وقتی که رهبر کاتولیک‌های جهان خشمگین می‌شود و با یک زن برخورد فیزیکی می‌کند؟

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وقتی که رهبر کاتولیک‌های جهان خشمگین می‌شود و با یک زن برخورد فیزیکی می‌کند؟ العربية

هنگامی که پاپ در میدان سانت پترس به عبادت‌کنندگان سلام می‌گفت، زنی که پشت موانع امنیتی ایستاده بود، کوشید به قصد تبرک دست پاپ را بگیرد و او را به سمت خود بکشد ولی این کار سبب عصبانیت پاپ شد و پاپ چند بار روی دست زن زد.

در ویدئویی که از برخورد پاپ با این زن منتشر شده، به وضوح عصبانیت او قابل مشاهده است. این ویدئو که به دیدار پاپ با مسیحیان در آخرین روز سال 2019 مربوط می‌شود به شکل گسترده‌ای در اینترنت منتشر شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کسی که گفت من علم خدا هستم بر روی زمین. باید از کون گاییدش

همه روحانیون تو هر دینی ذاتشون مثله سگ هاره اون قیافه مهربونی که میگیرند فیلمه

پاپ بی شعور هنوز نفهمیده زن بیچاره دست خدا گرفته بود با دست خدا زدش

این نشون داد که این آقا هنوز کامل نیست هنوز مونده به مرتبه یکی مثل گاندی برسه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رهبر کره شمالی: جهان به زودی با یک سلاح استراتژیک جدید روبرو خواهد شدرهبر کره شمالی می‌گوید دیگر هیچ دلیلی وجود ندارد که این کشور آزمایش‌های نظامی هسته‌ای خود را از سر نگیرد. تو عشقی هرکی برینه به امریکا ( لابی یهودی و دمکراسی ) عشقه درود ، جناب كيم ،،رهبر كره شمالى ،تهديد و خشونت شرط مفهوم (انسان )نيست در پى وحدت دو كره و وفاق ملى باشيد ،و، صلح و عشق و دوستى را به مردم جهان پيشنهاد كنيد ، و يا تلاش كنيد ، كه شما رهبر ( ارجمند اين ره اورد انسان در قرن اخير باشيد ، اميد كه (صلح )ارمغان سال نو باشد ، با مهر از برکات توافقات امریکا یی و ترامپ یی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رهبر کره شمالی: جهان به زودی با یک سلاح استراتژیک جدید روبرو می‌شودرهبر کره شمالی: *جهان به زودی با یک سلاح استراتژیک جدید روبرو می‌شود *دیگر هیچ دلیلی وجود ندارد که کره شمالی آزمایش‌های نظامی هسته‌ای خود را از سر نگیرد *دامنه و عمق قدرت بازدارندگی هسته‌ای کره شمالی به نگرش و نحوه برخورد آمریکا بستگی خواهد داشت این یارو اون فازش چیه خدایی؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رهبر کره شمالی: دلیلی ندارد به توقف آزمایش‌های هسته‌ای پایبند بمانیمبر اساس بیانیۀ منتشر شده توسط خبرگزاری رسمی کرۀ شمالی در روز چهارشنبه، آقای کیم پس از پایان نشست علنی چهار روزۀ کمیته مرکزی حزب حاکم اعلام کرده است: «دلیلی وجود ندارد که کرۀ شمالی همچنان خود را به توقف خودخواستۀ آزمایش‌های هسته‌ای و آزمایش موشک‌های بالستیک قاره پیما پایبند بداند.» خیلی هم عالی با احساسات اون پیرمرد آمریکایی چه بازی می کنه :)) ب علف خوردن ادامه بده عالیه😀
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رهبر ایران: آمریکایی‌ها دارند انتقام داعش را از حشد الشعبی می‌گیرند«حشد الشعبی چون داعش را که اینها ساخته و پرداخته کرده بودند زمین‌گیر و ازاله کرد، حالا دارند انتقام می‌گیرند.» مشکل اساسی دروغ گوهای حرفه این هست که دروغ خودشان هم باور میکنند، بخاطر همین نهایتا در حماقتی بی پایان فرو میروند که چیزی جز هزینه برای خودشان و دیگران ندارد! تسلیت میگم بهتون. اوضاع به نفع اروپا نیست. نگرانی هاتون از تضعیف ج.ا. قابل درکه رهبر ايران نيست. رهخر جمهوري كثيف اسلام. مطالب رو درست برودكست كنيد حرومزاده اروپا. شما ها خميني هندي زاده رو آوردين و ايران رو به اين كثافت كشوندين. حرومزاده_اروپا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رهبر کره شمالی وعده یک 'سلاح استراتژیک جدید' دادکیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، اعلام کرده که کشورش به توسعه برنامه هسته ای خود ادامه خواهد داد. او همچنین وعده داده است که به زودی دستیابی به یک 'سلاح استراتژیک جدید' را اعلام کند. آنهایی که دارای عقده روانی هستند را جدی بگیرید.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رهبر انقلاب: کشور را به سمت جنگ نمی‌بریمرهبر انقلاب در تحلیل حوادث آبان‌ماه: *مردم مطالباتی دارند؛ در اغلب موارد هم حق با مردم است *اما مطالبات یک مسئله است و فتنه‌سازی دشمن کار دیگر *سران آمریکا میگفتند در آبان‌ماه کار ایران دیگر تمام است! *کشور را به سمت جنگ نمی‌بریم اولا رهبر انقلاب گوه خوردن با ادمین ایسنا دوما به کدام مطالبات مردم جواب دادند ؟ مطالبات مردم رو با کشتن ۱۵۰۰ انسان و بازداشت ۱۲ هزار نفر و زخمی کردن ۷۰۰۰ هزار نفر پاسخ دادیم مطالبه اصلی ما حذف کثافتی بنام ولی فقیه و تمام اختیاراتش و سپس برگزاری انتخابات آزاده.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »