همکاری‌های روسیه و ایران از تحریم‌های غرب علیه مسکو مستثنی می‌شود

24/12/1400 11:52:00 ب.ظ

همکاری‌های روسیه و ایران از تحریم‌های غرب علیه مسکو مستثنی می‌شود العربيه_فارسى

«واشینگتن فری بیکن» از گزارش جدیدی درباره توافق اتمی با ایران به نمایندگان کنگره و سنای آمریکا خبر داد که در آن نسبت به بهره‌برداری روسیه از توافق اتمی در حالی که به نظر می‌رسد توافق هسته‌ای با ایران در چند روز آینده اعلام خواهد شد، «بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها» ـ اندیشکده مستقر در واشینگتن که منتقد توافق هسته‌ای با ایران است ـ سه‌شنبه 15 مارس در این گزارش می‌گوید که سیاست‌گزاران آمریکا باید متوجه...

در حالی که به نظر می‌رسد توافق هسته‌ای با ایران در چند روز آینده اعلام خواهد شد، «بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها» ـ اندیشکده مستقر در واشینگتن که منتقد توافق هسته‌ای با ایران است ـ سه‌شنبه 15 مارس در این گزارش می‌گوید که سیاست‌گزاران آمریکا باید متوجه باشند این توافق تلاش‌های قدرت‌های غربی برای ممانعت از تهاجم روسیه را بی‌اثر می‌سازد.

Advertisement این گزارش تاکید می‌کند که اگر غرب برای روسیه استثنا قائل شود، افزون بر این که کانالی آزاد و تجاری برای آن کشور مهیا می‌کند، این فرصت را به روسیه می‌دهد که از تجربیات ایران در دور زدن تحریم‌ها استفاده کرده و خود را برای منحرف کردن فشارهای مالی آماده سازد.

یکی از مقامات جمهوری‌خواه در کنگره آمریکا در واکنش به این گزارش، گفت: «ممکن است دولت بایدن جهت تبانی با روسیه بر سر توافق هسته‌ای با ایران آماده باشد، اما کنگره و مردم آمریکا چنین نیستند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

ناتو از روسیه خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکنددبیرکل ناتو با بیان اینکه روسیه با حمایت از رژیم اسد در سوریه چندین بار استفاده از سلاح‌های شیمیایی را تسهیل کرد، از مسکو خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکند. - خبرگزاری آناتولی مرسی ناتو!!!!! اوج درماندگی ناتو و . لطفا اوکراینی ها را بکش ولی با سلاح های شیمیائی نه

مخالفت آمریکا با هرگونه ارائه معافیت برجامی از تحریم‌ها به روسیهمخالفت آمریکا با هرگونه ارائه معافیت برجامی از تحریم‌ها به روسیه یک سخنگوی‌ وزارت امور خارجه آمریکا در گفت‌وگویی هر گونه ارائه معافیت از تحریم‌ها به روسیه برای حفظ‌ روابط اقتصادی-تجاری تحت برجامش با ایران را رد کرد.

فایننشال تایمز: روسیه از چین درخواست تجهیزات نظامی کرده استروزنامه فایننشال تایمز از قول مقامات آمریکایی گزارش داد که روسیه از چین درخواست تجهیزات نظامی و کمک برای حمله به اوکراین کرده است. زارررت..این هم از ارتش ضفرمند روسیه..بده در.راه خدا..واسه این بدبخت خدا زده..

منابع غربی: روسیه به دنبال گرفتن تجهیزات نظامی از چین است/پکن ابراز بی اطلاعی کردبراساس گزارش‌ها، مقامات روسیه با همتایان چینی خودشان درباره گرفتن تجهیزات نظامی از این کشور در بحبوحه ادامه حملات مسکو به اوکراین تماس گرفته‌اند.

جنگ در اوکراین؛ «روسیه از چین تجهیزات نظامی درخواست کرد»روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقاماتی که نخواسته‌اند نامشان فاش شود گزارش داد که روسیه از چین درخواست کرده است تا با اختصاص کمک اقتصادی و ارسال تجهیزات نظامی به مسکو کمک کند. جاولین خیلی وقته منتظر رمضونه چچنی‌ها با داعش هم بودند این دیوث اگه گیر ایرانیا بیفته بهش میفهمونیم که مسجدجای گوزیدن نیست کاری میکنیم برای پوتین عربی برقصه با لباس زنونه دوتا واجبی خرجشه سفید مثل بلور میشه

کشته‌شدن 90 کودک از آغاز حمله نظامی روسیه به اوکرایندفتر دادستانی کل اوکراین، دوشنبه 14 مارس، در بیانیه‌ای اعلام کرد که از زمان حمله روسیه به اوکراین، دست‌کم 90 کودک کشته و بیش از 100 نفر زخمی شده‌اند.در این شرم اوره راجع به گردن زدن ۸۱ نفر توسط جلادان عربستانی هم گزارش تهیه کنید که دنیا بداند جرم آنان چه بود که اینگونه بیرحمانه اعدام شدند .