هفته مد میلان ایتالیا به روایت تصویر | DW | 24.09.2021

02/07/1400 03:36:00 ب.ظ

مد ایتالیا نقش و جایگاه ویژه‌ای در صنایع مد و پوشاک جهان دارد. در سال گذشته به دلیل پاندمی کرونا، برگزاری هفته‌های مد هم مثل بسیاری از مراسم دیگر تعطیل شده بود. بزرگان مد جهان در هفته مد میلان در این گزارش تصویری:

مد ایتالیا نقش و جایگاه ویژه‌ای در صنایع مد و پوشاک جهان دارد. در سال گذشته به دلیل پاندمی کرونا، برگزاری هفته‌های مد هم مثل بسیاری از مراسم دیگر تعطیل شده بود. بزرگان مد جهان در هفته مد میلان در این گزارش تصویری: طراح آلمانی، جیل سندر کارش را با مهندسی نساجی آغاز کرد و سپس عازم آمریکا شد. او در لس آنجلس تحصیل کرد و در نیویورک برای یک مجله مد مشغول به کار شد.

او پس از بازگشت به آلمان در سال ۱۹۶۸ شرکت مد"جیل سندر" را تاسیس کرد اما از آنجایی که آغاز خوبی نداشت سال‌های اولیه را با فروش عطر پشت سر گذاشت.

آرمانی پس از فعالیت مختصری در عرصه‌های پزشکی و عکاسی بر حسب اتفاق وارد صنعت مد شد. او در سال ۱۹۷۴ نخستین مارک لباس مردانه و یک سال بعد اولین مجموعه لباس زنانه‌اش را معرفی کرد. در سال ۲۰۰۰ مجله فوربس، جورجو آرمانی را به عنوان موفق‌ترین طراح دنیا معرفی کرد. عکس از سمت چپ سیلوانا در کنار پدرش جورجیو آرمانی پس از ارائه کلکسیون تابستان سال آینده.

کلکسیون فندی"Fendi" برای تابستان سال ۲۰۲۲. این شرکت در سال ۱۹۲۵ توسط ادواردو و ادله فندی تأسیس شد.در حال حاضر، شرکت فرانسوی"ال و ام هاش" مالک برند فندی محسوب هستند. جی جی حدید، مدل مشهور آمریکایی در حال ارائه کلکسیون تابستانی ۲۰۲۲ طراح برجسته ایتالیایی"آلبرتا فرتی" در هفته مد میلان. headtopics.com

I am under threat and targeted, assistance is imediatly needed, I implemented US projects in Afghanistan, now i have been left behind.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

محصولات جدید مایکروسافت ، طوفانی در جهان تکنولوژی | DW | 24.09.2021مایکروسافت نسل جدید از محصولات خود را معرفی کرده است که برخی از آنها نگرش جدیدی را از رایانه‌های شخصی ارائه می‌دهند.

فلسطین: جهان مسئولیتش در قبال حفاظت از حقوق کودکان را به عهده بگیردوزیر خارجه دولت تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی از جامعه بین‌الملل خواست که به مسئولیتش در قبال حفاظت از حقوق کودکان عمل کند.

برکناری رئیس سیا در وین در پی شیوع مرموز «سندروم هاوانا»آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا، سیا، رئیس یکی از بزرگترین‌ پایگاه‌های این سازمان در اروپا را به دلیل آن‌چه «واکنش نامناسب» به حوادث سفارت این کشور در اتریش خوانده از کار برکنار کرده است بیشتر بخوانید🔽

ویدیو؛ گدازه‌های آتشفشانی در استخر و منازل در جزایر قناریبیش از هزار منزل مسکونی و چندین هکتار زمین‌های کشاورزی همچنان در یکی از جزیره‌های مجموعه جزایر قناری در تهدید گدازه‌های آتشفشانی قرار دارند. 😮😮😮😮😮 یا مریم مقدس😲😲😲 BlackMetalVahid Amazingggg✍️♻️🌿👌

بارش پراکنده در شش استان/ کاهش دما تا ۱۰ درجه در شمال کشوربارش پراکنده در شش استان کاهش دما تا ۱۰ درجه در شمال کشور مدیر کل سازمان هواشناسی از بارش پراکنده، وقوع رعد و برق و وزش باد شدید در شش استان کشور خبر داد.

هرانا: اعدام‌های گروهی در زندان‌های ایران در حال اجرا است