حمله اسرائیل به مواضع ایران و حزب‌الله در سوریه

17/03/1401 08:33:00 ق.ظ

حمله اسرائیل به مواضع ایران و حزب‌الله در سوریه العربيه_فارسى

یک منبع نظامی اعلام کرد سامانه دفاع هوایی سوریه به حملات هوایی اسرائیل در جنوب دمشق، پایتخت سوریه واکنش نشان دادند.این منبع، شامگاه دوشنبه، 16 خرداد تصریح آخرین به روزرسانی: 07 ژوئن ,2022: 09:30 صبح GST Share آدرس کپی شد یک منبع نظامی اعلام کرد سامانه دفاع هوایی سوریه به حملات هوایی اسرائیل در جنوب دمشق، پایتخت سوریه واکنش نشان دادند.

این منبع، شامگاه دوشنبه، 16 خرداد تصریح کرد این حملات از سمت منطقه جولان بوده و برخی مناطق جنوبی پایتخت سوریه را هدف قرار داده است.

Advertisement خبرگزاری رسمی سوریه، «سانا» هم گزارش داد که سامانه دفاع هوایی این کشور موفق به انهدام اکثر موشک‌های شلیک‌شده اسرائیلی شد و این حمله فقط خسارات مادی اندکی به همراه داشته است. همزمان دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد اسرائیل مواضع وابسته به ایران و حزب‌الله را در منطقه الکسوه در جنوب دمشق موشک‌باران کرد.

مدیر این نهاد خاطرنشان کرد که سامانه دفاع هوایی مستقر در این منطقه به حمله موشکی اسرائیل پاسخ داد اما دست‌کم 2 موشک به اهداف خود اصابت کردند. اسرائیل پیوسته اهداف نظامی و مراکز استقرار نیروهای نیابتی ایران و حزب‌الله را در سوریه مورد حمله قرار می‌دهد اما مسئولیت این حملات را برعهده نمی‌گیرد. headtopics.com

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ترکیه: 16 تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ در شمال سوریه از پای درآمدندنیروهای امنیتی ترکیه 16 تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ را در شمال سوریه از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

سوریه می‌گوید موشک‌های اسرائیلی را رهگیری کرده استخبرگزاری دولتی سوریه، سانا، به نقل از یک مقام نظامی گزارش داد که ارتش این کشور روز دوشنبه چندین فروند موشک اسرائیل را در آسمان جنوب دمشق رهگیری کرده است.

حمله با چاقو به کادر بیمارستان لس‌آنجلس کار یک ایرانی بودپلیس شهر لس‌آنجلس هویت فرد مظنون به حمله با چاقو به چند نفر از پزشکان و پرستاران در بیمارستان «اِنسینو» در شمال لس‌آنجلس را «اشکان امیرسلیمانی، ۳۵ساله، اعلام کرد. حمله_تروریستی اخبار_ایران

توافق ایران و الجزایر برای بازی دوستانهتوافق ایران و الجزایر برای بازی دوستانه قرارداد بازی دوستانه ایران و الجزایر منعقد شد و فدراسیون فوتبال ایران در تدارک انجام مقدمات سفر این کشور به قطر است.

سوریه می‌گوید موشک‌های اسرائیلی را رهگیری کرده استخبرگزاری دولتی سوریه، سانا، به نقل از یک مقام نظامی گزارش داد که ارتش این کشور روز دوشنبه چندین فروند موشک اسرائیل را در آسمان جنوب دمشق رهگیری کرده است.

پاسخ آمریکا به سوالی درباره تاثیر ارزیابی‌های اخیر آژانس از برنامه هسته‌ای ایران بر مذاکرات وینپاسخ آمریکا به سوالی درباره تاثیر ارزیابی‌های اخیر آژانس از برنامه هسته‌ای ایران بر مذاکرات وین: *ارزیابی‌ای که روز دوشنبه از مدیرکل شنیدید تا حد زیادی با ارزیابی ما تطابق دارد *ما اطلاعات مشترک زیادی با آژانس داریم *به آژانس اعتماد و اطمینان کامل داریم