ولادیمیر پوتین فرمان به‌رسمیت شناختن استقلال مناطق جدایی‌طلب طرفدار روسیه در شرق اوکراین را امضا کرد

02/12/1400 10:52 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی

21.02.2022.در این صفحه می‌توانید آخرین اخبار و تحولات مرتبط با رویارویی بین روسیه و کشورهای غربی بر سر اوکراین در روز شنبه را دنبال کنید..در این صفحه می‌توانید آخرین اخبار و تحولات مرتبط با رویارویی بین روسیه و کشورهای غربی بر سر اوکراین در روز شنبه را دنبال کنید..در این صفحه می‌توانید آخرین اخبار و تحولات مرتبط با رویارویی بین روسیه و کشورهای غربی بر سر اوکراین در روز شنبه را دنبال کنید..

خبرگزاری آناتولی..ثبت بیش از ۱۵۰۰ مورد نقض آتش بس در شرق اوکراین.

ادامه مطلب:
aa_persian »

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ کشته شدن ۲ سرباز اوکراینی و ثبت بیش از ۱۵۰۰ مورد نقض آتش بسخبرگزاری فرانسه اندکی پس از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت اروپای مرکزی (۱۸ به وقت تهران) گزارش داد که چند خمپاره در نزدیکی وزیر کشور اوکراین که در حال بازدید از جبهه‌های نبرد در شرق این کشور بود منفجر شد. بیشتر بخوانید🔽 From high street to high fashion? Primark and Greggs launch a quirky line of apparel with your average cup of joe.

پوشش زنده بحران اوکراین؛ رئیس ناتو: همه نشانه‌ها حاکی از در پیش‌ بودن «حمله کامل» روسیه استهمزمان با هشدار دبیر کل ناتو در خصوص قریب‌الوقوع بودن تهاجم نظامی روسیه به اوکراین، یک مقام ارشد این سازمان نیز اعلام کرد که ناتو پرسنل خود را در اوکراین از کی‌یف به شهر لویو در غرب این کشور و نیز بروکسل منتقل کرده است. بیشتر بخوانید🔽 یک روده راست توی شکم شما ها نیست دولت نازیستی اوکراین داره بخش شرقی را که خواهان استقلال هستند بمباران می کنه ولی جناب دبیر کل از حمله روسیه صحبت می کنه . هر جنگی هم در اوکراین شروع بشود جعلی و وانمود جنک بین اوکراین و روسیه و معرکه گیری و طرح و کارگردانی صلیلچهای استعمارجهانی انگلستانست.

تشدید تنش‌ها در شرق اوکراین؛ «بیش از ۱۵۰۰ مورد نقض آتش‌بس» ثبت شدهمزمان با هشدار دبیر کل ناتو در خصوص قریب‌الوقوع بودن تهاجم نظامی روسیه به اوکراین، یک مقام ارشد این سازمان نیز اعلام کرد که ناتو پرسنل خود را در اوکراین از کی‌یف به شهر لویو در غرب این کشور و نیز بروکسل منتقل کرده است. بیشتر بخوانید🔽

رئیس جمهوری فرانسه: بایدن و پوتین با برگزاری نشستی درباره اوکراین موافقت کردنددفتر امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، اعلام کرد که جو بایدن و ولادیمیر پوتین، روسای جمهور آمریکا و روسیه، به‌طور اصولی بر سر برگزاری نشستی در رابطه با اوکراین موافقت کرده‌اند.

پوتین استقلال مناطق جدایی‌طلب شرق اوکراین را به رسمیت شناختپوتین استقلال مناطق جدایی‌طلب شرق اوکراین را به رسمیت شناخت به‌رسمیت شناخته شدن استقلال این دو منطقه از سوی مسکو، می‌تواند به روسیه بهانه‌ای برای اعزام آشکار نیروهای نظامی به اوکراین را بدهد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

آمریکا: جهان متحدانه اقدامات تحریک‌آمیز آشکار روسیه را محکوم می‌کندسفارت ایالات متحده آمریکا در اوکراین اعلام کرد که روسیه اکنون خشونت را در سرزمین‌های تحت کنترل خود گسترش می‌دهد و تلاش می‌کند تا اوکراین را در این‌باره امريكا بهتره از زبان خودش حرف بزنه نه از زبان جهات. جهان امريكاي تنها نيست. ما علاوه بر اينكه اقدامات تحريك اميز روسيه رو محكوم ميكنيم اشغال افغانستان و عراق توسط امريكا و تجاوزات اون رو هم محكوم ميكنيم . مثل معروفيه ميگه: ديگ به ديگ ميگه روت سياه حالا اينا هستن