پادرمیانی روسیه برای آتش بس در قره‌باغ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

پادرمیانی روسیه برای آتش بس در قره‌باغ

ایران اخبار, ایران سرفصلها

گفت‌و‌گوی وزیران خارجه ارمنستان و جمهوری آذربایجان که برای حل مناقشه دو کشور بر سر منطقه قره‌باغ در مسکو، پایتخت روسیه برگزار شده، با گذشت بیشتر از پنج ساعت از آغاز آن، ادامه دارد.

هم‌زمان با این دیدار که با میانجیگری روسیه صورت گرفته، الهام علی‌اف، رییس‌جمهوری آذربایجان هشدار داده که این آخرین فرصت ارمنستان برای حل مسالمت آمیز مناقشه قره‌باغ است. او اما همچنان بر حق حاکمیت جمهوری آذربایجان بر این منطقه تاکید کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ههههههه آفرین!

یک همسایه غیر مسلمان ايران دارد، این یک دانه‌ چگونه‌ زنده مانده است تا امروز!؟ این خودش یک معجزه است. ما همیشه طرفدار انسانیت هستيم و ادیان و خاک پرستی و خاک برسری جواب خدایی واقعی احترام به ما که انسانیت باشد را در نهايت نخواهند داد.

پوتین حرومزاده

اتش بس برای نجات عرامنه قصاب نه خیر به اتش بس

روسیه عامل اصلی اتش افروزی در قره باغ، کم اتش افروش بکنه ،پادرمیانی برای اتش بس پیکش

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لاوروف خبر داد؛\nتوافق آذربایجان و ارمنستان برای آتش‌بس در قره‌باغتوافق آذربایجان و ارمنستان برای آتش‌بس سرگئی لاوروف پس از ١٠ ساعت گفت‌وگو با وزرای خارجه آذربایجان و ارمنستان اعلام کرد دو کشور بر سر آتش بس به توافق رسیدند این آتش بس قرار است از ساعت ١٢ روز شنبه بین دو کشور آغاز شود آتش بس به نفع ارمنستان اشغالگر است. به آنها نباید فرصت نفس تازه کردن داده میشد چه خبر خوبی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

محمود فکری؛ برای زنده ماندن یا برای زندگی؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ صف طویل مبتلایان برای تخت‌های پر بیمارستانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تجربه قدرت در ۱۶ سالگی؛ دختر نوجوان برای یک روز «نخست‌وزیر» فنلاند شدنخست‌وزیر فنلاند در حالی برای یک روز جایش را به یک دختر نوجوان داد که این کشور از نظر برابری جنسیتی یکی از بهترین جایگاه‌ها را در میان کشورهای جهان دارد. تا چشم به هم بزنی یک روز تموم میشه میره. توی یک روز قدرت دستت باشه یا نباشه فرقی نمی کنه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روز جهانی مبارزه با مجازات اعدام؛ افزایش درخواست‌ها برای لغو اعدام در ایراندر آستانه روز جهانی مبارزه برای لغو مجازات اعدام، «کانون مدافعان حقوق بشر در ایران» و همچنین «سازمان گزارشگران بدون مرز» از مقام‌های حکومت ایران خواستند به اعدام‌ها و از جمله اعدام زندانیان عقیدتی پایان دهند. جمهوری اسلامی: چشم. وقتی رییس قوه قضائیه ما جناب رییسی است دیگر این چیزها چیه مینویسید ؛؛ ایشان بهترین کارگزار نظام هستند ؛؛ زندانیان مهریه را ایشان آزاد کردند؛؛ کجای کار هستید؛؛ ایران باید همانند امریکا اعدام را لغو‌کنند ،تا کی نگاه متعصبانه اخه!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مسمومیت ناوالنی با ماده نوویچوک؛ آلمان و فرانسه خواستار تحریم روسیه توسط اتحادیه اروپا شدندوزرای خارجه آلمان و فرانسه روز چهارشنبه در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند: «تا کنون هیچ توضیح معتبری از سوی روسیه ارائه نشده است. به این ترتیب ما به این باور رسیده‌ایم که هیچ توضیح قابل قبول دیگری در موضوع مسمومیت آقای ناوالنی، به جز دخالت و مسئولیت روسیه وجود ندارد.» فقط جنگ جواب میده.دیکتاتور،کومونیست،آخوند،اینا اصلا با تحریم جواب نمیده.بابا یه انبار تکوني به خودتون بدید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »