نیروهای هوایی سوریه و روسیه مانور مشترک برگزار کردند

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت دفاع سوریه اعلام کرد که نیروهای هوایی این کشور و روسیه روز سه‌شنبه در آسمان سوریه یک مانور مشترک برگزار کردند.

نمای بیرونی بانک ملی شعبه دانشگاه تهران

بانک ملی ایران روز دوشنبه، ۱۶ خرداد، در بیانیه‌ای سرقت از صندوق‌های امانت شعبه دانشگاه این بانک در تهران در خلال سه روز تعطیلی رسمی اخیر رابه گزارش خبرگزاری ایمنا، حال همین بانک در اطلاعیه‌ای جدید که روز سه‌شنبه منتشر شد می‌گوید که «۱۶۸» صندوق امانت در این شعبه توسط سارقان آسیب دیده و رقم یک‌هزار که پیشتر اعلام شده بود درست نیست.بانک ملی ایران روز سه‌شنبه همچنین وعده داد که «در اسرع وقت نسبت به جبران کامل بهای اموال مسروقه اقدام خواهد شد».

خبرگزاری صداوسیما روز دوشنبه جزئیات بیشتری از این سرقت منتشر کرد و نوشت: «تعدادی از سارقان در تعطیلات اخیر از ساختمان مجاور وارد شعبه ممتاز بانک ملی واقع در خیابان انقلاب روبه‌روی دانشگاه تهران شدند و حدود ۲۵۰ عدد از صندوق امانات را باز و اموال داخل این صندوق‌ها را به سرقت بردند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هماهنگی نیروهای سوریه دمکراتیک و ارتش اسد برای مقابله با تهاجم ترکیهنیروهای سوریه دمکراتیک «قسد» اعلام کردند که با نیروهای دولتی سوریه برای دفع هرگونه تهاجم ارتش ترکیه و حفاظت از خاک خود هماهنگی خواهند کرد.این نیروهای مورد العربیه بخش فارسیتو به چه یابوهایی دادی! تهاجم ترکیه؟؟ برادر برو قطع نامه های مربوطه رو بخون. ترکیه میتونه تا ۳۰ کیلومتر تو خاک سوریه پیشروی کنه برای از بین بردن تروریثتا نیروهای سوریه دمکراتیک؟؟ خودتو خر فرض کردی؟ منظورت تروریثتای کردن دیگه ترکیه عرردوغانی🦓 سودای سلطانی عثمانی و به گور خواهد برد و باید بقیه مناطق اشغالی رو ترک کنه! این پیمان یعنی نیروهای دمکراتیک سوریه با سلاحهای آمریکا و دولت سوریه با نیروهای نیابتی تروریستهای ترکیه و احرارالشام و .. را نابود خواهند کرد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روسیه و سوریه در حالت تقویت نیرو علیه عملیات ترکیه | DW | 07.06.2022در حالی که ترکیه ممکن است به‌زودی عملیات بزرگی را علیه نیروهای کرد در شمال سوریه آغاز کند، روسیه و سوریه نیروهای خود در شمال سوریه را تقویت کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله اسرائیل به مواضع ایران و حزب‌الله در سوریهیک منبع نظامی اعلام کرد سامانه دفاع هوایی سوریه به حملات هوایی اسرائیل در جنوب دمشق، پایتخت سوریه واکنش نشان دادند.این منبع، شامگاه دوشنبه، 16 خرداد تصریح
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سوریه می‌گوید موشک‌های اسرائیلی را رهگیری کرده استخبرگزاری دولتی سوریه، سانا، به نقل از یک مقام نظامی گزارش داد که ارتش این کشور روز دوشنبه چندین فروند موشک اسرائیل را در آسمان جنوب دمشق رهگیری کرده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هدف و انگیزه‌ اصلی اردوغان برای حمله به سوریه چیست؟- اخبار ترکیه و اوراسیا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimهدف و انگیزه‌ اصلی اردوغان برای حمله به سوریه چیست؟ اردوغان و باغچلی می گویند؛ بقا و امنیت ملی ترکیه در گرو حمله به سوریه است! چرا که باید هر چه زودتر، به شکلی کوبنده، تهدیدات تروریستی پ.ک.ک و ی.پ.گ را در نطفه خفه کنند اردوغان با این بهانه ها خاک سوریه و عراق را اشغال کرده اینها بهانه است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

روسیه و سوریه در حالت تقویت نیرو علیه عملیات ترکیه | DW | 07.06.2022در حالی که ترکیه ممکن است به‌زودی عملیات بزرگی را علیه نیروهای کرد در شمال سوریه آغاز کند، روسیه و سوریه نیروهای خود در شمال سوریه را تقویت کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »