ورزشگاه‌های باشگاه‌های بوندس‌لیگا در یک نگاه | DW | 07.08.2019

16/05/1398 11:48:00 ق.ظ

دورتموند اگر چه در فصل پیش نایب‌قهرمان بوندس‌لیگا شد، اما از لحاظ شمار تماشاگر قهرمان است. استادیوم این باشگاه نزدیک به ۸۱ هزار نفر را در دل خود جای می‌دهد. در این آلبوم تصویری با ورزشگاه‌های بوندس‌لیگا آشنا می‌شوید:

دورتموند اگر چه در فصل پیش نایب‌قهرمان بوندس‌لیگا شد، اما از لحاظ شمار تماشاگر قهرمان است. استادیوم این باشگاه نزدیک به ۸۱ هزار نفر را در دل خود جای می‌دهد. در این آلبوم تصویری با ورزشگاه‌های بوندس‌لیگا آشنا می‌شوید.

مطالب بیشتر از مدیا سنتر.فرمانده انتظامی استان از دستگیری و عامل تیر اندازی منجر به قتل جوان 35 ساله و زخمی شدن مامور پلیس در کمتر از یک ساعت در شهرستان" بوئین زهرا" خبر داد..گروه طالبان در این ولایت نابود شده است..به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محسن هاشمی‌رفسنجانی در حساب توئیتر خود نوشت: گاندو تمساحی خاص است که در سد پیشین، در سیستان و بلوچستان زندگی می کند و در روستاهایی فاقد سیستم آب لوله کشی،کودکانی که برای برداشت آب از برکه ها میروند، قربانی گاندو می شوند..

.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

دستگیری عامل حادثه تیراندازی در بوئین زهرا در کمتر از یک ساعتفرمانده انتظامی استان از دستگیری و عامل تیر اندازی منجر به قتل جوان 35 ساله و زخمی شدن مامور پلیس در کمتر از یک ساعت در شهرستان' بوئین زهرا' خبر داد.

در حمله هوایی نیروهای افغان رادیوی طالبان در غزنی نابود شددفتر مطبوعاتی والی غزنی در جنوب افغانستان دوشنبه 5 آگست تایید کرد که رادیو «صدای شریعت» مربوط به

صداوسیما سریالی در مورد محرومیت در سیستان وبلوچستان می‌ساخترئیس شورای شهر تهران نوشت: مناسب بود صداوسیما بجای ساخت گاندو در تخریب دکتر ظریف، سریالی در مورد محرومیت در سیستان وبلوچستان می‌ساخت. اونارو شماها باید بسازین نه صدا سیما اگر پدر گرام و مرحوم جناب محسن از خاندان هزار فامیل در سیستان به همان نسبت که در تهران هزینه کرد هزینه میکرد دیگه احتیاج نبود براش سریال بسازن ! چرا اینا خفه نمیشن. برای خیانات شما هزاران گاندو کم است.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| در سال گذشته ۴۴ کودک زیر ۱۵ سال در همدان مادر شدند

تخلیه هزاران نفر در پی انفجار در یک پایگاه ارتش روسیهدر پی وقوع چند انفجار مهیب در یکی از مراکز نظامی روسیه در سیبری، هزاران نفر از مناطق مسکونی مجاور به نواحی دیگر منتقل شده اند. گفته می شود که این رشته انفجار در یک انبار مهمات رخ داده که مقادیر زیادی گلوله توپ در آن نگهداری می شده است. اییینم کار آمریکایی ها سست دست های موساد هم میگن توو کار بوده 🤣

انفجار در زاغه مهمات در سیبری هفت زخمی و هزاران آواره بر جا گذاشتانفجار در زاغه مهمات در سیبری هفت زخمی و هزاران آواره بر جا گذاشت سوختن قطره ای از اقیانوس مهماتی که علیه کشورهایی مثل سوریه بکار می رود روسیه اکنون در ونزوئلا نیز حضور دارد روسیه با حضور خود میخواهد جبهه خود را علیه متحدین ناتو تقویت کند.