کوییکR و دناپلاس گران‌ترین‌های دو خودروساز / پراید ۹۱ میلیون تومان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خودروهای پر تیراژ داخلی چند؟ پراید ۹۱ میلیون تومان بررسی قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی دو خودروساز بزرگ نشان می‌دهد کوییکR و دنا پلاس به ترتیب با قیمت‌های ۱۱۹ و ۲۴۸ میلیون تومان گران‌ترین خودروهای این دو خوروساز در این بررسی هستند.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران، آخرین قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی به اینصورت است که

همچنین دنا ۲۰۴ میلیون و تومان و دنا پلاس نیز حدود ۲۴۷ تا ۲۴۸ میلیون تومان در بازار آزاد تعیین قیمت شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

داعش در روستایی در عراق کدخدا و دو فرزندش را کشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه دو تبعه چک متهم به همکاری با کردها را آزاد کرددولت چک از ابتدا گفته بود که آنها هیچ ارتباطی با تروریسم ندارند و در نظر داشتند یک بیمارستان صحرایی برای کردها در سوریه بسازند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مخاطبان آنلاین بی‌بی‌سی فارسی بیش از دو و نیم برابر شدندبر اساس ارزیابی‌های سالانه بی‌بی‌سی، شمار مخاطبان بخش فارسی که مطالب و گزارش‌ها را روی سایت یا شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند، با بیش از چهار میلیون افزایش، به طور متوسط به شش میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در هفته رسیده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ورود دادستانی فرانسه به پرونده نجات معجزه‌آسای دو کودک از آتش‌سوزیدادستانی فرانسه روز ۲۴ ژوئیه (۳ مرداد) اعلام کرد از والدین دو کودکی که به طور معجزه آسا از یک آتش سوزی در شهر گرونوبل این کشور نجات یافته‌اند برای اتهام «سهل‌انگاری و کوتاهی در مراقبت از کودکان» تحقیق به عمل خواهد آورد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جسد موبد زرتشتیان کالیفرنیا و دو همراهش در کرمان پیدا شدرسانه‌های خبری زرتشتیان، از پیدا شدن جسد آرش کسروی، موبد زرتشتیان کالیفرنیای آمریکا و دو دوست همراهش در کرمان خبر داده‌اند. این سه نفر چند روز پیش ناپدید شده بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نظر دو تن از مراجع تقلید درباره دریافت وام ودیعه مسکنبا توجه به اعلام دولت برای پرداخت وام اجاره مسکن به مستأجرین، سؤالات و شبهاتی پیرامون این وام مطرح شده که آیت‌الله صافی‌گلپایگانی و آیت‌الله علوی‌گرگانی مراجع معظم تقلید نظر خود را در قالب استفتاء بیان کرده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »