ناتو از روسیه خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکند

24/12/1400 09:33:00 ب.ظ

دبیرکل ناتو با بیان اینکه روسیه با حمایت از رژیم اسد در سوریه چندین بار استفاده از سلاح‌های شیمیایی را تسهیل کرد، از مسکو خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکند. - خبرگزاری آناتولی

دبیرکل ناتو با بیان اینکه روسیه با حمایت از رژیم اسد در سوریه چندین بار استفاده از سلاح‌های شیمیایی را تسهیل کرد، از مسکو خواست در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکند. - خبرگزاری آناتولی 15.03.2022 بروکسل/ خبرگزاری آناتولی ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در گفت‌وگو با خبرنگاران در بروکسل اظهار داشت: از روسیه دعوت می‌کنیم در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکند.

روسیه قبلا هم برای قتل مخالفان سیاسی از سلاح شیمیایی استفاده کرده و با حمایت از رژیم اسد در سوریه چندین بار استفاده از سلاح‌های شیمیایی را تسهیل کرد.

وی استفاده از سلاح‌های شیمیایی را غیرقابل قبول دانسته و ابراز نگرانی کرد که روسیه در اوکراین از سلاح‌های شیمیایی استفاده کند و با هدف بهانه‌تراشی برای حملات خود به این کشور، طرف مقابل را مقصر بداند. استولتنبرگ ضمن اشاره به اینکه ناتو در برابر احتمال استفاده روسیه از سلاح شیمیایی در اوکراین محتاطانه عمل می‌کند، یادآور شد: آمریکا و سایر متحدان ناتو اعلام کرده‌اند که استفاده از سلاح‌های شیمیایی در اوکراین عواقب سنگینی برای روسیه در پی خواهد داشت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

اوج درماندگی ناتو و . لطفا اوکراینی ها را بکش ولی با سلاح های شیمیائی نه مرسی ناتو!!!!!

ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022 ترکیه در سال‌های اخیر در زمینه فروش ملک به یکی از مراکز جاذبه برای شهروندان خارجی، به‌ویژه مردم کشورهای همسایه قرار گرفته است.

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

پایان اجلاس مجمع دیپلماسی آنتالیا پس از میزبانی از نشست‌های مهم سیاسی جهانپایان اجلاس مجمع دیپلماسی آنتالیا پس از میزبانی از نشست‌های مهم سیاسی جهان دومین اجلاس مجمع دیپلماسی آنتالیا با میزبانی از رویدادها و نشست‌های مهم مقامات ترکیه و سایر کشورها روز گذشته با همایش جوانان و نوجوانان به پایان رسید.

سرخی من از تو؛ از دیروز تا امروزاختصاصی - از ایرانیان داخل کشور پرسیدیم: چه شد که مراسمی‌ که سرشار از رقص و پایکوبی و شادی و شادمانی بود،‌ آنچنان دستخوش تغییر شد؟ مهران کریمی گزارش می‌دهد. چهارشنبه_سوری

بحران در نمایندگی‌های دیپلماتیک افغانستان؛ سفارتخانه‌هایی که عمدتا خارج از کنترل طالبان هستندسفارت افغانستان و کنسولگری‌های این کشور در ایالات متحده قرار است هفته آینده به دلیل مشکلات مالی به کلی تعطیل شوند.

استقبال رسمی اردوغان از صدراعظم آلمان در آنکاراصدراعظم آلمان با استقبال رسمی رئیس‌جمهور ترکیه وارد مجتمع بش‌تپه در آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی