بارش پراکنده در شش استان/ کاهش دما تا ۱۰ درجه در شمال کشور

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بارش پراکنده در شش استان کاهش دما تا ۱۰ درجه در شمال کشور مدیر کل سازمان هواشناسی از بارش پراکنده، وقوع رعد و برق و وزش باد شدید در شش استان کشور خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بارش پراکنده در شش استان خاطرنشان کرد: امروز و فردا در جنوب استان سیستان و بلوچستان و برخی نقاط استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، شرق هرمزگان و جنوب شرق و ارتفاعات کرمان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب ابرناکی و بارش پراکنده گاهی همراه با وقوع رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود همچنین از بعد از ظهر فردا و طی روز شنبه در سواحل دریای خزر، اردبیل، شمال استان‌های آذربایجان غربی و شرقی وقوع رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید موقت محتمل است.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی همچنین با اشاره به کاهش کیفیت هوا به علت افزایش سرعت وزش باد گفت: پنجشنبه و در ادامه با شدت بیشتر طی روز جمعه در شمال غرب، یکشنبه در شمال شرق، جنوب غرب و بخش‌هایی از مرکز کشور و دوشنبه در نوار شرقی کشور در برخی از ساعات سرعت وزش باد افزایش خواهد یافت. به سبب این موضوع خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد قابل انتظار است.

وی افزود: امروز خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهد بود و این وضعیت در سواحل دریای خزر نیز از بعد از ظهر جمعه تا یکشنبه قابل مشاهده خواهد بود. از اواخر وقت شنبه تا دوشنبه نیز می‌توان انتظار مواج بودن خلیج فارس را داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هواپیمای آنتونوف «ای‌ان-۲۶» با شش سرنشین در شرق روسیه ناپدید شدوزارت امور اضطراری روسیه اعلام کرد که یک هواپیمای آنتونوف «ای‌ان-۲۶» شامگاه چهارشنبه ۲۲ سپتامبر در ۳۸ کیلومتری شهر خاباروفسک در شرق این کشور ناپدید شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بارش باران و رعد وبرق در برخی استان‌هابارش باران و رعد وبرق در برخی استان‌ها مدیرکل سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش ‌پراکنده در برخی استان‌های کشور طی دو روز آینده، از کاهش دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل از آخر هفته خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۳۷۹ فوتی جدید کرونا در کشور / ۱۷۵۶۴ بیمار دیگر شناسایی شدند۳۷۹ فوتی و ۱۷۵۶۴ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۷۵۶۴ نفر *جانباختگان جدید: ۳۷۹ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۴۵۹۷۹۶ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۴۸۱۹۲۲۳ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۱۷۹۰۵ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۴۵۷۷۵۳۳۶
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در ۶ ماه اخیر ۱۱۰ نفر از زندانیان خارج از کشور به زندان‌های ایران منتقل شدندسخنگوی قوه قضاییه از انتقال ۱۱۰ نفر از زندانیان ایرانی خارج از کشور به زندان‌های داخل طی شش ماهه اخیر خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فعال شدن نوبت‌دهی واکسن کرونا برای افراد ۱۷ سال به بالا در سراسر کشورسامانه واکسیناسیون وزارت بهداشت برای نوبت‌دهی واکسن کرونا به افراد ۱۷ سال به بالا در سراسر کشور فعال شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری راهپیمایی و اجتماع جاماندگان اربعین در سراسر کشوررئیس شورای هیئات مذهبی کشور: تمهیدات لازم برای برگزاری زیارت از راه دور اربعین حسینی در کشور فراهم شده از آنجا که عده‌ای از زائرین اعزامی ممکن است از راه زمینی وارد کشور شوند، تمهیدات لازم با برپایی موکب‌ها برای پذیرایی از زائرین در مرز مهران انجام گرفته ساندیس فراموش نشود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »