنگ‌کنگ تظاهرات کردند | DW | 20.10.2019با وجود ممنوعیت تجمع و محدودیت رفت و آمد در هنگ‌کنگ ده‌ها هزار نفر دست به تظاهرات خیابانی زدند. در برخی نقاط تظاهرات به خشونت و زد و خورد انجامید. پلیس از گاز اشک‌آور و ماشین آب‌پاش استفاده کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

''کسانی که ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند''رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه: کسانی که به دلیل عملیات چشمه_صلح علیه ما تحریم تسلیحاتی اعمال می کنند، در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند اردوغان: در نتیجه تلاش‌هایمان روابط ترکیه و کشورهای آفریقایی را به سطحی رساندیم که تا 15 سال پیش دستیابی به آن غیر قابل تصور بود. اردوغان: 10 هزار و 480 فارغ التحصیل آفریقایی در ترکیه، سفیران ما در این قاره بوده و به برادران آفریقایی ما خدمت می کنند. اردوغان: در نتیجه تلاش‌هایمان روابط ترکیه و کشورهای آفریقایی را به سطحی رساندیم که تا 15 سال پیش دستیابی به آن غیر قابل تصور بود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پلیس استرالیا یک مرد عراقی را در ارتباط با مرگ ۳۵۰ پناهجو بازداشت کردپلیس استرالیا یک مرد عراقی را در ارتباط با مرگ ۳۵۰ پناهجو در سال ۲۰۰۱ بازداشت کرد عراقی ها وحشی هستند و اینها به امام حسین رحم نکردند و جنگ هشت سال جوانان را شکنجه ها دادند وبه دختران وزنان خرمشهر تجاوز کردند قبل جنگ ومشهد شده تایلند عراقی ها وکلا عربها ایرانی ها را قبول ندارند و همیشه حسادت کینه ها دارند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رهبر جمهوری‌خواهان سنای آمریکا سیاست ترامپ در سوریه را 'کابوس' نامید | DW | 19.10.2019گرچه انتقاد از ترامپ پیش از این هم توسط جمهوری‌خواهان مطرح شده بود، اما تاکنون هیچ مقام ارشدی از 'جریان خودی' همچون مک‌کانل به او نتاخته است. رهبر اکثریت جمهوری‌خواه سنا، سیاست ترامپ در سوریه را 'کابوس راهبردی' خواند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »