رادیو فرانسه: 4هواپیمای حامل جنگجویان سوری هوادار ترکیه در لیبی فرود آمد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رادیو فرانسه: 4هواپیمای حامل جنگجویان سوری هوادار ترکیه در لیبی فرود آمد العربية

خبر داد. این رادیو به نقل از منابع آگاه تاکید کرد، 4 هواپیمای حامل جنگجویان سوری از تیپ‌های طرفدار آنکارا در روزهای جمعه و یکشنبه در فرودگاه معیتیقه در لیبی بر زمین نشستند.

به گزارش رادیو فرانسه، شرکت هواپیمائی لیبی موسوم به «افریقیا ایرلاین» و شرکت خطوط هواپیمائی «اجنحه» متعلق به عبدالحکیم بلجاج مقیم ترکیه، این جنگجویان را به هدف کمک به گروهای مسلح طرفدار کابینه الوفاق از ترکیه به طرابلس منتقل کردند. در همین حال ماهر عبدالرحمن، مدیر «دیده‌بان حقوق بشر سوریه» در گفت‌وگو با رادیو فرانسه تاکید کرده 500 جنگجوی سوری، وارد لیبی شده و شماری دیگر نیز در ترکیه منتظر اعزام به طرابلس هستند.از سوی دیگر، فواد اکتای معاون رئیس‌جمهوری ترکیه روز چهارشنبه اظهار داشت که در صورت متوقف شدن تحرک ارتش ملی لیبی، آنکارا ممکن است روند اعزام نیرو به لیبی را متوقف کند، البته اگر ارتش لیبی حمله به دولت الوفاق را متوقف کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چالش یک ماه بدون الکل در فرانسه به راه افتادچالش یک ماه بدون الکل در فرانسه: «آیا می‌توانید یک ماه مشروب نخورید؟» ما چهل ساله نخوردیم یه عمر نخوردیم یه ماهم روش جهنمو ضرر خخخخخ... من الان 11 ساله که نخوردم...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیام ماکرون پس از ۲۷ روز اعتصاب در فرانسه: طرح بازنشستگی اجرا خواهد شدمخالفان طرح اصلاح نظام بازنشستگی بر این باور هستند که دولت امانوئل ماکرون قصد دارد ضمن افزایش سن بازنشستگی میزان مستمری بازنشستگان را کاهش دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر نیروهای مسلح فرانسه شب سال نوی میلادی را در خلیج فارس می‌گذراندبنا به اعلام وزارت نیروهای مسلح فرانسه فلورانس پارلی در آستانه آغاز ماموریت دریایی کشورهای اروپایی در خلیج فارس بر روی ناوچه کوربه حضور پیدا می کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه اعتصاب‌ها در فرانسه؛ در روز نخست سال تنها ۳۵ درصد قطارها حرکت می‌کنندشرکت راه آهن فرانسه اعلام کرده است که برای روز نخست سال جدید تنها ۳۵ درصد قطارها حرکت خواهند کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خبرگزاری آناتولیشرایط دشوار پناهجویان سوری در مرز ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شبه‌نظامیان عراقی هوادار ایران دومین در ورودی سفارت آمریکا را نیز آتش زدندشبه‌نظامیان هوادار ایران که به همراه فرماندهانشان در اعتراض به حمله هوایی آمریکا به مواضعشان در عراق دَرِ سفارت؟؟؟؟؟ شبه نظامیان هوادار ایران ؟؟؟؟ آقایان بی غیرت سعودی، اینها مردم با غیرت عراق هستند که در مقابل اهانت آمریکا به تمامیت ارضی کشورشان شرافتمندانه اعتراض می کنند. تا بگویند عراقی ها مانند سعودی ها گاو شیرده نیستند. چرا به شعور مخاطب توهین میکنید؟ اینقدر تا حالا آمریکا و اینجوری تحقیر نشده بود؟!!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »