نگرانی مردم از پیامدهای افزایش قیمت بنزین

26/08/1398 10:26 ب.ظ

اعتراض‌ها در ایران به افزایش قیمت بنزین ادامه دارد و بیشتر مردم نگرانند با بالا رفتن قیمت بنزین، کالاها هم گران تر شوند.

اعتراض‌ها در ایران به افزایش قیمت بنزین ادامه دارد و بیشتر مردم نگرانند با بالا رفتن قیمت بنزین، کالاها هم گران تر شوند. پنجره همرسانی را ببندید اعتراض‌ها در ایران به افزایش قیمت بنزین ادامه دارد و با جستجو در میان شعارهای معترضان به یک نگرانی واحد می رسیم. بیشتر مردم نگرانند با بالا رفتن قیمت بنزین ، کالاها هم گران تر شوند و در نتیجه تورم هزینه زندگی بیشتر شود.

چیزی که مسئولان نظام به اتفاق آن را رد کرده‌اند و اطمینان داده‌اند که چنین اتفاقی نخواهد افتاد. اما با توجه به شرایط اقتصادی امروز ایران تا چه حد این نگرانی جدی است؟

ادامه مطلب:
bbcpersian »

اعتراضات گسترده مردم ایران به افزایش قیمت بنزینمردم شهرهای مختلف ایران از دیشب تاکنون نسبت به افزایش قیمت بنزین واکنش نشان داده و امروز نیز با خاموش کردن خودروهای خود در خیابان‌ها اعتراض خود به این مصوبه سران سه قوه کشورشان ابراز داشتند. - خبرگزاری آناتولی دماوند اعتراضات بنزین ایران

افزایش قیمت بنزین توجیه اجتماعی ندارد/ فراکسیون امید در کنار مردم خواهد بودmazaniahmad 😶😐🤔

اعتراضات به افزایش قیمت بنزین در شامگاه شنبه ۲۵ آباندر ایران اعتراضات در پی افزایش قیمت بنزین در طول شامگاه شنبه ۲۵ آبان ماه ادامه دارد. گزیده‌ای از تصاویری که از شهرهای مختلف به دست بی بی سی فارسی رسیده را در این ویدیو ببینید.

اختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزیناختلال در اینترنت در ایران در پی اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین در گفتگو با امیر رشیدی؛ پژوهشگر دسترسی به اینترنت در کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران از نیویورک.

تظاهرات در چندین شهر ایران علیه افزایش قیمت بنزین | DW | 15.11.2019در چندین شهر ایران در اعتراض به افزایش قیمت بنزین تظاهرات برگزار شد. این تظاهرات از جمله در شهرهای اهواز، امیدیه، ماهشهر، بهبهان، بیرجند، مشهد و سیرجان برگزار شدند. گفته می‌شود یک نفر در سیرجان جان خودرا از دست داده است.

در پی افزایش قیمت بنزین: تظاهرات شبانه در ده استان ایرانروز جمعه تا نخستین ساعت‌های بامداد شنبه دستکم ۱۴ شهر در ۱۰ استان ایران شاهد تظاهرات بود.اعتراض‌ها به دنبال اجرای شبانه سهمیه‌‌بندی و افزایش ۳۰۰ درصدی قیمت بنزین آغاز شد و با برخورد ماموران در برخی شهرها به درگیری کشیده شد و در سیرجان یک کشته برجاگذاشت.