سناتور وارنر: انتشار اطلاعات نادرست توسط روسیه، چین و ایران یک «تهدید جدی» است

07/08/2020 12:27:00 ق.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

آمریکا, روسیه

🔺سناتور وارنر: انتشار اطلاعات نادرست توسط روسیه ، چین و ایران یک «تهدید جدی» است ⚡️یک نماینده ارشد سنای آمریکا انتشار اطلاعات نادرست توسط روسیه ، چین و ایران در شبکه‌های اجتماعی را یک «تهدید جدی» نامید.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

یک نماینده ارشد سنای آمریکا انتشار اطلاعات نادرست توسط روسیه، چین و ایران در شبکه‌های اجتماعی را یک «تهدید جدی» نامید.سناتور دموکرات مارک وارنر روز پنجشنبه ۱۶ مرداد، در سومین روز برگزاری کنفرانس سالانه امنیتی اسپن گفت: انتشار مطالب نادرست توسط روسیه، چین و ایران در شبکه‌های اجتماعی یک «تهدید جدی» است که به اشکال گوناگون دنبال می‌شود و ما برای مقابله با آن در مقایسه با گذشته آماده‌تر هستیم.

آقای وارنر افزود: آماده‌تریم، چون روند انتخابات در کشورمان امن‌تر شده، شرکت‌هایی مثل فیسبوک، گوگل و توئیتر مشکل را شناسایی کرده و عملکرد جامعه اطلاعاتی آمریکا برای شناسایی افراد ناباب در این حوزه بهتر شده است.سناتور مارک وارنر (ردیف بالا، سمت راست)سناتور وارنر همچنین با اشاره به ادعای تعیین جایزه از سوی روسیه برای کشتن نظامیان آمریکایی در افغانستان توسط طالبان گفت: «هر زمانی که پرسنل نظامی آمریکا توسط نیروهای خارجی در معرض آسیب قرار بگیرند، یک نگرانی بسیار بزرگ است.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

استرداد یک متحد «نیکلاس مادورو» به آمریکا توسط یک کشور کوچک در غرب آفریقااسترداد یک متحد «نیکلاس مادورو» به آمریکا توسط یک کشور کوچک در غرب آفریقا دادگاهی در کشور «کیپ ورده» (به معنای «دماغه سبز») در غرب آفریقا با استرداد الکس ساب، تاجر کلمبیایی، به ایالات متحده موافقت کرده است.

رسانه‌ها به نقل از یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: در انفجار بیروت دست‌کم یک شهروند آمریکایی جان باخته استرسانه‌ها به نقل از یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا : در انفجار بیروت دست‌کم یک شهروند آمریکا یی جان باخته است گزارش‌ها حاکی است که در انفجار بزرگ روز سه‌شنبه ۱۴ مردادماه در بیروت تا کنون دست کم ۱۳۷ نفر جان‌باخته و بیش از پنج هزار نفر نیز زخمی شده‌اند.

بولتون: دنیا در سال‌های اخیر ناامن‌تر شده است/ ترامپ یک نابهنجاری است- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimبولتون: ترامپ یک نابهنجاری است دنیا در سال‌های اخیر ناامن تر شده است دوره دوم ریاست جمهوری ترامپ می‌تواند خسارت‌های زیادی که قبلا در بسیاری زمینه‌ها رخ داده را به صورت چشمگیری تشدید کند

بازداشت مدیر میانی یک باشگاه تهرانی توسط وزارت اطلاعاتبازداشت مدیر میانی یک باشگاه تهرانی توسط وزارت اطلاعات وزارت ورزش: در راستای مبارزه با فساد در ورزش و با اقدام سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات يكی از مديران ميانی يك باشگاه ورزشی پايتخت با حكم مقامات قضایی بازداشت شد.

گزارش یک شهروند از وضعیت بیروت پس از وقوع انفجارگزارش یک ایران ی ساکن لبنان از وضعیت بیروت: شدت انفجار به حدی بوده که حتی بخش‌هایی از ضاحیه هم آسیب دیده با توجه به نشت مواد سمی پس از انفجار،از مردم خواسته شده از خانه‌های خود خارج نشوند نگرانی مردم این است که این انفجار، تیر خلاصی بر اقتصاد لبنان باشد

اجرای یک حکم 'قصاص' در رابطه با حوادث دی ماه ۹۶دادگستری اصفهان: بامداد امروز حکم قصاص مصطفی صالحی که در جریان اغتشاشات دی ماه سال ۱۳۹۶ پاسدار شهید شاه سنایی را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود، به تقاضای اولیای دم به اجرا درآمد

سناتور مارک وارنر - آرشیو یک نماینده ارشد سنای آمریکا انتشار اطلاعات نادرست توسط روسیه، چین و ایران در شبکه‌های اجتماعی را یک «تهدید جدی» نامید.بخش انگلیسی صدای آمریکا ـ دادگاهی در کشور «کیپ ورده» (به معنای «دماغه سبز») در غرب آفریقا با استرداد الکس ساب، تاجر کلمبیایی، به ایالات متحده موافقت کرده است.Share via Email Print this page یک سخنگوی وزارت خارجه آمریكا از کشته شدن دست‌کم یک شهروند آمریکایی و زخمی شدن تعدادی دیگر براثر انفجار در بیروت خبر داد.خبرگزاری تسنیم ،"جان بولتون"، مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در گفتگو با"آر ان دی" آلمان درباره امنیت هسته‌ای برای بشریت حدود 75 سال بعد از بمباران هسته‌ای هیروشیما گفت: متاسفانه دنیا در سال های اخیر ناامن تر شده است.

سناتور دموکرات مارک وارنر روز پنجشنبه ۱۶ مرداد، در سومین روز برگزاری کنفرانس سالانه امنیتی اسپن گفت: انتشار مطالب نادرست توسط روسیه، چین و ایران در شبکه‌های اجتماعی یک «تهدید جدی» است که به اشکال گوناگون دنبال می‌شود و ما برای مقابله با آن در مقایسه با گذشته آماده‌تر هستیم. آقای وارنر افزود: آماده‌تریم، چون روند انتخابات در کشورمان امن‌تر شده، شرکت‌هایی مثل فیسبوک، گوگل و توئیتر مشکل را شناسایی کرده و عملکرد جامعه اطلاعاتی آمریکا برای شناسایی افراد ناباب در این حوزه بهتر شده است. ژائو روزاریو، یکی از وکلای تیم حقوقی ساب، به بخش پرتغالی صدای آمریکا گفت دادگاه این تصمیم را روز جمعه گرفت، ولی تا دوشنبه شب به تیم وکلای مدافع خبر نداد. سناتور مارک وارنر (ردیف بالا، سمت راست) سناتور وارنر همچنین با اشاره به ادعای تعیین جایزه از سوی روسیه برای کشتن نظامیان آمریکایی در افغانستان توسط طالبان گفت: «هر زمانی که پرسنل نظامی آمریکا توسط نیروهای خارجی در معرض آسیب قرار بگیرند، یک نگرانی بسیار بزرگ است.» گزارش‌ها حاکی است که در انفجار بزرگ روز سه‌شنبه ۱۴ مردادماه در بیروت تا کنون دست کم ۱۳۷ نفر جان‌باخته و بیش از پنج هزار نفر نیز زخمی شده‌اند.» پیش از این و در تاریخ ۲۰ تیر فرمانده ارشد نظامی ایالات متحده گفته بود آمریکا معتقد است روسیه در گذشته از شورشیان طالبان در افغانستان حمایت کرده است، اما اطلاعاتی ندارد که تائید کند مسکو دستور حمله علیه آمریکایی‌ها را داده یا اثبات کند که برای کشتن نیروهای آمریکایی جایزه نقدی پرداخته است. او گفت برای این کار ۱۰ روز فرصت دارد. ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش ایالات متحده، این اظهارات را زیر سوگند در کنگره بیان کرد. بولتون تاکید کرد که برای کره شمالی 3 سال و نیم ریاست جمهوری ترامپ 3 سال و نیم پیشبرد برنامه های هسته‌ای بود.

قانونگذاران آمریکایی پیشتر در یک جلسه محرمانه دیگر درباره احتمال نقش روسیه در پرداخت وجه به طالبان برای کشتن نیروهای آمریکایی شرکت کرده بودند. ساب، وکیل و تاجر ۴۸ ساله کلمبیایی، در تاریخ ۱۲ ژوئن هنگامی که هواپیمای شخصی‌اش در مسیر ونزوئلا به ایران در حال سوخت‌گیری در جزیره «سَل» بود دستگیر شد.. ژنرال میلی و مارک اسپر، وزیر دفاع ایالات متحده، گفتند، ارتش ایالات متحده که شامل سازمان‌های اطلاعاتی، از جمله «سازمان امنیت ملی» و «سازمان اطلاعات دفاع» است نمی‌توانند این اطلاعات را - که به گفته منابع آگاه «سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا» گردآوری کرده است - تائید کنند. خبرهای دیگر . دولت ونزوئلا به بازداشت ساب اعتراض کرده و می گوید او در ماموریتی بشردوستانه برای تهیه غذا و دارو بوده است... ساب و یک تاجر کلمبیایی دیگر در ژوئیه ۲۰۱۹ در یک دادگاه فدرال در میامی در رابطه با اتهام دست داشتن در ارتشاء طی سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ محکوم شدند. مشاور امنیت ملی سابق آمریکا همچنین گفت که ما به قراردادهای خلع سلاح جامعی نیاز داریم که با شرایط جدید منطبق باشد.

.