وزارت اطلاعات مسئول پیگیری پرونده قتل در حرم امام هشتم شیعیان شد

17/01/1401 09:30:00 ق.ظ

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران، روز چهارشنبه ضمن مرتبط دانستن عوامل قتل یک طلبه در مشهد با «گروه‌های تکفیریِ آمریکایی»، وزارت اطلاعات را مسئول پیگیری پرونده کرد.

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران، روز چهارشنبه ضمن مرتبط دانستن عوامل قتل یک طلبه در مشهد با «گروه‌های تکفیریِ آمریکایی»، وزارت اطلاعات را مسئول پیگیری پرونده کرد. پرونده فیلم قهرمان؛ برای اصغر فرهادی «قرار جلب به دادرسی» صادر شد آزاده مسیح‌زاده، مستندسازی که اصغر فرهادی را به سرقت هنری در فیلم «قهرمان» متهم کرده است، روز دوشنبه ۱۵ فروردین از صدور «قرار جلب به دادرسی» علیه این کارگردان سرشناس خبر داد.

خانم مسیح‌زاده در گفت‌وگو با وب‌سایت گذارنیوز گفت که بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه تهران پس از چند ماه رسیدگی به شکایتش از اصغر فرهادی «مبنی بر سرقت هنری و ساخت فیلم قهرمان بر اساس مستند "دو سر برد، دو سر باخت"، مستندات شکایت را کافی تشخیص داده و قرار جلب به دادرسی علیه فرهادی صادر کرده است».

در واکنش به این خبر، کاوه راد، وکیل آقای فرهادی، هم با اعلام این‌که از سه شکایت علیه فیلم قهرمان، دو مورد دیگر رد شده، گفت «این قرار به‌منزله حکم نهایی دادگاه نیست و بخشی از روند دادرسی است». به‌گفته خانم مسیح‌زاده متن هجده صفحه‌ای قرار جلب به دادرسی علیه اصغر فرهادی در روز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ به دو طرف طرف ابلاغ شده است. headtopics.com

خودش یک پا جنایتکاره حرومزاده

نمونه‌ای از نبوغ حکومت مسجد ـ روسپی‌خانه شیعی: چاقوکشی در مشهد، با هدف به حاشیه راندن افتضاح کلاهبرداری و کتک زدن چادرسیاه‌های فوتبال پرست مشهد!

اسپری فلفل مالید

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

کسانی که خود باید از فساد جلو بگیرند، خود نفع بزرگ در فساد ، رانت و مافیابازی دارند پلیس دیگر شریک دزد نیست بلکه رییس دزدهاست گل سرسبد محصولات یرانخودرو دنا چرا دیگر از طریق قرعه کشی عمومی فروخته نمی شود؟ چون به قیمت آزاد در نمایندگیهایش میفروشد دزدی_از_جیب_ایرانیان دمش گرم. هر گونه اقدام تروریستی محکوم است.

وزارت اطلاعات موظف به شناسایی عوامل موثر در حادثه مشهد شدرئیس جمهور، وزارت اطلاعات را مکلف کرد با همکاری تمامی نهادهای ذی‌صلاح به سرعت تمامی عوامل مؤثر حادثه روز گذشته مشهد را شناسایی و تحت تعقیب قرار داده و نتیجه را به اطلاع عموم مردم برسانند.

تشکیل 'شورای اخلاق'؛ واکنش وزارت ارشاد به بیانیه زنان سینماگر | DW | 05.04.2022محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی در نخستین نشست شورای معاونان و مدیران سازمان سینمایی از تشکیل یک «شورای اخلاق حرفه‌ای سینما» خبر داده و گفته است: «این شورا به منظور صیانت از حقوق سینماگران و توسعه اخلاق حرفه‌ای در سینمای کشور ایجاد می‌شود.» تاثیرات فشار مقاومت و ایستادگی برای آزادی را در این دو عکس میتوان دید عکس ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، به فاصله ۴۱ روز: سمت چپ در ۲۳ فوریه ۲۰۲۲، یک روز قبل از تجاوز روسیه به اوکراین عکس دوم سمت راست، دیروز ۴ آوریل ۲۰۲۲ در دیدار زلنسکی از شهر بوچا

وزارت خارجه آمریکا: ایران در مذاکرات وین درخواست‌های غیرمرتبطی ارائه داده استند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در اظهاراتی با اشاره به درخواست‌های غیر مرتبط تهران در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» گفت، هیئت‌های

وزارت دفاع اوکراین: ارتش روسیه مهیای تصرف خارکیف می‌شودیکی از سخنگوهای وزارت دفاع اوکراین شامگاه دوشنبه گفت که این وزارتخانه تصور می‌کند حملات روسیه به شهر محاصره شده خارکیف در شرق اوکراین، افزایش خواهد یافت.

در پی حمله با چاقو در حرم امام هشتم شیعیان دست‌کم یک طلبه کشته شددر این حمله سه طلبه هدف حمله با چاقو قرار گرفتند که دو تن از آنها مجروح و به بیمارستان منتقل شدند. رسانه‌های ایران می‌گویند که وضعیت یکی از آنها وخیم است و تحت مداوا قرار دارد. این قتل یا ناموسی بوده یا کار خود حکومت یعنی این آخوندکها تنها مفت خوری کردن وسهم بقیه اخوندهارا بالا کشیدن پس برای درس عبرت دادن به بقیه ی آخوندهای تنها خوراین یارو کشتن واون یکی راهم زخمی کردند درهر صورت به فال نیک میگیریم چون مردم را از شر دو انگل وزالو نجات دادن

بیانیه سازمان اطلاعات سپاه خراسان رضوی در خصوص حادثه امروز حرم رضویسازمان اطلاعات سپاه خراسان رضوی در خصوص حادثه امروز حرم رضوی بیانه‌ای منتشر کرد.