واکنش برخی هنرمندان به اعدام نوید افکاری؛ «وقتی تو گود حماقت، پهلوون‌مون فلک شد»

25/06/1399 01:16:00 ق.ظ

واکنش برخی هنرمندان به اعدام نوید_افکاری؛ «وقتی تو گود حماقت، پهلوون‌مون فلک شد» ▪️ هنرمندان و چهره‌های سرشناس مقیم آمریکا نیز با انتشار پیام‌های دیداری و نوشتاری، این اقدام جمهوری اسلامی را محکوم کردند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. واکنش‌های جهانی به اعدام نوید افکاری، کشتی‌گیر جوان ایرانی، همچنان ادامه دارد و در ساعات گذشته، بسیاری از شخصیت‌های سیاسی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، و هنری به اجرای این حکم توسط حکومت ایران اعتراض و آن را به شدت محکوم کردند.

پیشتر، مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده اجرای حکم اعدام نوید افکاری توسط رژیم ایران را

یک اقدام خبیثانه و ظالمانه خواند و آن را به شدت محکوم کرد. همچنین هنرمندان و چهره‌های سرشناس مقیم آمریکا نیز با انتشار پیام‌های دیداری و نوشتاری، این اقدام جمهوری اسلامی را محکوم کردند. نازنین بنیادی، بازیگر و کنشگر حقوق بشر، در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «امروز برای بسیاری از ایرانیان روز سختی بود. ما به تمام کسانی که برای نجات نوید افکاری فریاد زدند، امید داریم. و کسانی که همچنان ساکت هستند، جان چند انسان بیگناه دیگر باید از دست برود تا شما نقض حقوق بشر در ایران را محکوم کنید؟»

Today is a difficult day for most Iranians. We find hope in all those who spoke up to save #NavidAfkari . To those who still remain silent: how many innocent lives must be lost before you condemn the Islamic Republic for their egregious human rights abuses? headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

اندروید ایرانی بر روی برخی گوشی‌ها فعال شده استسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر ارتباطات در جلسه امروز این کمیسیون گفت که در این جلسه توضیح داده شد که در حال حاضر اندروید ایرانی بر روی برخی گوشی‌ها فعال شده و باید از این ظرفیت برای توسعه استفاده از این سیستم عامل بهره گرفت.

حیرت و خشم؛ واکنش مردم به اعدام نوید افکاری

پیامدهای واکنش تند سپاه به روابط بحرین و اسرائیل

واکنش مرد سایه فیفا به اعدام نوید افکاری: ورزش ایران را تحریم کنید

واکنش فرماندهی ملی واحد برای مقاومت مردمی فلسطین به عادی‌سازی روابط با اسرائیل

کرونا در ایران؛ حفاظت از مقام‌های نظام در اولویت است