نوجوان روس به اتهام برنامه‌ریزی برای انفجار دفتر سازمان امنیت روسیه در یک بازی کامپیوتری محکوم شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

این نوجوان ۱۶ ساله به همراه دو دوست دیگرش در یک بازی کامپیوتری انفجار یک ساختمان سازمان امنیت ملی روسیه را بررسی کرده بودند.

یک نوجوان روس به اتهام برنامه‌ریزی برای منفجر کردن ساختمان سرویس امنیتی FSB، آژانس امنیت ملی روسیه در یک بازی کامپیوتری به ۵ سال زندان محکوم شد.

آقای چیکوف همچنین می‌گوید این پرونده دو متهم دیگر داشته که به دلیل همکاری با بازرسان از اتهامات جنایی تبرئه و تنها به مجازات‌های تعلیقی محکوم شدند. این سه نفر یکی از اعلامیه‌ها را بر روی ساختمان محلی آژانس امنیت ملی روسیه که همان کارکرد سازمان KGB در دوران شوروی را دارد، قرار دادند. پیشتر این سه نوجوان با اتهامات شدیدتری از جمله «عضویت در یک سازمان تروریستی» مواجه شدند اما در ادامه به دلیل کمبود شواهد از این اتهام مبری شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رضاییان و یک مهاجم خارجی در یک قدمی پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim«رضاییان» در یک قدمی پرسپولیس پرسپولیس با «رامین رضاییان» و یک مهاجم خارجی به توافق اولیه رسیده است و این دو بازیکن در آستانه عقد قرارداد رسمی با سرخپوشان هستند «رضاییان» در صورت فسخ قرارداد با الدحیل قطر به صورت رسمی به پرسپولیس خواهد پیوست
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

یورش نیروهای اطلاعات سپاه به دفتر یک انتشارات کتاب کُردی در ایلام
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واریز یک یارانه اضافه ۱۰۰ هزار تومانی به حساب برخی گروه‌های هدفواریز یک یارانه اضافه ۱۰۰ هزار تومانی به حساب برخی گروه‌های هدف طبق دستور رئیس جمهور، امشب یک یارانه اضافه بر یارانه‌های پرداختی ماه، به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به حساب برخی گروه‌های هدف واریز خواهد شد. elsa_raad بیا ببین ب خواهرتم میدن ی دور دیگه اشک شوق بریزه 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

العربیه: نخست وزیر لیبی از یک سوءقصد جان سالم به در بردشبکه تلویزیونی العربیه گزارش داد که عبدالحمید الدبیبه، نخست وزیر لیبی، بامداد پنج‌شنبه ۲۱ بهمن از یک سوءقصد جان سالم به در برد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تصویری؛ نخست‌وزیر لیبی از یک سوءقصد جان سالم به در بردعبدالحمید الدبیبه، نخست‌وزیر دولت وحدت ملی در لیبی، سحرگاه پنج‌شنبه 10 فوریه از یک سوءقصد در مرکز طرابلس، پایتخت این کشور، جان سالم به در برد.منابع محلی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سنگ‌ مزار نوجوان خرمشهری کشته‌شده در آبان ۹۸ «بدون اجازه» عوض شدیک فعال مدنی با انتشار ویدئویی از سنگ‌مزار محسن محمدپور اعلام کرد که بنیاد شهید این شهر بدون اطلاع خانواده محسن کلمه «شهید» را روی سنگ او اضافه کرده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »