مشاور پیشین کمپین تولید واکسن کرونا در آمریکا در پی اتهام آزار جنسی اخراج شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

منصف السلاوی یکی از مشاوران ارشدی بود که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ با کمپین راه اندازی شده از سوی دولت او برای تولید واکسن کرونا همکاری داشت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

یکی از مشاوران ارشد پیشین کمپین ایالات متحده برای تولید سریع واکسن کووید۱۹ روز چهارشنبه به اتهام آزار جنسی، از هیأت مدیره یک شرکت تحقیقاتی دارویی اخراج شد.

شرکت چندملیتی داروسازی گلاکسواسمیت‌کلاین اعلام کرد منصف السلاوی پس از آنکه تحقیقات، درستیِ شکایت مطرح شده درباره رفتار «چند سال پیش» او با یکی از کارمندان را تایید کرد، بلافاصله از پست خود در هیأت مدیره شرکت «گالوانی بیوالکترونیک» که شرکت گلاکسواسمیت‌کلاین سهامدار اصلی آن است، اخراج شد. منصف السلاوی یکی از مشاوران ارشدی بود که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ با کمپین راه اندازی شده از سوی دولت او برای تولید واکسن کرونا تحت عنوان «Operation Warp Speed» همکاری داشت.

شرکت گلاکسواسمیت‌کلاین می‌گوید که تحقیقات دربارۀ او در ماه فوریه پس از دریافت نامه‌ای که ادعاهای «آزار و اذیت جنسی و رفتار نامناسب» علیه او مطرح می‌کرد، آغاز شده بود و تحقیقات نیز نشان داد که رفتار منصف السلاوی «غیرقابل قبول» و نوعی «سوء استفاده از موقعیت» بوده است.منصف السلاوی مراکشی تبار مدت ۳۰ سال در این شرکت کار می‌کرد و پستهایی همچون ریاست بخش تحقیق و توسعه دارویی، رئیس بخش تحقیق و توسعه جهانی و عضویت در هیأت مدیره را در اختیار داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن🔺کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از نهم تا دهم اردیبهشت، ۲۰ هزار و ۷۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است و ۳۹۱ بیمار جان خود از دست دادند. بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایمنی ۸۰ درصدی واکسن کرونای «پاستور»/در خرید واکسن هیچ عدالتی در میان نیسترئیس انستیتو پاستور ایران: واکسن کرونای انستیتو پاستور یک واکسن ایمن است و می‌تواند در بدن تا ۸۰ درصد ایمنی ایجاد کند، واکسن‌های دیگری هم در انستیتو پاستور برای کرونا داریم که کاملاً بومی و از تکنولوژی های فوق برتر هستند که در حال انجام مطالعات آنها هستیم خدا قوت به همکاران عزیز🌷 زارررت حالایکیشوبه ثمرمیرسوندین تا بعد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ رکورد تازه در بیمارستان‌های تهران و جنجال سوءاستفاده از سهمیه واکسن پاکبان‌های شهرداریکرونا در ایران؛ رکورد تازه در بیمارستان‌های تهران و جنجال سوءاستفاده از سهمیه واکسن پاکبان‌های شهرداری آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از هشتم تا نهم اردیبهشت ۱۹ هزار و ۸۹۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ شناسایی شده است و ۳۸۵ بیمار جان خود را از دست دادند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ از واکسن پولی تا درگذشت ۴۰۵ تن در یک روز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز تزریق واکسن کرونا در مطب‌ پزشکان در آلمان | DW | 06.04.2021در مقابله با شیوع ویروس کرونا و شتاب بخشیدن به روند واکسیناسیون مردم در آلمان، تزریق واکسن در مطب پزشکان آغاز شده است. مشکل اصلی مصون‌سازی عمومی اما همچنان کمبود واکسن کرونا است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »