پاکستان در مرز با هند پناهگاه می‌سازد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارتش پاکستان از برنامه ریزی برای ساخت پناهگاه‌های زیر زمینی در مرز با هند برای تامین مردم محلی و نظامیان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ارتش پاکستان از برنامه ریزی برای ساخت پناهگاه‌های زیر زمینی در مرز با هند برای تامین مردم محلی و نظامیان خبر داد.ارتش پاکستان اعلام کرد که برای امنیت ساکنان محلی و همچنین نظامیان مستقر در نزدیکی"خط کنترل " در مرز هند و پاکستان پناهگاه های زیرزمینی ایجاد خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه برای سربازان حاضر در منطقه نیز پناهگاهی امن ساخته اند، تصریح کرد:"ارتش پاکستان برای اطمینان از امنیت افراد ساکن در نزدیکی خط کنترل ، پناهگاه های زیرزمینی خواهد ساخت".این فرمانده پاکستانی همچنین اظهار داشت که در سال 2019، بیست و نه غیرنظامی در حملات هند به منطقه کشته و ده‌ها تن نیز زخمی شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: در صورت توافق با طالبان نیز به حضور در افغانستان ادامه می‌دهیمدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، روز پنجشنبه با اعلام اینکه شمار نیروهای این کشور در افغانستان در حال کاهش به ۸۶۰۰ نفر بوده گفت حتی اگر توافق با طالبان حاصل شود، آمریکا حضورش را در افغانستان حفظ خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رسوایی جدید ارتش اسرائیل در مرز لبنان + تصاویر- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim📸رسوایی جدید ارتش اسرائیل در مرز لبنان تصاویر مربوط به یک جیب نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای فلسطین اشغالی و لبنان است که داخل آن به جای نظامیان واقعی، ماکت نظامیان قرار گرفته است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

با چهره طبيعی، مشهور در جهان شد | DW | 29.08.2019روزشمار چهره‌های تاریخی ۲۹ اوت ۱۹۱۵؛ ۱۰۴ سال پيش در چنين روزی اينگريد برگمان در استكهلم پايتخت سوئد زاده شد. می‌گفت: «از نكرده‌هايم پشيمانم نه از كرده‌ها».
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۴ دوتابعیتی ایرانی -بریتانیایی در زندان اوین؛ مبارزه با تروریسم یا گروگان‌گیری؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

راننده اسپانیایی با شنا از غرق شدن در سیلاب گریختراننده خودرویی که در نزدیکی روستای کَله‌دُر واقع در سواحل شرقی مایورکا در میان سیلاب گرفتار شده بود، نجات یافت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: توافق با طالبان پایان حضور نظامی ما در افغانستان نخواهد بوددونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید حتی در صورت رسیدن به یک توافق صلح با طالبان، آمریکا در یک منطقه‌ از افغانستان حضور نظامی دایمی خواهد داشت. آقای ترامپ در گفت‌وگو با رادیوی فاکس نیوز همچنین گفت که بعد از امضای توافقنامه با طالبان شمار نیروهای آمریکایی در افغانستان حدود سی در صد کاهش خواهد یافت و به ۸۶۰۰ خواهد رسید.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »