وزیر اسبق آموزش و پرورش ایران: مشکل برای یک نفر بهانه برای اعتراضات گسترده می‌شود

15/06/1399 03:13:00 ب.ظ

وزیر اسبق آموزش و پرورش ایران خطاب به وزیر کنونی آموزش و پرورش این کشور نوشته است با بازگشایی مدارس اگر برای یک نفر مشکل ایجاد شود، بهانه‌ای برای اعتراض گسترده فراهم می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

وزیر اسبق آموزش و پرورش ایران خطاب به وزیر کنونی آموزش و پرورش این کشور نوشته است با بازگشایی مدارس اگر برای یک نفر مشکل ایجاد شود، بهانه‌ای برای اعتراض گسترده فراهم می‌شود. - خبرگزاری آناتولی 05.09.

2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی مرتضی حاجی، وزیر اسبق آموزش و پرورش در دوران دولت خاتمی، در نامه‌ای خطاب به محسن حاجی‌میرزایی، وزیر آموزش و پرورش دولت روحانی نوشت: من متوجه دلیل افزایش اضطراب خانواده‌ها با اصرار بر حضور دانش آموزان در مدارس نمی‌شوم. اگر خدای نخواسته برای یک نفر مشکل ایجاد شود مملکت دچار مشکل و بهانه‌ای برای اعتراض گسترده فراهم می‌شود.

به گزارش، کانال تلگرامی خبری تحلیلی «امتداد» وی با بیان اینکه"مسئولان بهداشتی هم اظهار نگرانی می‌کنند" ادامه داده است: مردم را از سفر منع می‌کنیم ولی می‌گوییم 14 میلیون دانش آموز به مدرسه بروند. اصرار می‌کنیم عزاداری‌ها در فضای بسته نباشد ولی بچه‌ها را به داخل کلاس می‌بریم ولو با نصف کردن تعداد و دو نوبته کردن.

حاجی این اقدامات را"تنقاض" نامگذاری کرده و گفته است: بارها گفته شده از منزل بیرون نروید حتی به دیدن پدر و مادرها نیز نروید، یا گفته شده بیش از چند نفر در فضای بسته اتاق نباشند ولی بچه‌ها را که کمتر از بزرگترها مراقبت می‌کنند به داخل کلاس می‌بریم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

بررسی چرایی بازگشایی مدارس در جلسه فردای کمیسیون بهداشت/ دود تصمیمات متناقض مسئولان به چشم مردم می‌رود/ درصورت ورود به پیک جدید بیماری، وزیر آموزش و پرورش باید پاسخگو باشدمحسنی‌بندپی در گفت‌وگو با ایلنا: بررسی چرایی بازگشایی مدارس در جلسه فردای کمیسیون بهداشت/ دود تصمیمات متناقض مسئولان به چشم مردم می‌رود/ درصورت ورود به پیک جدید بیماری، وزیر آموزش و پرورش باید پاسخگو باشد

اسکوچیچ: برای وقت تلف کردن به ایران نیامده‌اماسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران: *بازی نداشتن تیم ملی غیر قابل تحمل شده است *باید فکری به حال این موضوع شود *برای وقت تلف کردن به ایران نیامده‌ام *کرونا باعث عدم برگزاری خیلی از بازی‌ها و افت سطح لیگ برتر شده است

واکنش ایران به تماس پمپئو با وزیر خارجه سوییس قبل از سفر به ایرانسخنگوی وزارت خارجه: سفر وزیر خارجه سوئیس به ایران ربطی به مسائل روابط ایران و آمریکا ندارد، این سفر از قبل و در چارچوب روابط دوجانبه و سفرهای منظم وزرای خارجه دو کشور برنامه ریزی شده است

اختصاصی ایران‌وایر؛ مهدی تاج نامه فیفا برای مهدوی‌ مهدوی‌کیا را پنهان کرده بود

نتیجه یک نظرسنجی؛ اهمیت خدا برای مردم کشورهای ثروتمند کم‌تر است - BBC News فارسیارتباط بین باور به خدا و اخلاق چیست؟ وجود خدا و مراسم مذهبی چه جایگاهی در زندگی شهروندان کشورهای جهان با فرهنگ‌های گوناگون دارد؟ مرکز تحقیقات پیو، یک اندیشکده آمریکایی به تازگی پژوهشی در این رابطه انجام داده است. در این پژوهش از حدود چهل هزار نفر از نقاط گوناگون جهان پرسش شده است.

شکایت از پزشک فرانسوی به‌دلیل تجویز هیدورکسی‌ کلروکین برای بیماران کروناییمرکز بیماری‌های عفونی بیمارستان دانشگاهی مارسی به مدیریت پرفسور دیدیه رائولت با تست گسترده افراد مشکوک به ابتلا به کووید-۱۹ و تجویز داروی هیدورکسی‌ کلروکین برای بیماران بدحال، ادعا می‌کند شمار مرگ و میر در استان جنوبی بوش-دو-رُن و به‌ویژه شهر پرجمعیت مارسی، بسیار کمتر از دیگر مناطق فرانسه بوده است.