زنان تاثیرگذار ایران: ثریا دارابی؛ از معرفی غذا و طراحی مد تا مشاوره به رسانه‌ها

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ثریا_دارابی با تاسیس وب‌سایت ZADY در حوزه فشن و مد و با معرفی برندهایی که کمترین آسیب را به محیط‌زیست می‌زنند مورد علاقه فعالان محیط‌زیست و مقابله با مصرف‌گرایی در سراسر جهان است. درباره او بیشتر بدانید: زنان_تاثیرگذار اخبار_ایران DehkordiMaryam

در حوزه فشن و مد و با به‌کارگیری افراد متخصص در زمینه بازاریابی دیجیتال و تکنولوژی و با معرفی برندهایی که کمترین آسیب را به محیط‌زیست می‌زنند مورد علاقه فعالان محیط‌زیست و مقابله با مصرف‌گرایی در سراسر جهان است.

ثریا سال ۲۰۰۵ موفق شد مدرک خود را در رشته تاریخ هنر از دانشگاه «جورج تاون» در آمریکا دریافت کند. او بلافاصله پس از فارغ‌التحصیلی به‌عنوان یکی از مدیران بازاریابی در نیویورک‌تایمز استخدام شد. در آن روزها با ۲۳ سال سن نخستین و البته جوان‌ترین مدیر در بخش بازاریابی و شبکه‌های اجتماعی این رسانه عظیم بود.

ثریا دارابی در سال ۲۰۰۷ و در سن ۲۵ سالگی، پس از پایان همکاری‌اش با نیویورک‌تایمز همراه با دوست دیرینه‌اش مکسین که از سال‌های نوجوانی با او آشنا شده بود یک اپلیکیشن طراحی و راه‌اندازی کرد به نام Foodspotting. این اپلیکیشن یک راهنمای محلی در حوزه آشپزی و بسیار موفق بود. این اپلیکیشن از سوی مجله اپل و مجله اینترنتی Wired به‌عنوان اپلیکیشن برتر سال انتخاب شد.

ثریا خیلی زود فهمید که می‌توان گروه بزرگی از کاربران را حول این نرم‌افزار گردآوری کرد. پس از آن بود که رسما اپلیکیشن فود اسپاتینگ باعث شد نشریه فست کمپانی در سال ۲۰۱۰ ثریا دارابی را به‌عنوان یکی از افراد خلاق برتر در جهان معرفی کند. همان سال این اپلیکیشن در فهرست ۵۰ وب‌سایت برگزیده مجله تایم قرار گرفت و به‌عنوان یک نرم‌افزار عالی برای سفر توسط Travel Leisure Mag انتخاب شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض به تصمیم دولت لهستان برای خروج از پیمان اروپایی مدافع حقوق زنانحزب ملی‌گرا و محافظه‌کار حاکم که از پنج سال پیش تاکنون قدرت را در لهستان در دست دارد مدعی دفاع از ارزش‌های سنتی خانواده است و اعلام کرده که قوانین به تصویب رسیده و جاری در این کشور برای حمایت از زنان کارآمد‌تر از کنوانسیون استانبول است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیام شهبانو فرح پهلوی به مناسبت چهلمین سالروز درگذشت پادشاه فقید ایرانشهبانو فرح_پهلوی، در پیامی به مناسبت «چهلمین سالروز درگذشت شاهنشاه فقید ایران»، نتیجه بیش از چهار دهه استقرار جمهوری اسلامی را فسادی بی‌مانند، بیکاری، فقر و گرسنگی، بی‌ارزش شدن پول ملی، واگذاری بخش‌هایی از ایران به کشورهای دیگر و کشتار معترضان، توصیف کرد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل متحد بر لزوم ایمنی خطوط هوایی غیرنظامی تاکید کردنیویورک- ایرنا- سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد در واکنش به حادثه تهدید هواپیمای مسافربری ایران توسط جنگنده‌های آمریکایی، گفت: ایمنی حمل و نقل هوایی غیرنظامی باید از سوی همه محترم شمرده شود. لبنان از آمریکا شکایت می‌کند | حمد حسن وزیر بهداشت لبنان: این وزارتخانه به نمایندگی از مسافرین پرواز شرکت هواپیمایی ماهان که از اقدام خصمانه دو جنگنده آمریکایی آسیب دیده‌اند به نهادها و سازمان‌های بین‌المللی شکایت می‌کند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آیا قیر بی‌کیفیت همچنان بازار صادرات ایران را خراب می‌کند؟سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: هر چند عراق بازار ترکیه را از دست ما گرفته ولی قیر بی‌کیفیت این کشور به اسم ایران صادر نمی‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روابط حسنه مرزی ایران با کشورهای همسایه/الحاق شناورهای بومی و پرسرعت به ناوگان شناوری مرزبانیفرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر روابط حسنه ایران با کشورهای همسایه، از الحاق شناورهای بومی و پرسرعت به ناوگان شناوری مرزبانی با همکاری وزارت دفاع در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه/تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های کرونایی در استان تهراناستاندار تهران: با توجه به روند مراجعه به درمانگاه‌های تابعه بیمارستان‌ها و مراکز ۱۶ و ۲۴ ساعته ارائه خدمات در استان تهران و میزان بستری روزانه، محدودیت‌های کرونایی از شنبه به مدت یک هفته دیگر تمدید شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »