در حمله هوایی نیروهای افغان رادیوی طالبان در غزنی نابود شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دفتر مطبوعاتی والی غزنی در جنوب افغانستان دوشنبه 5 آگست تایید کرد که رادیو «صدای شریعت» مربوط به

دفتر والی غزنی در صفحه رسمی فیسبوک‌اش نوشت: «راديوى شريعت غږ طالبان که اﺯ چندى به اين‌سو در مربوطات ولايت غزنى بطور وقفه‌اى نشرات مي‌کرد حوالى شنبه شب طى عمليات نيروهاى افغان در کوه لوله ولسوالى ﺯنخان اﺯ بين برده شد».

دفتر والی غزنی در ادامه نوشت، در این عملیات هشت طالب مسلح کشته و چهار فرد مشکوک دستگیر شدند. طالبان هنوز در این مورد چیزی نگفته‌اند. قابل ذکر است که برای اولین بار پس از سقوط رژیم طالبان در افغانستان، رادیو «صدای شریعت» مربوط به گروه طالبان در ماه مه سال 2018 در شهر غزنی آغاز به فعالیت کرد. براساس گزارش‌ها، گروه طالبان در سال 1996 میلادی با حمله در افغانستان ایستگاه رادیو دولتی این کشور را در دست گرفت و رادیویی را تحت نام رادیو «صدای شریعت» فعال کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله هوایی در جنوب لیبی دست‌کم ۴۳ کشته بر جای گذاشتوقوع یک حمله هوایی با استفاده از پهپاد در شهر مرزق، در جنوب کشور لیبی، باعث مرگ دست‌کم ۴۳ نفر شد. \r\n به گزارش رویترز، یک مقام مسئول در این شهر گفته است که در جریان این حمله هوایی تاکنون ۴۳ نفر کشته و جالبه، با اینکه کل کشور رو اشغال کردن، باز دارن بمبارانش میکنن، کلا زدن تو کار تبلیغات رسانه ای!!! الان اوباما لابد باید جواب بده دیگه ، فکر کنم اون بود به همراه فرانسه به لیبی حمله کردن، کجاست؟ مطمئنن داره به این فکر میکنه که چجور کتاب جدید زنش رو تبلیغ کنه و بیشتر پول در بیاره شما آمریکایی ها دموکراسی بردین براشون دیگه!!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه به یک مرکز خرید در تگزاس آمریکابنا به اعلام پلیس تگزاس آمریکا یک فرد مسلح ناشناس به مرکز خریدی در شهر ال‌پاسوی این ایالت حمله کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شبه‌نظامیان حوثی مدعی حمله به چند فرودگاه در عربستان سعودی شدندشبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت جمهوری اسلامی، مدعی شدند که با استفاده از پهپاد، به چند فرودگاه در عربستان سعودی حمله کرده‌اند. به گزارش رویترز، یک سخنگوی حوثی‌ها اعلام کرد که این نیرو با پهپاد به پایگ آتش جواب آتش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه در شهر ال‌پاسو تگزاس؛ 20 کشته و 26 زخمیTheMasoud_
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه در ایالت اوهایو آمریکا 9 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا خواهان توقف حمله به غیرنظامیان در سوریه شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »