نورپردازی برج خلیفه دبی به رنگ پرچم ترکیه

25/11/1400 12:30 ق.ظ

برج خلیفه دبی در آستانه سفر رئیس جمهور اردوغان به امارات متحده عربی به رنگ پرچم ترکیه درآمد. - خبرگزاری آناتولی

14.02.2022توگای تونچر، سفیر ترکیه در ابوظبی، ویدئویی از برج خلیفه دبی که در آستانه سفر رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور کشور به امارات متحده عربی با پرچم ترکیه و با مضمون"خوش آمدید ترکیه" نورپردازی شد، در حساب کاربری خود منتشر کرد.

تونچر با بازنشر این ویدئو که با سرود ملی ترکیه فیلمبرداری شد، نوشت:"یک روز تاریخی در روابط بین امارات و ترکیه؛ استقبال گرم امارات متحده عربی از رئیس جمهور اردوغان". گفتنی است در سفر رئیس جمهور اردوغان به امارات فرصت‌های توسعه همکاری‌های دو جانبه و آخرین تحولات منطقه‌ای مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

رئیس جمهور اردوغان در این سفر همچنین از نمایشگاه"EXPO 2020 Dubai" بازدید و در 15 فوریه از غرفه نمایشگاهی ترکیه که با عنوان"روز ملی ترکیه" دایر شده، بازدید خواهد کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

یک زندانی سیاسی در ایلام «به دلیل توهین» به رهبران جمهوری اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت🔺یک زندانی سیاسی در ایلام به «دلیل توهین» به رهبران جمهوری_اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت ▪️سازمان زندان‌های ایلام در واکنش به خبر ضرب و شتم یک زندانی زن ضمن تایید وقوع درگیری اعلام کرد آسیبی به وی نرسیده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

درخواست 11 سال زندان برای یک روزنامه‌نگار زن به اتهام اهانت به اردوغاندادستان ترکیه از دادگاه خواست «صدف کباش»، روزنامه‌نگار زن این کشور را به‌دلیل اهانت به رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری این کشور به 11 سال حبس محکوم کند.دادگاه جمهوری اسلامی ترکیه

ویکتور اوربان: حمله روسیه به اوکراین باعث هجوم موجی از آوارگان به مجارستان می‌شوداز زمان الحاق شبه‌جزیره کریمه به روسیه در سال ۲۰۱۴، مجارستان تحت رهبری اوربان به طور مداوم با اعمال تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه مسکو مخالفت کرده است مگر همین را نمی‌خواست، همیشه از مهاجرت مسلمانان به اروپا شکایت میکرد، حالا هم بفرماید و از موج مهاجرت مسیحی ها تقدیر کند. پس راه رو باز کنید و اجازه بدید هر کجا دوست دارن ، برن ... کسی در مجارستان نخواهد موند ... 🙂

طی سفر اردوغان به امارات 12 توافقنامه همکاری به امضا می‌رسدطی سفر اردوغان به امارات 12 توافقنامه همکاری به امضا می‌رسد طی سفر رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه به امارات متحده عربی 12 توافقنامه میان مقامات دو کشور به امضای طرفین خواهد رسید.

واکنش عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران به افشای فایل صوتی گفت‌وگوی فرماندهان سپاهپس از انتشار فایل صوتی گفت‌وگوی محمدعلی جعفری فرمانده پیشین سپاه با صادق ذوالقدرنیا معاون اقتصادی و سازندگی وقت سپاه، محمود عباس‌زاده، عضو کمیسیون امنیت

در حضر؛ داستان انقلاب به روایت مهشید امیرشاهی | DW | 12.02.2022'درحضر' روایتی‌ست بی‌تا از انقلاب؛ رویدادهایی که چه بسا از یادها رفته‌اند. روایت برافتادن رژیم شاهنشاهی و برآمدن جمهوری اسلامی در جامه یک داستان. *Iran بله داشت فراموش میشد ولی روزقبل درهها شهر با هک کردن بازار ومناطق اجتماعی آنرا یادآورکردند بطوری که چین وروسیه مالزی اندونزی سنگاپور دست بکارهک کردن سایتهای مجاهدین برآمدندازساعت ۲۲شب گذشته تاکنون موفق نبودند، انقلاب نوین مردم ایران نزدیک است داستان کودتا!