سفارت آمریکا در بغداد تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سفارت آمریکا در بغداد تا اطلاع ثانوی تعطیل شد العربية

مسلح هوادار ایران به ساختمان سفارت و سوزاندن درب‌های بیرون و شکستن دوربین‌های مداربسته، تمام فعالیت‌های کنسولی خود را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده است.

واشنگتن از شهروندانش خواست در صورت نیاز به خدمات، به کنسولگری این کشور در اربیل مراجعه کنند. کنسولگری اربیل همچنان به صدور ویزا می‌پردازد. خبرگزاری عراق گزارش کرد که وزیر کشور روند خروج تجمع‌کنندگان از مقابل سفارت را زیر نظر داشت. خبرنگار العربیه نیز گفت که اعضای گردان‌های حزب‌الله عراق چادرهایی در آن سوی سفارت نصب کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درود بر مردم شریف عراق که فعلا فعالیت این لانه جاسوسی و مرکز شرارت منطقه را در کشور خود متوقف کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ناآرامی در مقابل سفارت آمریکا در بغداد؛ رسانه‌ها از حمله معترضان به ساختمان سفارت خبر می‌دهندصدها نفر در اعتراض به حمله آمریکا به مواضع حشد الشعبی در مقابل سفارت این کشور در بغداد، پایتخت عراق تجمع کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجمع معترضان در مقابل سفارت آمریکا در بغدادصدها معترض عراقی با تجمع در مقابل سفارت آمریکا در بغداد در تلاش برای ورود به داخل سفارت هستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نیروهای امنیتی سفارت آمریکا در بغداد به حالت آماده‌باش در آمدنددر پی بالا گرفتن اعتراضات در محیط پیرامونی سفارت آمریکا در بغداد و سوزاندن درب خارجی سفارت به دست مرگ بر آمریکا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حمله به سفارت آمریکا در بغداد؛ تفنگداران دریایی در سفارتخانه مستقر شدنددر پی حمله به سفارت آمریکا در عراق، دونالد ترامپ با نخست وزیر این کشور تلفنی صحبت کرده و پنتاگون از تقویت نیروهای آمریکایی در ساختمان سفارتخانه خبر داده است. رئیس جمهوری آمریکا در توییتی ایران را به سازماندهی این حمله متهم کرده و هشدار داده که ایران به خاطر این اقدام پاسخگو خواهد بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تجمع فرماندهان حشدالشعبی در مقابل سفارت آمریکا و تلاش افراد مسلح برای ورود به سفارتتصاویر جدیدی که از تجمع اعتراضی در مقابل سفارت آمریکا در بغداد منتشر شده، نشان می‌دهد فالح الفیاض، همين الان تو خاك امريكا هستند! و كسي كاري نميكند!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سفارت آمریکا در بیروت به شهروندان این کشور در لبنان هشدار داددر پی حمله به سفارت آمریکا در عراق٬ واشنگتن نسبت به دعوت‌های صورت گرفته برای تجمع مقابل سفارت آمریکا در لبنان هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »