وزارت بهداشت اسرائیل: واکسن فایزر-بیون‌تک ۹۹ درصد کارآیی دارد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با وجود نتایج مثبت واکسیناسیون سراسری، وزارت بهداشت اسرائیل می‌گوید برای بازگشت به وضعیت نرمال تمام شهروندان از جمله نوجوانان زیر ۱۶ سال باید واکسینه شوند.

رسانه‌های اسرائیل روز یکشنبه به نقل از نتایج پژوهش‌های وزارت بهداشت این کشور گزارش کردند که واکسن فایزر-بیون‌تک در جلوگیری از مرگ، بستری شدن در بیمارستان و بروز حالت شدید بیماری کووید-۱۹، ۹۹ درصد موثر بوده است.

ژنرال هزی لوی، مدیرکل وزیر بهداشت اسرائیل می‌گوید تاثیر واکسن در کاهش مرگ‌ومیر و شمار بیماران در سراسر کشور کاملا مشهود است. با وجود نتایج مثبت واکسیناسیون سراسری در اسرائیل، هزی لوی می‌گوید برای بازگشت به وضعیت نرمال [پیش از شیوع ویروس کرونا] تمام شهروندان از جمله نوجوانان زیر ۱۶ سال باید واکسینه شوند.پاسپورت واکسیناسیون کرونا؛ آیا مدل اسرائیل-یونان الگوی کشورهای دیگر اروپایی می‌شود؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همجنسگرا میشوند و بدبخت میشوند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۲۰۰ میلیون واکسن کرونای فیک در جهان/از مسیری که وزارت بهداشت می‌گوید، واکسن بزنیدمدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با تاکید بر ثبت اطلاعات واکسن‌هایی که وارد کشور شده و تزریق می‌شوند در قسمتی به نام 'داشبورد' در سامانه تی‌تک، گفت: حدود ۲۰۰ میلیون واکسن فیک و تقلبی در دنیا تولید شده و دارد فروخته می‌شود؛ در ایران هم متاسفانه به اسم واکسن کرونا ارقام بسیار بالایی از مردم طلب می‌کنند، توصیه ما این است که مردم فقط از مسیری واکسن را دریافت کنند که وزارت بهداشت اعلام می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت: واکسن کرونا در کادر درمان عارضه نداشته است- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimواکسن_کرونا در کادر درمان عارضه‌ای نداشت معاون درمان وزارت بهداشت: در همه بیمارستان‌ها یک تیم پزشکی مستقر کرده‌ایم که همه علائم و عوارض واکسن کرونا را مدیریت کنند تاکنون هیچ شواهدی مبنی بر بروز عوارض جدی پس از تزریق واکسن کرونا وجود نداشته است عوارض جدی یعنی چی؟؟ این کلمه جدی خیلی سدر و‌ کافور ممکنه پشتش خوابیده باشه...! ولی گویا شهاب حسینی 'سُم' در آورده و به طرز عجیبی به 'ستون' گرایش جنسی پیدا کرده. نه خوبه 'بابای ملت' ممنوعش کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت: خامنه‌ای هنوز واکسن نزده است | DW | 05.04.2021وزیر بهداشت می‌گوید نه تنها رهبر جمهوری اسلامی، بلکه وزیران نیز تا کنون واکسن نزده‌اند. او گفت علی خامنه‌ای منتظر است تا 'واکسن ایرانی' بزند. از افزود، تهیه واکسن در دنیا بسیار دشوار است و در اختیار هر کسی قرار نمی‌دهند. تو روح پدر پدسگت، چوپلن دروغگو همتون فایزر زدید بی ناموسا اگر اینها پینوکیو بودند دماغشون احتمالا الان خورده بود به خود کره ماه نه_به_جمهوری_اسلامی 😂😂😂😂😂😂
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پارتی بازی در تزریق واکسن، به استعفای وزیر بهداشت آرژانتین منجر شدپارتی بازی در تزریق واکسن، به استعفای وزیر بهداشت آرژانتین منجر شد وزیر بهداشت آرژانتین در پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر اینکه برخی با ارتباطاتی که با وی داشته‌اند، توانسته‌اند واکسن کرونا تزریق کنند، از سمتش استعفا داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اتهام 'پارتی‌بازی برای واکسن کرونا' باعث استعفای وزیر بهداشت آرژانتین شد - BBC News فارسیاتهام 'پارتی‌بازی' برای یک دوست ۷۱ ساله به خاطر واکسیناسیون خارج از نوبت کرونا، باعث استعفای وزیر بهداشت آرژانتین شد. در کشور پرو هم واکسیناسیون 'مخفیانه' مقام‌های ارشد و همسرانشان به چند تحول سیاسی انجامید هاها، در مورد ایران، بیشترین خبر در مورد شهاب_حسينى بود که در حالیکه تبلیغ حشیش روی ماسکش بود، در آمریکا واکسن زد. احتمالا خارج از نوبت زده دقت کردید که به طرز محسوسی انعکاس اخبار کرونا در بی‌بی‌سی کم شده علتش هم اینه که موج اخیر کرونا در کشورها به دلیل شیوع کرونای_انگلیسی هستش کارمندان رسانه_ملکه هم دوست ندارن این لفظ رو به کار ببرند. اگه کرونا میشد کرونای ایرانی هم باز همین داستان بود یا خودشونو جر میدادن؟ چقدر اينا حساسن! سلبريتي حكومتي رو فرستادن امريكا واكسن خارج ازنوبت سفارشي زده برگرده در ركاب آغا كار ارزشي ارائه بده، ما خوش غيرتا جيكمون در نيومد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »