لیبی: اجازه نمی‌دهیم حقوق دریایی‌مان نقض شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت امور خارجه لیبی ضمن تاکید بر پایبندی به اجرای توافق‌نامه تعیین حریم اختیارات دریایی با ترکیه نسبت به اقدام امروز یونان و مصر در امضای به اصطلاح توافق‌نامه دریایی هشدار داد به هیچ ‌وجه اجازه نمی‌دهیم حقوق دریایی‌مان نقض شود. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی وزارت امور خارجه لیبی ضمن تاکید بر پایبندی به اجرای توافق‌نامه تعیین حریم اختیارات دریایی با ترکیه نسبت به اقدام امروز یونان و مصر در امضای به اصطلاح توافق‌نامه دریایی هشدار داد به هیچ ‌وجه اجازه نمی‌دهیم حقوق دریایی‌مان نقض شود.محمد القبلاوی، سخنگوی وزارت امور خارجه لیبی در واکنش به امضای به اصطلاح توافق‌نامه‌ تعیین حریم اختیارات دریایی یونان و مصر در توئیتر خود نوشت: به هیچ‌وجه اجازه نمی‌دهیم حقوق دریایی‌مان نقض شود.

در متن پیام توئیتری القبلاوی آمده است: وزارت امور خارجه لیبی، به هیچ طرفی اجازه نقض حقوق دریایی کشور را نداده و بار دیگر پایبندی خود نسبت به اجرای توافق‌نامه تعیین حریم اختیارات دریایی خود که با ترکیه به امضا رساندیم، تکرار می‌کنیم. وی بار دیگر درخواست خود برای آنکه «دریای مدیترانه به دریای صلح تبدیل شود» را تکرار و افزود: لیبی از دولت‌هایی که از طریق دریای مدیترانه مرز مشترک دارند، می خواهد با توجه به تصمیمات مشترک و اصول حقوق بین الملل، در رابطه با تعیین حریم اختیارات دریایی رفتار کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش لیبی: عناصر «واگنر» از جفره به سرت حرکت کردندارتش لیبی اعلام کرد که مزدوران وابسته به شرکت روسی «واگنر» حامی خلیفه حفتر از استان جفره به سرت حرکت کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

المشری: طی یک ماه بیش از 110 هواپیمای باری جهت حمایت از حفتر به لیبی آمدالمشری: طی یک ماه بیش از 110 هواپیمای باری جهت حمایت از حفتر به لیبی آمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفر چاووش‌اوغلو به لیبیوزیر خارجه کشور به همراه همتای مالتی خود با مقامات لیبی دیدار و مذاکره خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

منابع غربی به وال استریت ژورنال: عربستان به دنبال استخراج کیک زرد استروزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال به نقل از منابع رسمی خود، خبر از تلاش عربستان برای استخراج کیک زرد خبر داد. کیک زرد سوخت اصلی نیروگاههای اتمی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انفجار بیروت؛ کمک‌های بین‌المللی بشردوستانه که تا به امروز به لبنان رسیددر پی انفجار بزرگ روز سه شنبه بیروت و آسیب گسترده به لبنان، کشورهای مختلف جهان اقدام به ارسال کمک‌های انساندوستانه کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری فرانسه در سفر به بیروت: کمک‌های فرانسه به «دستان فاسد» در لبنان نخواهد رسیدرئیس جمهوری فرانسه در سفر به بیروت: کمک‌های فرانسه به «دستان فاسد» در لبنان نخواهد رسید به گفته مقامات لبنانی انفجار مهیب روز سه‌شنبه در بندر بیروت بین ۳ تا ۵ میلیارد دلار خسارت وارد کرده است و به خانه‌های حدود ۳۰۰ هزار نفر آسیب زده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »