وزارت کشور, احمد وحیدی

همه مقدمات و زمینه سازی ها برای بازگشت زائرین حسینی فراهم شده است

بازدید وزیرکشور از مرکز مانیتورینگ ستاد اربعین؛ وحیدی: همه مقدمات و زمینه سازی ها برای بازگشت زائرین حسینی فراهم شده است

27/09/2021 08:37:00 ب.ظ

بازدید وزیرکشور از مرکز مانیتورینگ ستاد اربعین؛ وحیدی: همه مقدمات و زمینه سازی ها برای بازگشت زائرین حسینی فراهم شده است

دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در جریان بازدید از مرکز مانیتورینگ ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه همه مقدمات و زمینه سازی های لازم برای پذیرش زوار حسینی صورت گرفته است؛ گفت: از امروز در مرحله بازگشت زوار قرار داریم و ان شاا... به نحو موثر و مناسبی ورود زائرین عزیز حسینی را سامان خواهیم داد.

دکتر وحیدی با بیان اینکه همه کمیته های ذیربط آمادگی لازم برای پذیرش زوار حسینی را دارند؛ گفت: تصمیمات لازم برای رفاه حال زوار عزیزمان که در مرحله برگشت قرار دارند؛ اتخاذ شده است.وی در این خصوص گفت: یکی از موضوعات طرح شده، مساله بهداشت بود که در این خصوص مقرر شد ان شاا... با تست های فوری این مساله مدیریت شود.

شهبانو فرح پهلوی: ایران روزی از خاکستر خود برخواهد خاست تستوسترون بالا در فصل جفت‌گیری کار دست تمساح ۳۵۰ کیلوگرمی داد زنان افغان در اعتراض به طالبان در سازمان ملل حاضر شدند

دکتر وحیدی تصریح کرد: طبق برنامه، کسانی که تست پی سی آر شان منفی باشد به فوریت وارد کشور می شوند و آنهایی که خدای نکرده تست پی سی آر شان مثبت باشد به شکل مجزا در قرنطینه موقت قرار گرفته و سپس به شهر خودشان برگشت داده می شوند.وزیر کشور در خصوص موضوع حمل و نقل هم گفت: بازگشت زوار حسینی به دو صورت هوایی و زمینی است و تاکید بر این است که افرادی که وارد کشور می شوند دو دوز واکسن و تست پی سی آر شان کنترل شود.

وی در خصوص حمل و نقل زمینی هم گفت: در این عرصه اتوبوس ها و ظرفیت ریلی مناسبی برای پذیرش زوار و رساندن آنها به شهرهای مقصد شان پیش بینی شده است.وزیر کشور همچنین گفت: در خصوص امکانات پشتیبانی، اقلام لازم اعم از آب و غذا در مرزهای مهران و شلمچه برای پذیرایی از زوار عزیز کشورمان پیش بینی شده است. headtopics.com

دکتر وحیدی با بیان اینکه آمادگی خوبی در میان همه دستگاه های ذی ربط در پذیرش زوار حسینی وجود دارد؛ گفت: ان شاا... بتوانیم به نحو مناسبی از زوار عزیزمان پذیرایی بکنیم و با صحت و سلامتی روانه شهرشان شوند.وی در ادامه گفت: اگر شرایط ترافیکی در مسیرهای مرزی، مقتضی اعمال محدودیت در تردد هم باشد؛ پلیس هماهنگی این کار را صورت خواهد داد.

وزیر کشور در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص برنامه ریزی برگشت و پیش بینی اتوبوس و حمل و نقل لازم برای این عزیزان هم گفت: در حوزه مرزهای هوایی و در حوزه مرز زمینی، پیش بینی لازم در تامین اتوبوس ها و اتصال آن به حوزه ریلی برای زائرین حسینی بعمل آمده است و ان شاا... مشکلی نخواهیم داشت.

ادامه مطلب: پاد »

برپایی فستیوال «کامیک-کان» در شهر نیویورک پس از دوسال غیبت کرونایی

پیش بینی می‌شود که دست کم ۱۴۰ هزار علاقمند فرهنگ کامیک از این فستیوال بازدید کنند.

به قول شما پیش بینی شده که ۸۰ هزار نفر در اربعین امسال از مرز گذشته اند که ۶۰ هزار نفر اینها به صورت هوایی بوده . میمونه ۲۰ هزار نفر ، نه، اصلا ۵۰ هزار نفر . این تعداد این همه جلسه گذاشتن نداره که ستاد استقبال به پا کنید.یا اینکه جمعیت اعزام شده به عراق بیش از اینهاستوالسلام چنانچه ستاد اربعین تعطیل شود، کار بر روال صحیح خود قرار خواهد گرفت و همه چیز به خوبی انجام خواهد شد.

مراسم جاماندگان از اربعین حسینی برگزار شدمراسم جاماندگان از اربعین حسینی پس از برگزار نشدن یک‌ساله این مراسم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از میدان امام حسین(ع) به سمت حرم عبدالعظیم الحسنی(ع) برگزار شد.

رئیس جمهور: ایران با همه کشورها بنای همکاری دارد/ زیر بار زور نمی‌رویمرئیس جمهور هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید انگلیس تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با همه کشورها بنای همکاری و تعامل دارد اما این همکاری باید براساس احترام متقابل و در نظرگرفتن منافع ملت ها باشد و جریان سلطه گر و نظام سلطه بر این روابط سایه نیندازد.

پایان پروازهای اربعین به نجف و کربلا از امشب/ آغاز بازگشت زائرین حسینی از روز سه شنبه- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimپایان پروازهای اربعین به نجف و کربلا از امشب دبیر ستاد مرکزی اربعین: امشب پروازهای هوایی به پایان می‌رسد و کلیه زائرین به صورت هوایی وارد شهرهای مقدس نجف و کربلا می‌شوند

یک رای مثبت در رابطه با «حق سنوات پایان خدمت»/ همه حقوق کارگر مبنای محاسبه است/ لطفاً آرای قبلی را روزنامه رسمی نکنید!در رای اخیر، مبنای محاسبه‌ی حق سنوات، هرچیزی است که در دایره‌ی دستمزد کارگر قرار می‌گیرد؛ یعنی هر المانی که به ازای کار در ساعات عادی، به عنوان حقوق به کارگر پرداخت می‌شود.

اخذ تست کرونا از زوار اربعین به محض بازگشت به کشوردبیر و سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به روند اعزام زوار حسینی به کربلای معلی، تمهیدات بازگشت به کشور را اعلام و تاکید کرد که امکانات حمل‌ونقل و پذیرایی برای زوار در هنگام بازگشت از مرزها فراهم است و تست کرونا نیز از همه گرفته شده و افراد مشکوک قرنطینه خواهند شد. ملتی که خوشبختی و سعادت خویش را در 1400 سال پیش جستجو میکند لایق همین منجلاب اسلامی است که درش گیر کرده است.

نخست وزیر اسرائیل در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل با مقامات ارشد بحرین و امارات دیدار کردنخست وزیر اسرائیل در حاشیه مجمع عمومی سازمان_ملل با مقامات ارشد بحرین و امارات دیدار کرد نخست وزیر اسرائیل در این دیدار گفت: «ما از ثبات برخورداریم، به داشتن رابطه باور داریم، و می‌خواهیم آن را تا جایی که ممکن است گسترش دهیم.» ⬇️ بیشتر بخوانید: