طی سفر اردوغان به امارات 12 توافقنامه همکاری به امضا می‌رسد

24/11/1400 04:02:00 ب.ظ

طی سفر اردوغان به امارات 12 توافقنامه همکاری به امضا می‌رسد طی سفر رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه به امارات متحده عربی 12 توافقنامه میان مقامات دو کشور به امضای طرفین خواهد رسید.

در سفر رئیس جمهور ترکیه به امارات متحده عربی 12 توافقنامه به امضای طرفین خواهد رسید. - خبرگزاری آناتولی 13.02.2022 ابوظبی/ خبرگزاری آناتولی طی سفر رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه به امارات متحده عربی 12 توافقنامه میان مقامات دو کشور به امضای طرفین خواهد رسید.

این توافقنامه‌ها در بخش‌های سرمایه‌گذاری، بازرگانی، صنایع دفاعی، حمل و نقل، کشاورزی و بهداشت و درمان تهیه شده و آماده امضا توسط مقامات مربوطه ترکیه و امارات هستند.

مراسم امضای 12 توافقنامه توسط مقامات ترکیه و امارات متحده عربی پس از دیدار رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد امارات متحده عربی در ابوظبی برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

سفر رئیس‌جمهور اردوغان به امارات؛ فرصت‌های جدید تجاری و سرمایه‌گذاریانتظار می‌رود سفر رئیس جمهور ترکیه به امارات متحده عربی منجر به افزایش حجم تجارت دو کشور و ایجاد فرصت‌های جدید برای سرمایه گذاری شود. - خبرگزاری آناتولی منتظر نتایج مثبت این نشست هستیم..

یک زندانی سیاسی در ایلام «به دلیل توهین» به رهبران جمهوری اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت🔺یک زندانی سیاسی در ایلام به «دلیل توهین» به رهبران جمهوری_اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت ▪️سازمان زندان‌های ایلام در واکنش به خبر ضرب و شتم یک زندانی زن ضمن تایید وقوع درگیری اعلام کرد آسیبی به وی نرسیده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

درخواست 11 سال زندان برای یک روزنامه‌نگار زن به اتهام اهانت به اردوغاندادستان ترکیه از دادگاه خواست «صدف کباش»، روزنامه‌نگار زن این کشور را به‌دلیل اهانت به رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری این کشور به 11 سال حبس محکوم کند.دادگاه جمهوری اسلامی ترکیه

ویکتور اوربان: حمله روسیه به اوکراین باعث هجوم موجی از آوارگان به مجارستان می‌شوداز زمان الحاق شبه‌جزیره کریمه به روسیه در سال ۲۰۱۴، مجارستان تحت رهبری اوربان به طور مداوم با اعمال تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه مسکو مخالفت کرده است مگر همین را نمی‌خواست، همیشه از مهاجرت مسلمانان به اروپا شکایت میکرد، حالا هم بفرماید و از موج مهاجرت مسیحی ها تقدیر کند. پس راه رو باز کنید و اجازه بدید هر کجا دوست دارن ، برن ... کسی در مجارستان نخواهد موند ... 🙂

زنگ خطر حمله؛ هشدار بایدن درباره 'پاسخ قاطع' به روسیه | DW | 12.02.2022تماس‌های تلفنی، تلاش‌های دیپلماتیک و تهدید‌های بازدارنده. بایدن بار دیگر به پوتین اخطار داد. مسکو هشدارها را گمانه‌زنی ‌های تحریک‌آمیز خواند و رئیس جمهور اوکراین از غرب انتقاد کرد که مردم کشورش را دچار وحشت کرده‌اند. ممکنه روسیه اوکراین رو اشغال کنه؟ یعنی وضعیت داخلی روسیه آنقدر خرابه که برای برون رفت از بحران اقتصادی، دست به حمله بزنه، تا بهانه برای سرکوب مخالفان رو داشته باشه؟ هر جا سخنی از جنگ و ویرانیست نام امریکا میدرخشد. کلا تو تمام خونریزی های دنیا این کشور عامل اصلی هست. هیچوقت هم پاسخگوی هیچ چیز نیست و برای هر کثافت کاریش یک حق “وتو” قائل هست. کشورهای پیروز جنگ جهانی دور هم نشستن برای دنیا قانون نوشتن و برای خودشون هم حق “وتو” قائل شدن. سنگ بزرگ نشانه نزدنه

بربوک در مصر؛ فروش سلاح آلمانی وابسته به شرایط حقوق بشر | DW | 12.02.2022وزیر امور خارجه آلمان در جریان سفر به مصر، بر نقش مهم وضعیت حقوق بشر در صادرات سلاح به این کشور تاکید کرد. مصر در سه سال گذشته، مهم‌ترین مشتری سلاح‌های آلمانی بوده و معامله تسلیحاتی با آن با انتقادهای جدی روبروست. 😀😀😀😀😀 عجب اندام سکسی