رقابت برای استفاده از زنجیرهٔ بلوکی؛ از واردات تا داروسازی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

رقابت برای استفاده از زنجیرهٔ بلوکی؛ از واردات تا داروسازی این گزارش را ببینید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

برای نمونه، از تولید تا مصرفِ یک میوه را با استفاده از زنجیرهٔ بلوکی می‌توان مرحله به مرحله زیر نظر گرفت.

زنجیره بلوکی همه اینها را ردیابی می‌کند، و خریدار می‌تواند پیش از پرداخت، قیمت را بسنجد و مطمئن شود که کار منصفانه انجام شده است. وقتی چنین محموله‌ای برای مثال از آمریکای جنوبی به سوی اروپا می‌رود،‌ می‌توانید روی جدولی تمامی واسطه‌ها را ببینید. شرکت ناظر از برچسبی استفاده می‌کند که در واقع نوعی تضمین‌کننده عدم مداخله در محصول است که داخل بسته قرار می‌گیرد و بنابراین اگر کسی درِ جعبه دارو را باز کرده باشد، برای خریدار مشخص است که دارو دیگر امن نیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران برای حل مشکل انتقال پول ‌می‌خواهد از سیستم بانکی افغانستان استفاده کندرایزن اقتصادی سفارت افغانستان در ایران فاش کرد که تهران از افغانستان خواسته برای حل مشکلات مربوط به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون: روند تشکیل ائتلاف برای حفاظت از کشتیرانی در خليج به خوبی پیش می‌رودمارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا روز چهارشنبه 28 اوت در یک کنفرانس خبری گفت، ائتلاف این کشور با برخی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هایکو ماس: از تمایل بیشتر آمریکا برای مذاکره با ایران استقبال می‌کنیموزیر امور خارجه آلمان درباره تمایل آمریکا برای مذاکره: ما از نتیجه نشست جی‌7 در بیاریتز یعنی تمایل بیشتر آمریکا برای مذاکره استقبال می‌کنیم. همه از جمله ایران باید در راستای کاهش تنش در منطقه همکاری کنند و ما نیز می‌خواهیم به نوبه خودمان کاری انجام بدهیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'برای هر دردی از مسکن استفاده نکنید' | DW | 29.08.2019داروهای مسکن حاوی اپیوئيد مانند کدئین، کاربرد زیادی در پزشکی دارند اما مصرف بی‌رویه آنها برای هر ناراحتی، از سردرد گرفته تا عادت ماهانه خطرناک است. پژوهشگران داروهای مسکن و مخدر می‌گویند با گلوله توپ به گنجشک شلیک نکنید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران می‌گوید برای خرید جنگنده از روسیه و چین پیشنهاد داردعبدالکریم بنی‌طرفی، رئیس سازمان صنایع هوایی ایران که برای شرکت در نمایشگاه هوایی روسیه به مسکو سفر کرده، می‌گوید روسیه و چین برای فروش هواپیماهای جنگنده پیشنهادهایی به ایران داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آلمان: از تمایل آمریکا برای مذاکره با ایران استقبال می‌کنیمهایکو ماس، وزیر خارجه آلمان، با ابراز خرسندی از نشانه‌هایی که بیانگر اراده واشینگتن برای مذاکره با تهران درباره توافق_هسته‌‌ای است، از همه کشورها از جمله ایران خواست تا نقش خود را برای خروج از بن‌بست کنونی ایفا کنند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »