وقتی که رهبر کاتولیک‌های جهان خشمگین می‌شود و با یک زن برخورد فیزیکی می‌کند؟

01/01/2020 11:25:00 ب.ظ

وقتی که رهبر کاتولیک‌های جهان خشمگین می‌شود و با یک زن برخورد فیزیکی می‌کند؟ #العربية

العربية

وقتی که رهبر کاتولیک‌های جهان خشمگین می‌شود و با یک زن برخورد فیزیکی می‌کند؟ العربية

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان روز چهارشنبه اول ژانویه 2020 به دلیل برخورد فیزیکی و همراه با

هنگامی که پاپ در میدان سانت پترس به عبادت‌کنندگان سلام می‌گفت، زنی که پشت موانع امنیتی ایستاده بود، کوشید به قصد تبرک دست پاپ را بگیرد و او را به سمت خود بکشد ولی این کار سبب عصبانیت پاپ شد و پاپ چند بار روی دست زن زد.پاپ روز چهارشنبه در ایوان رو به میدان سانت پترس گفت: «در بسیاری از مواقع صبر ما تمام می‌شود و این برای من هم پیش می‌آید. من بابت رفتار ناشایستی که دیشب از من سر زد، عذر می‌خواهم.»

در ویدئویی که از برخورد پاپ با این زن منتشر شده، به وضوح عصبانیت او قابل مشاهده است. این ویدئو که به دیدار پاپ با مسیحیان در آخرین روز سال 2019 مربوط می‌شود به شکل گسترده‌ای در اینترنت منتشر شد.پاپ پیش از رسیدن به این زن، چندین کودک را بوسیده بود ولی زمانی که به نزدیکی این زن آسیایی رسید، مسیر خود را تغییر داد ولی زن دست او را به نحوی کشید که می‌توانست به زمین خوردن پاپ بیانجامد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

کسی که گفت من علم خدا هستم بر روی زمین. باید از کون گاییدش همه روحانیون تو هر دینی ذاتشون مثله سگ هاره اون قیافه مهربونی که میگیرند فیلمه پاپ بی شعور هنوز نفهمیده زن بیچاره دست خدا گرفته بود با دست خدا زدش این نشون داد که این آقا هنوز کامل نیست هنوز مونده به مرتبه یکی مثل گاندی برسه

رهبر کره شمالی: جهان به زودی با یک سلاح استراتژیک جدید روبرو خواهد شدرهبر کره شمالی می‌گوید دیگر هیچ دلیلی وجود ندارد که این کشور آزمایش‌های نظامی هسته‌ای خود را از سر نگیرد. تو عشقی هرکی برینه به امریکا ( لابی یهودی و دمکراسی ) عشقه درود ، جناب كيم ،،رهبر كره شمالى ،تهديد و خشونت شرط مفهوم (انسان )نيست در پى وحدت دو كره و وفاق ملى باشيد ،و، صلح و عشق و دوستى را به مردم جهان پيشنهاد كنيد ، و يا تلاش كنيد ، كه شما رهبر ( ارجمند اين ره اورد انسان در قرن اخير باشيد ، اميد كه (صلح )ارمغان سال نو باشد ، با مهر از برکات توافقات امریکا یی و ترامپ یی

رهبر کره شمالی: جهان به زودی با یک سلاح استراتژیک جدید روبرو می‌شودرهبر کره شمالی: *جهان به زودی با یک سلاح استراتژیک جدید روبرو می‌شود *دیگر هیچ دلیلی وجود ندارد که کره شمالی آزمایش‌های نظامی هسته‌ای خود را از سر نگیرد *دامنه و عمق قدرت بازدارندگی هسته‌ای کره شمالی به نگرش و نحوه برخورد آمریکا بستگی خواهد داشت این یارو اون فازش چیه خدایی؟

رهبر کره شمالی: دلیلی ندارد به توقف آزمایش‌های هسته‌ای پایبند بمانیمبر اساس بیانیۀ منتشر شده توسط خبرگزاری رسمی کرۀ شمالی در روز چهارشنبه، آقای کیم پس از پایان نشست علنی چهار روزۀ کمیته مرکزی حزب حاکم اعلام کرده است: «دلیلی وجود ندارد که کرۀ شمالی همچنان خود را به توقف خودخواستۀ آزمایش‌های هسته‌ای و آزمایش موشک‌های بالستیک قاره پیما پایبند بداند.» خیلی هم عالی با احساسات اون پیرمرد آمریکایی چه بازی می کنه :)) ب علف خوردن ادامه بده عالیه😀

رهبر ایران: آمریکایی‌ها دارند انتقام داعش را از حشد الشعبی می‌گیرند«حشد الشعبی چون داعش را که اینها ساخته و پرداخته کرده بودند زمین‌گیر و ازاله کرد، حالا دارند انتقام می‌گیرند.» مشکل اساسی دروغ گوهای حرفه این هست که دروغ خودشان هم باور میکنند، بخاطر همین نهایتا در حماقتی بی پایان فرو میروند که چیزی جز هزینه برای خودشان و دیگران ندارد! تسلیت میگم بهتون. اوضاع به نفع اروپا نیست. نگرانی هاتون از تضعیف ج.ا. قابل درکه رهبر ايران نيست. رهخر جمهوري كثيف اسلام. مطالب رو درست برودكست كنيد حرومزاده اروپا. شما ها خميني هندي زاده رو آوردين و ايران رو به اين كثافت كشوندين. حرومزاده_اروپا

رهبر کره شمالی وعده یک 'سلاح استراتژیک جدید' دادکیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، اعلام کرده که کشورش به توسعه برنامه هسته ای خود ادامه خواهد داد. او همچنین وعده داده است که به زودی دستیابی به یک 'سلاح استراتژیک جدید' را اعلام کند. آنهایی که دارای عقده روانی هستند را جدی بگیرید.

رهبر انقلاب: کشور را به سمت جنگ نمی‌بریمرهبر انقلاب در تحلیل حوادث آبان‌ماه: *مردم مطالباتی دارند؛ در اغلب موارد هم حق با مردم است *اما مطالبات یک مسئله است و فتنه‌سازی دشمن کار دیگر *سران آمریکا میگفتند در آبان‌ماه کار ایران دیگر تمام است! *کشور را به سمت جنگ نمی‌بریم اولا رهبر انقلاب گوه خوردن با ادمین ایسنا دوما به کدام مطالبات مردم جواب دادند ؟ مطالبات مردم رو با کشتن ۱۵۰۰ انسان و بازداشت ۱۲ هزار نفر و زخمی کردن ۷۰۰۰ هزار نفر پاسخ دادیم مطالبه اصلی ما حذف کثافتی بنام ولی فقیه و تمام اختیاراتش و سپس برگزاری انتخابات آزاده.

عصبانیتش با زنی که در میدان سانت پترس واتیکان دست پاپ را کشید، عذرخواهی کرد.این خبر تکمیل می‌شود.به گزارش ایسنا، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی اعلام کرد که کشورش به توسعه برنامه هسته‌ای خود ادامه خواهد داد.Aa کیم جونگ-اون، رهبر کرۀ شمالی پایان دورۀ توقف آزمایش‌های هسته‌ای و آزمایش‌ موشک‌های بالستیک قاره پیما در این کشور را اعلام کرد و وعده داد که در مقابل ایالات متحده آمریکا، اقدامی «حیرت انگیز» را به اجرا بگذارد.

هنگامی که پاپ در میدان سانت پترس به عبادت‌کنندگان سلام می‌گفت، زنی که پشت موانع امنیتی ایستاده بود، کوشید به قصد تبرک دست پاپ را بگیرد و او را به سمت خود بکشد ولی این کار سبب عصبانیت پاپ شد و پاپ چند بار روی دست زن زد. پاپ روز چهارشنبه در ایوان رو به میدان سانت پترس گفت: «در بسیاری از مواقع صبر ما تمام می‌شود و این برای من هم پیش می‌آید. من بابت رفتار ناشایستی که دیشب از من سر زد، عذر می‌خواهم." رهبر کره شمالی همچنین با رد"درخواست‌های گانگستر مانند" آمریکا گفت که"دامنه و عمق" قدرت بازدارندگی هسته‌ای کره شمالی به نگرش و نحوه برخورد آمریکا بستگی خواهد داشت.» در ویدئویی که از برخورد پاپ با این زن منتشر شده، به وضوح عصبانیت او قابل مشاهده است. این ویدئو که به دیدار پاپ با مسیحیان در آخرین روز سال 2019 مربوط می‌شود به شکل گسترده‌ای در اینترنت منتشر شد.جهان در آینده‌ای نزدیک شاهد رونمایی از یکی دیگر از سلاح استراتژیک جدید این کشور خواهد بود.

پاپ پیش از رسیدن به این زن، چندین کودک را بوسیده بود ولی زمانی که به نزدیکی این زن آسیایی رسید، مسیر خود را تغییر داد ولی زن دست او را به نحوی کشید که می‌توانست به زمین خوردن پاپ بیانجامد. رهبر کره شمالی تاکید کرده است که پیونگ یانگ هرگز در رویارویی با خصومت فزاینده آمریکا و تهدیدات هسته‌ای از امنیت خود در برابر منافع اقتصادی صرف نظر نخواهد کرد. این زن جملاتی نامفهوم به زبان آورد و پس از آن نشانه‌های درد و ناراحتی روی صورت پاپ ظاهر شد و چند بار روی دست زن ضربه زد تا دست خود را رها کند. پاپ 83 ساله علیرغم ناراحتی و علیرغم مشکلاتی که در راه رفتن دارد، به مسیر خود ادامه داد و با چند کودک دیگر نیز خوش‌و‌بش کرد. . پیونگ یانگ هشدار داده بود که در غیر این صورت، آمریکا می‌تواند منتظر یک"هدیه کریسمس" و"خط مشی جدید" باشد.