وزیر پیشین مهاجرت دانمارک در آستانه دادگاه استیضاح از عضویت در حزبش استعفا کرد

17/11/1399 12:11:00 ق.ظ

خانم استویبرگ متهم است که در دوران تصدی مقام وزارت و در اقدامی غیرقانونی، دستور جدایی زوج‌های پناهجویی را داده است که از سوریه به این کشور آمده بودند.

خانم استویبرگ متهم است که در دوران تصدی مقام وزارت و در اقدامی غیرقانونی، دستور جدایی زوج‌های پناهجویی را داده است که از سوریه به این کشور آمده بودند. خانم استویبرگ روز پنج‌شنبه در مصاحبه‌ای اعلام کرد که اتخاذ این تصمیم، برای او کار «بی نهایت دشواری» بوده، اما راه دیگری وجود نداشته است. او همچنین اعلام کرد که حزب ونستر «با سرعت بالایی از ارزش‌های او در موضوع مهاجرت دور می‌شود.

»

اما المان-‌جنسن، رهبر این حزب در واکنش به این سخنان اعلام کرد که اگرچه این حزب خواستار یک سیاست مهاجرتی سخت است اما به این موضوع نیز توجه دارد که در کنار کنترل هجوم مهاجران، به ارزش‌های دانمارک نیز احترام گذاشته شود.

دو روز پیش از این، اکثریت نمایندگان پارلمان دانمارک از جمله اعضای حزب ونستر، رای به محاکمه وزیر پیشین به دلیل سوء استفاده از مقام خود دادند. به این ترتیب به تخلفات خانم استویبرگ در آنچه «دادگاه استیضاح» خوانده می‌شود، رسیدگی خواهد شد. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

مشاور پیشین کمپین تولید واکسن کرونا در آمریکا در پی اتهام آزار جنسی اخراج شدمنصف السلاوی یکی از مشاوران ارشدی بود که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ با کمپین راه اندازی شده از سوی دولت او برای تولید واکسن کرونا همکاری داشت.

وزیر علوم ایران: ۹۰۰ استاد دانشگاه در یک سال مهاجرت کرده‌اند | DW | 16.03.2021به گفته منصور غلامی، ۹۰۰ تن از استادانی که «وضعیت علمی خوبی» دارند در سال ۱۳۹۸ ایران را ترک کرده‌اند. به اعتقاد وزیر علوم، فرار مغزها از جمهوری اسلامی دو دلیل دارد. پس باید شاشید به این مملکت متأسفانه ایرانیها در خاک خودشون هم غریب هستن.ایرانیهای اصیل بیشترشون مهاجرت کردن..ایرانی ۱۴۰۰ ساله که مورد لعنت خداوند قرار گرفته.این واقعیت رو زمانی درک کردم که قصد ازدواج با چند ایرانی اصیل رو داشتم که با تهدیدات جمهوری اسلامی به سرانجام نرسید. وضعیت علمی خوب مثل این اساتید ایرلندی؟😄👇

بحران سیاسی در برزیل؛ بعد از وزیر خارجه، وزیر دفاع این کشور هم کناره‌گیری کرد♦️ بحران سیاسی در برزیل؛ بعد از وزیر خارجه، وزیر دفاع این کشور هم کناره‌گیری کرد ▪️ وزیر خارجه برزیل و دفاع این کشور از سمت خود کناره گیری کردند. یک هفته پیش نیز وزیر بهداشت این کشور از سمت خود کناره‌گیری کرده بود.

وزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کردوزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کرد آقای بلینکن همچنین با انتشار توئیتی در این رابطه،‌ بر تداوم پشتیبانی آمریکا از اوکراین «در برابر تجاوزهای مستمر روسیه در دونباس و کریمه» تأکید کرد.

پیام تسلیت وزیر دفاع آذربایجان در پی شهادت خلبان هواپیمای ساقط شده در قونیه