وزیر امور خارجه آلمان، سرکوب اعتراضات در ایران را به‌شدت محکوم کرد | DW | 12.12.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

وزیر امور خارجه آلمان با اشاره به اینکه صدها تن در جریان اعتراضات اخیر ایران کشته شده‌اند، سرکوب خشونت‌بار این اعتراضات را به شدت محکوم کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان، سرکوب خشونت‌بار اعتراضات اخیر در ایران را محکوم کرد و گفت اگرچه ما حتی تعداد کشته‌شدگان را نمی‌دانیم، اما به نظر می‌رسد که در جریان سرکوب این اعتراضات صدها نفر کشته شده‌اند.

وزیر امور خارجه آلمان گفت:«حقوق بشر از آنها محافظت می‌كند و هر كس اين حق را نقض كند، نمی‌تواند مطمئن باشد كه در صحنه بين‌المللی در اين مورد سكوت می‌كنند.» او گفت:« شما در صحبت‌های خود چند بار گفتید که حقوق بشر پدیده‌ای همگانی و بخش‌ناپذیر است. بسیار خوب است که دولت فدرال ما در همه جهان در این راستا تلاش می‌کند، اما من می‌خواهم طبق تجربه خود از شما سوالی بپرسم .»

وزیر امور خارجه آلمان در پاسخ به این انتقاد گفت:« شايد شما متوجه نشده باشيد، ولی ما آنچه را در ايران رخ می‌دهد و به ويژه آنچه را مربوط به كشتگان بسياری است كه حتی تعدادشان را نمی‌دانيم، گرچه كه می‌توان از اينجا حركت كرد كه بايد چندصد نفر بوده باشند، محكوم كرده‌ايم.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چه عجبببب.اروپا از خواب خرگوشیش داره بیدار‌میشه...خسته نباشی عالیجناب هایکو

وزارت امور خارجه آلمان بعد از یک ماه تازه سرکوب معترضین را به شدت محکوم کرد تا !!!؟؟؟؟

جنايات دولتمردان آلمان با پشتيباني از صدام و تامين تجهيزات و گازهاي كشنده شيميايي و شراكت دربمب بارانهاي شيميايي و كشتار دستجمعي مردم مظلوم ايران زمين در دوره ٨ سابه هجوم عراق به ايران هرگز فراموش نخواهد شد

و به دلیل اینکه خدای نکرده ملاها از محکومیت وزیر خارجه المان ناراحت و سرخورده نشن ، باز هم با آخوندا معامله خواهند کرد، و تا آخرین قطره خون دست از حمایت این جنایتکاران نخواهند کشید. با احترام دولت آلمان.

دستور اسراییل رو چقدر زود اجرا کرد!!! سگ تو اسراییل امریکا آخوند سیاست کثیف

چه عجب بعد از یک ماه تازه مشخص شده خشونت بار بوده

المان اگه پشت اخوندها نباشه همه چی درست میشه

دستش درد نکنه

همتون ریاکارین ،ج ا بادست پس می زنید و با پا پیش می کشید

چه عجب!

shut your mouth

خسته نباشی

چقدر خبرا دير به دويچلند مى رسه!

خوبه نگذاشتین یک ده هزار نفری دیگر بکشند بعد بیایید محکوم کنید

عجب ضربه کاری به این نظام خونخوار وارد کرد

آقای ماس، وزیر محترم، چه عجب از شما و دولت متبوع شما! مثل اینکه خبرهایی است که شما را به وجد آورده و یا بهتر بگویم واداشته است، تا شما آخوندهای_هیتلرماب را محکوم بکنید. یک مثل ایرانی میگوید؛ آخه چاقو دسته خودش را نمی برد. در هر صورت ما این اقدام شما را بفال نیک میگیریم.

یکی یک لیوان چای یا قهوه بیاره، ایشون تازه از خواب پاشدن.

دویچه وله ازرسانه های معروفیست لطفا بخاطربرجستگی خودتون وحرمت انسانیت توییت یاموضوعی درمورد سکوت رسانه های آلمان نسبت به اعتراض های اخیردرایران باعث کشتاربیش از1000نفر،5هزارمجروح،13هزاربازداشتی توسط ج.ااختصاص بدیدشبکه های RTL،Pro7,WDRماننداروپاحتی یه عکس ازمعترضین نشون ندادند

خبرها چقدر دیر میرسه به اروپا

ای جان خسته شده بنده خدا

ج. ا با قطع اینترنت کاری کرد که همه ی دنیا از سر کنجکاوی هم که شده سری به اخبار واقعی در جایی غیر از صدا و سیما و خبرگزاری های ایرانی بزنن و واقعیت ها را آنجا دنبال کنند. پرده ها کنار رفته و در دنیا رسوا شدن.

ای بابا مگه شمخانی بهش نگفته کشتار مردم کار معاندین بود؟!

چ عجب😳

چرا پس دیر ؟از ترس اینکه دیگه نفت مجانی نیاد به اروپا؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر دفاع آمریکا: ترکیه در حال خارج شدن از مدار ناتو استدر جلسه روز چهارشنبه کمیته روابط خارجی سنا ۱۸ سناتور در موافقت با پیش‌نویس طرحی رای دادند که ترکیه را به دلیل حمله به سوریه تحریم می‌کرد. در صورت تصویب نهایی این پیش‌نویس، فروش اسلحه به ترکیه ممنوع شده و مقامات عالیرتبه‌ای که پشت این عملیات قرار داشتند، تحریم خواهند شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: ما با واکنشی جهانی به ایران می‌گوییم که فعالیت‌های بدخواهانه‌اش تحمل نمی‌شودوزیر دفاع آمریکا: ما با واکنشی جهانی به ایران می‌گوییم که فعالیت‌های بدخواهانه‌اش تحمل نمی‌شود مارک اسپر، وزیر دفاع ایالات متحده، در مورد تهدیدهای جمهوری اسلامی گفت که جامعه جهانی این تهدیدها را تحمل نخواهد کرد. شما مجازید از جانب خودتان سخن بگوئید! امریکا عبارت از 'جهان'نیست که از جانب 'جهان'سخن گوید! ضرب المثل فارسی: 'کافر همه را بکیش خود پندارد'!😀
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: حملات ایران علیه منافع یا نیروهایمان را قاطعانه پاسخ می‌دهیممارک اسپر وزیر دفاع آمریکا روز چهارشنبه، گفت: «تلاش‌های تهران برای بی‌ثبات سازی منطقه شدت گرفته است» آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. امام خمینی ره hsr بی ثبات سازی برای چه کسانی؟ اندک حکام مزدور و نوکر أمريكا ؟ آمریکا با هرگونه اقدام احمقانه ای که انجام دهد شما را نیز همراه با نیرو هایش به فنا خواهد داد. مطمئن باشید در صورت بروز جنگ اثری از آنچه دارید باقی نخواهد ماند. ایران چیزی برای از دست دادن ندارد. شما فعلا در فکر 'ایمپیچمنتِ'رئیس اتان آقای ترامپ باشید!😀
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پاسخ وزیر دفاع لبنان به سپاه پاسداران درباره حمله به اسرائیل: سخنی غیرقابل قبولدر پی اظهارات جنجالی یکی از فرماندهان سپاه پاسداران ایران، الیاس بوصعب وزیر دفاع لبنان درمقام پاسخ آره! انگار راه تل‌آویو از ریاض می‌گذرد اگه دوست دارید اول میایم سراغ شما
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نخست وزیر اتیوپی جایزه نوبل صلح ۲۰۱۹ را دریافت کرد«من برادرانی را دیده‌ام که برادران خود را در میدان جنگ ذبح می‌کنند. من مردان، زنان و کودکانی را دیده‌ام که در زیر رگبار مرگبار گلوله‌ها و گلوله‌های توپ از ترس می‌لرزند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر لبنانی: صندوق پستی سپاه پاسداران ایران نیستیموزیر اطلاع رسانی لبنان در واکنش به اظهارات یکی از فرماندهان سپاه پاسداران ایران گفت که کشورش صندوق پستی این نهاد ایرانی نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »