پاکستان در مرز با هند پناهگاه می‌سازد

09/06/1398 11:09:00 ق.ظ

ارتش پاکستان از برنامه ریزی برای ساخت پناهگاه‌های زیر زمینی در مرز با هند برای تامین مردم محلی و نظامیان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ارتش پاکستان از برنامه ریزی برای ساخت پناهگاه‌های زیر زمینی در مرز با هند برای تامین مردم محلی و نظامیان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 31.08.

2019 چکوتهی/خبرگزاری آناتولی ارتش پاکستان اعلام کرد که برای امنیت ساکنان محلی و همچنین نظامیان مستقر در نزدیکی"خط کنترل (LoC)" در مرز هند و پاکستان پناهگاه های زیرزمینی ایجاد خواهد کرد. یک فرمانده پاکستانی با اعلام این خبر اظهار داشت:"چنین اقداماتی علیه نقض آتش بس احتمالی توسط نیروهای هند انجام می‌شود. تاکنون 70 پناهگاه عمومی را در خط کنترل برای محافظت از غیرنظامیان مستقر کرده ایم. هند باعث افزایش نقض آتش بس و غیرنظامیان در منطقه شده است".

وی با اشاره به اینکه برای سربازان حاضر در منطقه نیز پناهگاهی امن ساخته اند، تصریح کرد:"ارتش پاکستان برای اطمینان از امنیت افراد ساکن در نزدیکی خط کنترل ، پناهگاه های زیرزمینی خواهد ساخت".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ترامپ: در صورت توافق با طالبان نیز به حضور در افغانستان ادامه می‌دهیمدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، روز پنجشنبه با اعلام اینکه شمار نیروهای این کشور در افغانستان در حال کاهش به ۸۶۰۰ نفر بوده گفت حتی اگر توافق با طالبان حاصل شود، آمریکا حضورش را در افغانستان حفظ خواهد کرد.

رسوایی جدید ارتش اسرائیل در مرز لبنان + تصاویر- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim📸رسوایی جدید ارتش اسرائیل در مرز لبنان تصاویر مربوط به یک جیب نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای فلسطین اشغالی و لبنان است که داخل آن به جای نظامیان واقعی، ماکت نظامیان قرار گرفته است

با چهره طبيعی، مشهور در جهان شد | DW | 29.08.2019روزشمار چهره‌های تاریخی ۲۹ اوت ۱۹۱۵؛ ۱۰۴ سال پيش در چنين روزی اينگريد برگمان در استكهلم پايتخت سوئد زاده شد. می‌گفت: «از نكرده‌هايم پشيمانم نه از كرده‌ها».

۴ دوتابعیتی ایرانی -بریتانیایی در زندان اوین؛ مبارزه با تروریسم یا گروگان‌گیری؟

راننده اسپانیایی با شنا از غرق شدن در سیلاب گریختراننده خودرویی که در نزدیکی روستای کَله‌دُر واقع در سواحل شرقی مایورکا در میان سیلاب گرفتار شده بود، نجات یافت.

ترامپ: توافق با طالبان پایان حضور نظامی ما در افغانستان نخواهد بوددونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید حتی در صورت رسیدن به یک توافق صلح با طالبان، آمریکا در یک منطقه‌ از افغانستان حضور نظامی دایمی خواهد داشت. آقای ترامپ در گفت‌وگو با رادیوی فاکس نیوز همچنین گفت که بعد از امضای توافقنامه با طالبان شمار نیروهای آمریکایی در افغانستان حدود سی در صد کاهش خواهد یافت و به ۸۶۰۰ خواهد رسید.