تخلیه هزاران نفر در پی انفجار در یک پایگاه ارتش روسیه

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی وقوع چند انفجار مهیب در یکی از مراکز نظامی روسیه در سیبری، هزاران نفر از مناطق مسکونی مجاور به نواحی دیگر منتقل شده اند. گفته می شود که این رشته انفجار در یک انبار مهمات رخ داده که مقادیر زیادی گلوله توپ در آن نگهداری می شده است.

در پی وقوع چند انفجار مهیب در یکی از مراکز نظامی روسیه در سیبری، هزاران نفر از مناطق مسکونی مجاور به نواحی دیگر منتقل شده اند.

گفته می شود که این رشته انفجار در یک انبار مهمات رخ داده که مقادیر زیادی گلوله توپ در آن نگهداری می شده است. این مرکز نظامی در نزدیکی شهر آچینسک واقع است. بنا بر گزارش ها، حداقل هشت نفر از جمله چند نظامی زخمی شده اند؛ سه نفر آنها در بیمارستان تحت مداوا قرار دارند. تصاویر منتشر شده توسط کاربران شبکه های اجتماعی آتش سوزی در محل و بلند شدن ستون دود به آسمان را نشان می دهد که در طول شب هم ادامه داشته است.مقامات در شهر آچینسک به خبرگزاری تاس گفته اند ۱۱ هزار نفر دیگر نیز برای تخلیه منطقه آماده می شوند

مقامات در این ناحیه، واقع در غرب شهر کراسنویارسک، حالت اضطراری اعلام کرده اند. کراسنویارسک، یکی از مناطق سیبری است که اخیرا به علت گرمای شدید هوا و وزش شدید باد، دچار آتش سوزی های طبیعی بزرگی شد.حداقل سه هزار نفر از مردم ساکن روستاهای مجاور به مناطق دیگر منتقل شده اند. مقامات در شهر آچینسک به خبرگزاری تاس گفته اند ۱۱ هزار نفر دیگر نیز برای تخلیه منطقه آماده می شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دست های موساد هم میگن توو کار بوده 🤣

اییینم کار آمریکایی ها سست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در تیراندازی در دیتون آمریکا ۱۰ نفر کشته شدند | DW | 04.08.2019به گفته پلیس، در جریان تیراندازی در شهر دیتون‌، در شرق ایالت اوهایوی آمریکا دست کم ۱۰ نفر، از جمله ضارب کشته و ۱۶ تن زخمی شده‌اند. پلیس تحقیقات خود را آغاز کرده است. دیوانه خانه شده آمریکا. حقوق بشر و دموکراسی ِآمریکاییه دیگه ، تعجب نداره که. خدا بده برکت از این همه تمدن آدم کشی!!!!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مرگ هزاران ماهی در منطقه دوان بریتانیامقامات رسمی منطقه دوان بریتانیا به تازگی تایید کردند که در حال بررسی علت مرگ هزاران ماهی این منطقه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بیش از ۲۰ نفر در اعتراضات هنگ‌کنگ دستگیر شدنددر ادامه اعتراضات در هنگ‌کنگ،‌ مقامات پلیس از بازداشت بیش از ۲۰ نفر در درگیری‌های روز شنبه در این دولت‌شهر خبر دادند. به گزارش خبرگزاری رویترز، تظاهرات معترضان در هنگ کنگ در حالی ادامه دارد که این ا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تمایل یک نفر از هر سه آمریکایی به کاهش دستمزد در ازای مرخصی نامحدودبر طبق نتایج یک تحقیق تازه، یک نفر از هر سه نفر کارمند آمریکایی حاضر به تبادل بخشی از دستمزد در ازای زمان تعطیلات نامحدود هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انفجار مین در هرات جان 4 افغانستانی را گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار مین کنار جاده در بغلان افغانستان؛ 4 کشته و زخمی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »