سنگ‌ مزار نوجوان خرمشهری کشته‌شده در آبان ۹۸ «بدون اجازه» عوض شد

20/11/1400 02:07:00 ب.ظ

یک فعال مدنی با انتشار ویدئویی از سنگ‌مزار محسن محمدپور اعلام کرد که بنیاد شهید این شهر بدون اطلاع خانواده محسن کلمه «شهید» را روی سنگ او اضافه کرده است.

یک فعال مدنی با انتشار ویدئویی از سنگ‌مزار محسن محمدپور اعلام کرد که بنیاد شهید این شهر بدون اطلاع خانواده محسن کلمه «شهید» را روی سنگ او اضافه کرده است. بوریس جانسون برای نجات دولتش کابینه بریتانیا را ترمیم کرد بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا که به...

بوریس جانسون برای نجات دولتش کابینه بریتانیا را ترمیم کرد بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا که به دلیل مجموعه‌ای از رسوایی‌ها در ماه‌های اخیر به شدت تحت فشار قرار دارد روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن با هدف جلب حمایت اعضای پارلمانی حزب محافظه‌کار کابینه خود را ترمیم کرد.

در ما‌ه‌های اخیر رسانه‌های بریتانیا برگزاری مهمانی‌های متعددی در دفتر کار و محل زندگی نخست وزیر را در شرایطی که مقررات شدید قرنطینه بر کشور حاکم بود افشا کردند. آقای جانسون که در ابتدا این مهمانی‌ها و یا حضور خود در آنها را تکذیب کرده بود در نهایت مجبور شد به دلیل نقض مقررات قرنطینه و ارائه شواهد نادرست به پارلمان بریتانیا عذرخواهی کند.

تحقیقات پلیس لندن در مورد این مهمانی‌ها ادامه دارد و نتایج آن ممکن است چند ماه دیگر اعلام شود. آقای جانسون هفته گذشته وعده داد که با تغییراتی در ترکیب مقامات ارشد دفتر نخست وزیری و کابینه تلاش خواهد کرد فعالیت دولت را روی پاسخگویی به مسائل مبرم جامعه متمرکز کند. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

یک فرمانده حوثی 8 عضو خانواده خود را به قتل رساندیکی از فرماندهان شبه‌نظامیان حوثی در شهر معبر، استان ذمار، واقع در مرکز یمن، دوشنبه 7 فوریه اقدام به قتل 8 عضو خانواده خود کرد.این شبه‌نظامی حوثی در اقدامی نه اسمی نه مکانی بدون مشخصات فقط یه فرمانده حوثی؟؟؟ اینجاست که میگن قافیه چو به تنگ اید شاعر به جفنگ اید

احضار روزنامه‌نگار به دلیل روایت یک حادثه تاریخی

استقلال با پیروزی مقابل پیکان به یک چهارم نهایی جام حذفی رسید

صعود ۵۰ درصدی شیبا اینو در یک هفته؛ رونق به بازار ارزهای دیجیتال بازگشتبرخی کارشناسان معتقدند که انتشار گزارش روند رو به رشد اشتغالزایی در اقتصاد آمریکا بسیاری از نوسان‌گیران حرفه‌ای را برای استفاده از فرصت‌ موجود برای ایجاد موج مثبت قیمتی در بازار رمزارزها ترغیب کرد؛ چرا که بهبود شرایط بازار کار آمریکا می‌تواند تردیدهای فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره را رفع کند.

کنسولگری آمریکا در اربیل قتل یک زن تراجنسیتی در کردستان عراق را محکوم کرد🔺کنسولگری آمریکا در اربیل قتل یک زن تراجنسیتی در کردستان عراق را محکوم کرد ▪️قتل یک زن تراجنسیتی ٢٣ ساله در شهر دهوک کردستان عراق خشم فعالان حقوق بشری و دیپلمات‌های ساکن این منطقه را برانگیخت. ⬇️ بیشتر بخوانید:

صدور حکم ۱۳ سال زندان برای یک عضو کمپین نه به جمهوری اسلامی