نشست در واشینگتن برای بررسی امنیت دریانوردی و تهدیدهای ایران

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

وزارت امور خارجه آمريکا روز پنج شنبه 18 ژوئیه اعلام کرد، مقامات این کشور و شماری از رهبران کشورهای

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزارت خارجه آمریکا در بیانیه خود گفته است، این نشست درباره ابتکار امنیتی برای حمایت دریانوردی و حفاظت از آزادی عبور و مرور آزادانه کشتی‌ها در آب‌راه‌های خاورمیانه تمرکز خواهد کرد.

این نشست در راستای تلاش برای حفاظت از امنیت دریانوردی در خلیج و پس از افزایش تهدیدات ایران در تنگه هرمز برگزار می‌شود.پیش از این نشست قرار است 65 کشور در بحرین، امنیت دریایی خلیج را به بحث و بررسی بگذارند. این نشست نیز برای بحث و بررسی تهدیدهای ایران در منطقه خلیج صورت گرفته است.

وی افزود:« تحریم های اقتصادی غیرقانونی اعمال شده توسط واشنگتن نقض آشکار قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل است و این تحریم ها به بزرگترین تهدید برای توسعه پایدار تبدیل شدند».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشست مشترک دولت و مجلس برای 'حمایت از رونق تولید' | DW | 17.07.2019به گفته علی لاریجانی، در مجلس مکانیزمی مشخص شده تا در همکاری با بخش خصوصی و دولت برای رونق تولید چاره اندیشی شود. او می‌گوید اولویت ایران حمایت از بنگاه‌هایی است که 'توان ایجاد جهش در تولید' را دارند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

محدود کردن تسلیحات اتمی موضوع نشست آمریکا و روسیه در ژنوخبرگزاری رویترز گزارش داده است که احتمال می رود نماینده چین نیز به این گفتگوها بپیوندند. با این حال چین بخشی از پیمان تسلیحات اتمی بین آمریکا و روسیه نیست و دقیقا مشخص نیست حضور پکن در این گفتگو‌ها چه جایگاهی دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برگزاری نشست امنیت مرزی میان ترکیه و ایران در شهر واننشست امنیت مرزی هیئت‌های ترکیه و ایران با حضور محمد امین بیلمز، استاندار وان ترکیه و سرهنگ علی عليپور فرمانده هنگ مرزی ارومیه در شهر وان برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نامزدهای حزب دموکرات برای حضور در دومین مناظره درون حزبی انتخابات ریاست‌جمهوری مشخص شدندکمیته ملی حزب دموکرات، نام نامزدهای این حزب را که شرایط لازم برای حضور در دومین مناظره درون حزبی انتخابات ریاست‌جمهوری دارند، اعلام کرد. به گزارش سی‌ان‌ان، از میان نامزدهایی که پیشتر اعلام کرده بود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

همکاری چند ملیتی برای حفاظت از کشتیرانی در تنگه هرمز بررسی می‌شودبه گفته وزارت خارجه آمریکا این کشور طرحی را برای حفاظت چند ملیتی از آزادی کشتیرانی در خلیج فارس به شماری از کشورها پیشنهاد خواهد کرد. برخی منابع گفته‌اند که بحرین میزبان یک نشست بین‌المللی برای بررسی همکاری در این زمینه خواهد بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دعوت از کارگران برای حضور همه‌جانبه در انتخابات شورایاری‌هادبیرکل خانه کارگر از تمامی کارگران خواست با حضور در انتخابات شورایاری‌ها پیام کارگران که مشارکت همه‌جانبه است را منتقل کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »