وزیر دفاع ملی ترکیه: در روزهای آینده با همسایه یونانی خود نشستی برگزار خواهیم کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع ملی ترکیه: با این قبیل نشست‌ها و مذاکرات تلاش می‌کنیم تا مشکلات را حل کنیم. در این راستا به تلاش‌های خود ادامه می‌دهیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت دفاع ملی ترکیه: در شمال عراق سه تروریست پ.ک.ک از پای درآمدندوزارت دفاع ملی ترکیه: در شمال عراق سه تروریست پ.ک.ک از پای درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هم اندیشی وزیر بهداشت با ذاکران و مداحان درباره مراسم محرموزیر بهداشت در نشست هم اندیشی با ذاکران و مداحان درباره مراسم محرم: *نخواهیم گذاشت که عشاق حسین (ع) تب کنند و بیمار شوند *در تاریخ ثبت خواهیم کرد که هم یاد حسین (ع) و عاشورا را پاس داشتیم، هم از سلامت عشاق حضرت اباعبدالله صیانت کردیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر کشور: دستورالعمل برگزاری مراسم ماه محرم به زودی ابلاغ می‌شودوزیر کشور با اعلام این که دستورالعمل برگزاری مراسم ماه محرم به زودی ابلاغ می شود، تأکید کرد: با رعایت دستورالعملها در ماه محرم، جلوه‌ای از نظم، انضباط، تعهد، مسئولیت‌پذیری و اعتقادات و باورها را به نمایش بگذاریم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا از گسترش دامنه تحریم‌های واشنگتن بر صنایع فلزات ایران خبر داد🔺وزیر خارجه آمریکا از گسترش دامنه تحریم‌های واشنگتن بر صنایع فلزات ایران خبر داد ⚡️مایک پمپئو روز پنجشنبه ۹ مرداد با صدور بیانیه‌ای از گسترش دامنه تحریم‌ های این وزارتخانه در ارتباط با صنایع فلزات جمهوری_اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات ضد دولتی در بلغارستان؛ معترضان خواهان استعفای نخست وزیر هستندمعترضان به عملکرد نخست وزیر بلغارستان می‌گویند تا زمانی که بوریسف از سمت خود استعفا ندهد به اعتراضات خود ادامه خواهند داد. این در حالیست که نخست وزیر اعلام کرده تا موعد انتخابات در سمت خود باقی خواهد ماند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه لبنان: طی دو روز آینده شکایت از اسرائیل را تقدیم شورای امنیت می‌کنیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimشکایت لبنان از رژیم_صهیونیستی به شورای امنیت وزیر خارجه لبنان با اشاره به تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی به حاکمیت لبنان به ویژه طی روزهای گذشته در مرز این کشور با فلسطین اشغالی تاکید کرد که طی دو روز آینده شکایت از اسرائیل را تقدیم شورای امنیت می‌کنیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »