هفته مد میلان ایتالیا به روایت تصویر | DW | 24.09.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مد ایتالیا نقش و جایگاه ویژه‌ای در صنایع مد و پوشاک جهان دارد. در سال گذشته به دلیل پاندمی کرونا، برگزاری هفته‌های مد هم مثل بسیاری از مراسم دیگر تعطیل شده بود. بزرگان مد جهان در هفته مد میلان در این گزارش تصویری:

مد ایتالیا و به خصوص هفته مد شهر میلان نقش و جایگاه ویژه‌ای در صنایع مد و پوشاک جهان دارد. هفته مد میلان از روز ۲۱ سپتامبر آغاز شد و تا روز دوشنبه ۲۷ سپتامبر ادامه خواهد داشت. ارائه کلکسیون شرکت ایتالیایی"اترو" که مرکز آن در شهر میلان است.طراح آلمانی، جیل سندر کارش را با مهندسی نساجی آغاز کرد و سپس عازم آمریکا شد. او در لس آنجلس تحصیل کرد و در نیویورک برای یک مجله مد مشغول به کار شد.

پیوستن کارل لاگرفلد، طراح برجسته آلمانی به فندی باعث شد تا فصل نوینی در فعالیت این شرکت گشوده شود. طراحی لوگوی امروزی این برند هم توسط لاگرفلد صورت گرفته است. اولین مجموع لباس زنانه فندی با خز نیز توسط کارل لاگرفلد طراحی شد که با استقبال زیادی در جهان روبرو شد. مد ایتالیا و به خصوص هفته مد شهر میلان نقش و جایگاه ویژه‌ای در صنایع مد و پوشاک جهان دارد. هفته مد میلان از روز ۲۱ سپتامبر آغاز شد و تا روز دوشنبه ۲۷ سپتامبر ادامه خواهد داشت. ارائه کلکسیون شرکت ایتالیایی"اترو" که مرکز آن در شهر میلان است.طراح آلمانی، جیل سندر کارش را با مهندسی نساجی آغاز کرد و سپس عازم آمریکا شد. او در لس آنجلس تحصیل کرد و در نیویورک برای یک مجله مد مشغول به کار شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

I am under threat and targeted, assistance is imediatly needed, I implemented US projects in Afghanistan, now i have been left behind. Please Evacuate me and my young children. POTUS StateDept RepJasonCrow SecBlinken michaeljohns azizyaarabdulahadgmail.com

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محصولات جدید مایکروسافت ، طوفانی در جهان تکنولوژی | DW | 24.09.2021مایکروسافت نسل جدید از محصولات خود را معرفی کرده است که برخی از آنها نگرش جدیدی را از رایانه‌های شخصی ارائه می‌دهند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فلسطین: جهان مسئولیتش در قبال حفاظت از حقوق کودکان را به عهده بگیردوزیر خارجه دولت تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی از جامعه بین‌الملل خواست که به مسئولیتش در قبال حفاظت از حقوق کودکان عمل کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برکناری رئیس سیا در وین در پی شیوع مرموز «سندروم هاوانا»آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا، سیا، رئیس یکی از بزرگترین‌ پایگاه‌های این سازمان در اروپا را به دلیل آن‌چه «واکنش نامناسب» به حوادث سفارت این کشور در اتریش خوانده از کار برکنار کرده است بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدیو؛ گدازه‌های آتشفشانی در استخر و منازل در جزایر قناریبیش از هزار منزل مسکونی و چندین هکتار زمین‌های کشاورزی همچنان در یکی از جزیره‌های مجموعه جزایر قناری در تهدید گدازه‌های آتشفشانی قرار دارند. 😮😮😮😮😮 یا مریم مقدس😲😲😲 BlackMetalVahid Amazingggg✍️♻️🌿👌
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بارش پراکنده در شش استان/ کاهش دما تا ۱۰ درجه در شمال کشوربارش پراکنده در شش استان کاهش دما تا ۱۰ درجه در شمال کشور مدیر کل سازمان هواشناسی از بارش پراکنده، وقوع رعد و برق و وزش باد شدید در شش استان کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هرانا: اعدام‌های گروهی در زندان‌های ایران در حال اجرا است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »