پرزیدنت ترامپ ازمردم خواست محصولات آمریکایی خریداری کنند

07/08/2020 12:32:00 ق.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

آمریکا, ویرپول

🔺پرزیدنت ترامپ ازمردم خواست محصولات آمریکا یی خریداری کنند ⚡️دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده در ایالت اوهایو ، بار دیگر از مردم و صاحبان کسب و کار آمریکا خواست که کارکنان آمریکا یی استخدام کنند و محصولات آمریکا یی خریداری کنند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده روز پنجشنبه ۱۶ مرداد در مراسمی در ایالت اوهایو، بار دیگر از مردم و صاحبان کسب و کار آمریکا خواست که کارکنان آمریکایی استخدام کنند و محصولات آمریکایی خریداری کنند.پرزیدنت ترامپ در مراسم ۱۰۹ سالگی کارخانجات لوازم خانگی ویرپول گفت: من قبلا در سخنرانی‌هایم به سیاستمدارانی که از جهانی‌سازی اقتصاد حمایت می‌کنند هشدار داده‌ام که جهانی‌سازی کارخانجات و مشاغل ما را به خارج از کشور می‌برد.

وی خاطر نشان کرد: جهانی سازی نخبگان مالی را که به سیاسمتداران کمک مالی می‌کنند بسیار ثروتمند کرده، اما میلیون‌ها کارگر ما را در تنگدستی و دل‌شکستگی نگه داشته و شهرهای ما را از کارخانجات و تاسیسات خالی کرده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

ترامپ:چطور می توانید بگویید انفجار بیروت حادثه بوده است/اسپر:اکثر کارشناسان معتقدند حادثه بودهترامپ: *چطور می‌توانید بگویید انفجار بیروت حادثه بوده است *شاید یکی این مواد منفجره وحشتناک را در آنجا قرار داده بود * شاید انفجار بیروت یک حمله بوده است * ما با جدیت این موضوع را دنبال می‌کنیم *اسپر: اکثر کارشناسان معتقدند حادثه بوده

بولتون: دنیا در سال‌های اخیر ناامن‌تر شده است/ ترامپ یک نابهنجاری است- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimبولتون: ترامپ یک نابهنجاری است دنیا در سال‌های اخیر ناامن تر شده است دوره دوم ریاست جمهوری ترامپ می‌تواند خسارت‌های زیادی که قبلا در بسیاری زمینه‌ها رخ داده را به صورت چشمگیری تشدید کند

ادعای تازه ترامپ: اگر انتخابات آمریکا نبود ایران پای میز مذاکره می‌آمدرئیس‌جمهور آمریکا در ادعایی جدید انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا را دلیل عدم مذاکره تهران و واشنگتن خواند.

ترامپ: درباره انفجار بیروت هنوز هیچ‌کس چیزی نمی‌داند- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimترامپ: فکر نمی‌کنم درحال حاضر کسی بتواند بگوید در انفجاربیروت چه اتفاقی رخ داده است احتمالا کسی در آنجا یک وسیله انفجاری خطرناک کار گذاشته و شاید هم یک حمله بوده است پیش‌تر ترامپ در کنفرانس خبری روز سه‌شنبه انفجار بیروت را یک حمله وحشتناک خوانده بود

پیشگوی مطرح انتخابات آمریکا: ترامپ شکست می خوردپیشگوی مطرح انتخابات آمریکا : ترامپ شکست می خورد آلن لیچمن، استاد دانشگاه آمریکا که به پیشگویی درست نتایج انتخابات ریاست جمهوری شهرت دارد، گفت که بایدن در انتخابات نوامبر ترامپ را شکست خواهد داد.

ایران آماده ارسال کمک های پزشکی و دارویی به بیروت استرئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی به همتای لبنانی خود با ابراز تاثر از حادثه ناگوار انفجار مهیب در بندر شهر بیروت و جان باختن و مجروح شدن جمعی از شهروندان آن کشور، تاکید کرد که تهران در راستای اقدامات انسان‌دوستانه، آماده ارسال کمک‌های پزشکی و دارویی و مداوای مجروحان و سایر مساعدت‌های درمانی لازم است و امیدوار است هر چه سریع‌تر ابعاد این حادثه مشخص و آرامش به این شهر بازگردد.

سخنرانی پرزیدنت ترامپ در کارنجات لوازم خانگی ویرپول در اوهایو دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده روز پنجشنبه ۱۶ مرداد در مراسمی در ایالت اوهایو، بار دیگر از مردم و صاحبان کسب و کار آمریکا خواست که کارکنان آمریکایی استخدام کنند و محصولات آمریکایی خریداری کنند.به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در یک کنفرانس خبری گفت: چطور می‌توانید بگویید که این یک حادثه و اتفاق بوده است؟ شاید یکی این مواد منفجره وحشتناک را در آنجا قرار داده بود.خبرگزاری تسنیم ،"جان بولتون"، مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در گفتگو با"آر ان دی" آلمان درباره امنیت هسته‌ای برای بشریت حدود 75 سال بعد از بمباران هسته‌ای هیروشیما گفت: متاسفانه دنیا در سال های اخیر ناامن تر شده است.به گزارش ایسنا، به نقل از یونهاپ، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه در اظهاراتی مدعی شد: اگر انتخابات ریاست جمهوری را نداشتیم، دو اتفاق می‌افتاد.

پرزیدنت ترامپ در مراسم ۱۰۹ سالگی کارخانجات لوازم خانگی ویرپول گفت: من قبلا در سخنرانی‌هایم به سیاستمدارانی که از جهانی‌سازی اقتصاد حمایت می‌کنند هشدار داده‌ام که جهانی‌سازی کارخانجات و مشاغل ما را به خارج از کشور می‌برد. وی خاطر نشان کرد: جهانی سازی نخبگان مالی را که به سیاسمتداران کمک مالی می‌کنند بسیار ثروتمند کرده، اما میلیون‌ها کارگر ما را در تنگدستی و دل‌شکستگی نگه داشته و شهرهای ما را از کارخانجات و تاسیسات خالی کرده است. فکر نمی‌کنم کسی در حال حاضر بتواند اطلاعات دقیقی در این باره ارائه دهد. خبرهای دیگر . بولتون دیدار ترامپ با رهبر کره شمالی را عملا بی نتیجه ارزیابی کرده و گفت: ترامپ فکر می کند مناسبات شخصی کلید حل همه مسائل است، اما به این سادگی ها نیست.. در حال حاضر افرادی وجود دارند که فکر می‌کنند این یک حمله بوده است و برخی دیگر فکر می‌کنند تنها یک حادثه بوده است..

. این در حالی است که مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا روز چهارشنبه نظر متفاوتی را مطرح کرد و گفت، اکثر کارشناسان نظامی لبنان معتقدند که این انفجار مهیب یک حادثه بوده نه آن طور که ترامپ تاکید دارد یک بمب‌گذاری. کسی که خواهان خلع سلاح اتمی است اما اجازه می دهد زمان همچنان بگذرد هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.