لیبی, لیبی, محمد القبلاوی, مصر, یونان

لیبی, لیبی

لیبی: اجازه نمی‌دهیم حقوق دریایی‌مان نقض شود

#لیبی: اجازه نمی‌دهیم حقوق دریایی‌مان نقض شود

07/08/2020 12:24:00 ق.ظ

لیبی : اجازه نمی‌دهیم حقوق دریایی‌مان نقض شود

سخنگوی وزارت امور خارجه لیبی ضمن تاکید بر پایبندی به اجرای توافق‌نامه تعیین حریم اختیارات دریایی با ترکیه نسبت به اقدام امروز یونان و مصر در امضای به اصطلاح توافق‌نامه دریایی هشدار داد به هیچ ‌وجه اجازه نمی‌دهیم حقوق دریایی‌مان نقض شود. - خبرگزاری آناتولی

07.08.2020طرابلس/ خبرگزاری آناتولیمحمد القبلاوی، سخنگوی وزارت امور خارجه لیبی در واکنش به امضای به اصطلاح توافق‌نامه‌ تعیین حریم اختیارات دریایی یونان و مصر در توئیتر خود نوشت: به هیچ‌وجه اجازه نمی‌دهیم حقوق دریایی‌مان نقض شود.در متن پیام توئیتری القبلاوی آمده است: وزارت امور خارجه لیبی، به هیچ طرفی اجازه نقض حقوق دریایی کشور را نداده و بار دیگر پایبندی خود نسبت به اجرای توافق‌نامه تعیین حریم اختیارات دریایی خود که با ترکیه به امضا رساندیم، تکرار می‌کنیم.

سید حسن نصرالله: موشک‌هایمان را بین خانه‌ها مخفی نمی‌کنیم/ هدف آمریکا احیای داعش برای تداوم حضور در منطقه است- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim آیت الله نوری همدانی: انداختن تمام مشکلات به گردن تحریم امری خلاف واقع است- اخبار قم - اخبار استانها تسنیم - Tasnim توضیحات پاک‌نیا درباره فشار به خانواده امیرحسین مرادی از ترکیه، ‌انگلیس و آمریکا- اخبار حوادث - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

حمله با چاقو در نزدیکی دفتر سابق مجله «شارلی ابدو» چند مجروح برجا گذاشت

منابع پلیس در پایتخت فرانسه دقایقی پس از انتشار خبر حادثه اعلام کردند که یک فرد مظنون در این ارتباط دستگیر شده است. نفر دوم نیز ساعاتی پس از حادثه در متروی پاریس بازداشت شد. دادسرای ضد تروریسم رسیدگی به این حادثه را بر عهده گرفته است.

ارتش لیبی: عناصر «واگنر» از جفره به سرت حرکت کردندارتش لیبی اعلام کرد که مزدوران وابسته به شرکت روسی «واگنر» حامی خلیفه حفتر از استان جفره به سرت حرکت کردند. - خبرگزاری آناتولی

المشری: طی یک ماه بیش از 110 هواپیمای باری جهت حمایت از حفتر به لیبی آمدالمشری: طی یک ماه بیش از 110 هواپیمای باری جهت حمایت از حفتر به لیبی آمد

سفر چاووش‌اوغلو به لیبیوزیر خارجه کشور به همراه همتای مالتی خود با مقامات لیبی دیدار و مذاکره خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

منابع غربی به وال استریت ژورنال: عربستان به دنبال استخراج کیک زرد استروزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال به نقل از منابع رسمی خود، خبر از تلاش عربستان برای استخراج کیک زرد خبر داد. کیک زرد سوخت اصلی نیروگاههای اتمی است.

انفجار بیروت؛ کمک‌های بین‌المللی بشردوستانه که تا به امروز به لبنان رسیددر پی انفجار بزرگ روز سه شنبه بیروت و آسیب گسترده به لبنان، کشورهای مختلف جهان اقدام به ارسال کمک‌های انساندوستانه کرده‌اند.

رئیس جمهوری فرانسه در سفر به بیروت: کمک‌های فرانسه به «دستان فاسد» در لبنان نخواهد رسیدرئیس جمهوری فرانسه در سفر به بیروت: کمک‌های فرانسه به «دستان فاسد» در لبنان نخواهد رسید به گفته مقامات لبنانی انفجار مهیب روز سه‌شنبه در بندر بیروت بین ۳ تا ۵ میلیارد دلار خسارت وارد کرده است و به خانه‌های حدود ۳۰۰ هزار نفر آسیب زده است.