وقتی ملاحظات سیاسی وارد امور پزشکی می‌شود؛ توییت کیانوش جهانپور

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

دکتر کیانوش جهانپور دراظهارنظری خارج ازنزاکت سیاسی و حرفه‌ای، محمدرضا محبوب‌فر را که رسانه‌های ایران بارها از او به عنوان عضو ستاد مقابله با کرونا یاد کرده بودند، «شیرین‌‌عقل» خواند. یادداشت فرامرز داور در پشت_صحنه_یک_توییت 👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دکتر «کیانوش جهانپور» از مقام‌های «وزارت بهداشت ایران» و سخنگوی سابق آن در اظهار نظری خارج از نزاکت سیاسی و حرفه‌ای، «محمدرضا محبوب‌فر» را که رسانه‌های ایران بارها از او به عنوان عضو «ستاد مقابله با کرونا» یاد کرده بودند، «شیرین‌‌عقل» خوانده و نقل اظهارات او در رسانه‌های داخلی و خارجی را «مایه شرمساری» خوانده است.

دکتر جهانپور در توییتر خود نوشته است: «رسانه هفتاد ساله بی‌بی‌سی فارسی، سعودی اینترنشنال و البته برخی رسانه‌ها و سایت‌های خبری، بد نیست قبل از درج مصاحبه با افراد شیرین عقل، حداقل یک بار نام طرف رو در اینترنت جستجو کنید و این همه مشاغل ساختگی و تخصص‌های گوناگون و عضو ستاد ملی كرونا اختراع نکنید.» محمدرضا محبوب‌فر که رسانه‌های دولتی ایران از او به عنوان عضو ستاد ملی مقابله با کرونا نام برده‌اند، به تازگی گفته بود آمار مرگ‌ومیر ناشی از ویروس کرونا بر اساس «ملاحظات سیاسی و امنیتی قطعا مهندسی‌شده به جامعه تزریق می‌شوند» و آمار مبتلایان و فوتی‌های وزارت بهداشت «یک‌بیستم» آمار واقعی است.

روزنامه «جهان صنعت» چاپ تهران که این مصاحبه را منتشر کرده بود، توقیف شد در حالی که تردید درباره آمار اعلام‌شده وزارت بهداشت در سطح ملی وجود دارد و مقام‌ها همانند کیانوش جهانپور به جای پاسخگویی، صرفا با اتهام و توهین واکنش نشان می‌دهند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وقتی حتی اجاره مغازه طلافروش هم در نمی‌آیدرئیس اتحادیه طلافروشان اهواز: وضعیت بازار طلا در چند ماه اخیر اصلا خوب نیست بسیاری از فروشندگان طلا، بویژه اجاره‌نشین‌ها بدهی بالا آورده‌اند آن‌ها حتی اجاره بهای خود را نمی‌توانند از راه فروش طلا تامین کنند آن‌ها واقعا نمی‌دانند باید چه کاری انجام دهند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هواپیمای حامل کمک‌های پزشکی نیروهای مسلح ترکیه وارد بیروت شدهواپیمای حامل کمک‌های پزشکی نیروهای مسلح ترکیه وارد بیروت شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد جهانپور از مصاحبه با افراد ناشناس و فاقد سابقه درباره کرونا- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimرئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌‌رسانی وزارت بهداشت نسبت به مصاحبه با افراد ناشناس، بدون اندک تحقیق در مورد سوابق و ادعاها انتقاد کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

فایننشال تایمز: برای ایجاد اصلاحات در لبنان، استعفای دولت کافی نیستبا وجود کناره‌گیری دولت لبنان از قدرت در پی انفجار بندر بیروت، ناظران سیاسی بر این باورند که استعفای دولت به اصلاحات سیاسی و اقتصادی لبنان کمک چندانی نمی‌کند و این کشور نیازمند ایجاد تغییر اساسی در نظام سیاسی خود است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

قابلیت جدید کنترل کامنت در توییتر اضافه شدقابلیت جدید کنترل کامنت در توییتر اضافه شد *توییتر قابلیت جدیدی را عرضه کرد که به کاربران اجازه می دهد شمار افرادی که می‌توانند به توییت آنها پاسخ دهند را محدود کنند *این قابلیت به کاربران توییتر امکان می دهد کنترل بیشتری روی مکالمات صفحه شان داشته باشند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛غواصان در پاکسازی آبراهه‌های استکهلم چه چیزهایی بیرون کشیدند؟«وقتی آشغال‌ها را می بینم افسرده می شوم اما همزمان از این که می بینم پسران و دختران جوان و دوست داشتنی برای پاکسازی محیط زیست کمک می کنند امیدوار می‌شوم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »