افزایش قیمت بنزین توجیه اجتماعی ندارد/ فراکسیون امید در کنار مردم خواهد بود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

واکنش یک نماینده مجلس به گرانی بنزین: افزایش قیمت بنزین توجیه اجتماعی ندارد/ فراکسیون امید در کنار مردم خواهد بود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس با اشاره به نگرانی‌های مردم از افزایش قیمت بنزین گفت: فراکسیون امید در کنار مردم خواهد بود

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، احمد مازنی نماینده مردم تهران در واکنش به افزایش قیمت بنزین در صفحه توئیتر خود نوشت: افزایش قیمت بنزین حتی اگر توجیه اقتصادی داشته باشد به هیچ وجه توجیه اجتماعی ندارد. نمایندگان مجلس نه از اصل موضوع اطلاعی داشتند و از جزئیات طرح نیز مطلع نبودند فردا در صحن علنی، فراکسیون امید در کنار مردم خواهد بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

mazaniahmad 😶😐🤔

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درپی افزایش قیمت بنزین؛ اتحادیه سواری ایران: کرایه باید تا 20% افزایش یابدرییس اتحادیه سواری ایران، از درخواست برای افزایش 10 تا 20 درصدی نرخ کرایه سواری‌های بین شهری خبر داد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ناآرامی در چند شهر ایران در اعتراض به افزایش قیمت بنزینتصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که در برخی شهرها نیروهای امنیتی با معترضان درگیر شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخستین دقایق اعلام افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزینبا اعلام رسمی دولت، از ساعت صفر جمعه، ۲۴ آبان، وضعیت تازه قیمت و سهمیه‌بندی بنزین و حامل‌های انرژی مشخص شد. بر این اساس، برای خودروهای شخصی (هر نفر تنها یک خودرو) ماهانه ۶۰ لیتر بنزین در کارت سوخت شارژ می‌شود. قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و نرخ آزاد بنزین ۳۰۰۰ تومان خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین در ایراندور دولت اول محمود احمدی‌نژاد بنزین در ایران برای نخستین بار سهمیه‌بندی شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جزییات طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزینتهران-ایرنا- معاون رئیس‌جمهوی و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین، گفت: طرح حمایت معیشتی و اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین در راستای اجرایی شدن مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه اجرا می شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پول افزایش قیمت بنزین چگونه بین خانواده‌ها تقسیم می شود؟ + عکس- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimمیزان حمایت خانوارها در طرح جدید دولت ویژه هجده میلیون خانوار درآمد جدید بنزینی دولت بین ۱۸ میلیون خانوار ایرانی با جمعیتی بالغ بر ۶۰ میلیون نفر توزیع می شود بنزين
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »