وزارت بهداشت ایران: اوضاع اصلا خوب نیست

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون کل وزیر بهداشت ایران اعلام کرده است اوضاع این کشور در شیوع ویروس کرونا «اصلا» خوب نیست و اگر بستری ها کاهش نیابد مرگ روزانه 200 نفر هم کاهش پیدا نمی کند. - خبرگزاری آناتولی

معاون کل وزیر بهداشت ایران اعلام کرده است اوضاع این کشور در شیوع ویروس کرونا «اصلا» خوب نیست و اگر بستری ها کاهش نیابد مرگ روزانه 200 نفر هم کاهش پیدا نمی کند.ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت ایران در تشریح وضعیت کرونا در این کشور گفت: وضعیت اصلا خوب نیست، تا زمانی که بستری ها کاهش نیابد، مرگ 200 تایی مهمان ماست.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی با بیان اینکه استان خراسان رضوی افزایش ابتلای 300 درصدی داشته است، تصریح کرد: شرایط در این استان بغرنج است. تقریبا کل کشور وضعیت قرمز دارد، برخی استان ها که قرمز نیستند، یک میلیون نفر جمعیت دارند. بنابراین وضعیت قرمز و در حال هشدار است. حریرچی میزان مرگ و میر روزانه بر اثر کرونا را یک پنجم کل موارد فوتی در ایران اعلام کرد و گفت: اکنون بستری روزانه جدید روزی 600 مورد است. همچنین در تهران حدود 4500 بستری روز تخت داریم. باید توجه کرد که تا زمانیکه این روندها افزایشی است، مرگ و میر نیز افزایشی خواهد بود.

وی تهران را منبع پخش بیماری به کل کشور اعلام کرد و افزود: در شهرستان های اطراف تهران مانند البرز و بعد هم شمال هر کسی که از تهران به شهرهای اطراف در رفت و آمد است، می تواند افراد دیگر را آلوده کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ وزارت بهداشت: تهران، منبع پخش بیماری کرونا در سراسر کشور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کارت آزمون زبان وزارت بهداشت منتشر شد/ برگزاری آزمون ۷ مردادپنجاه و هفتمین دوره آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت سه شنبه ۷ مرداد برگزار می شود و کارت ورود به جلسه آزمون از امروز جمعه ۳ مرداد در دسترس داوطلبان قرار گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بررسی شیوه های برگزاری مراسم محرم / وزارت بهداشت در حال تدوین پروتکل هاسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری محرم، گفت: برگزاری مراسم عزاداری در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا ممکن است با تغییراتی نسبت به سال‌های گذشته همراه باشد. اکنون پیشنهادها در زمینه شیوه‌های برگزاری در حال طرح است و همه این موارد با همکاری بین بخشی بررسی و اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه هیات اعزامی ایران به پاریس درباره سانحه هواپیمای اوکراینیهیات اعزامی ایران که به فرانسه سفر کرده بود بعد از بررسی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی بیانیه‌ای را صادر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زنان تاثیرگذار ایران: ثریا دارابی؛ از معرفی غذا و طراحی مد تا مشاوره به رسانه‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه: گرانی مسکن در ایراناجاره خانه تا ۸۰۰ درصد افزایش یافته است. بهای ارز بالا رفته و قیمت کالاهای اساسی تا حدی اوج گرفته که رییس‌ مجلس می‌گوید نان به پایین‌دست جامعه نمی‌رسد و باید کوپن را به اقتصاد بازگرداند. در دیدگاه امر
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »