نشست کمیته فرعی امنیتی ترکیه و ایران در وان

08/09/1398 04:43 ب.ظ

نشست کمیته فرعی امنیتی ترکیه و ایران با محوریت تامین امنیت مرزها، مبارزه با تروریسم و قاچاق در شهر وان برگزار شد.

پنجاه و پنجمین نشست کمیته فرعی-امنیتی ترکیه و ایران با حضور امین بیلمز، استاندار وان و سیدمحمد عابدی، فرماندار شهر خوی با محوریت تامین امنیت مرزها، مبارزه با تروریسم و قاچاق برگزار شد.

استاندار وان در این زمینه گفت: به بررسی و تبادل نظر پیرامون مسائلی چون مهاجرت غیرقانونی و تامین امنیت مرزها پرداختیم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

توقف مذاکرات کمیته قانون اساسی سوریه به دلیل کارشکنی رژیم اسد

هیئت نماینده رژیم اسد جلسات کمیته قانون اساسی سوریه را به تاخیر می‌اندازدجلسات هیئت 45 نفره تدوین پیش‌نویس قانون اساسی سوریه که قرار بود در تاریخ 25 نوامبر در ژنو شروع شود، به دلیل اصرار هیئت نماینده رژیم اسد برای بحث بر سر مسائل خارج از موضوع اصلی به تاخیر می‌یفتد. - خبرگزاری آناتولی

نشست راستی آزمایی‌ واریز یارانه حمایت معیشتینشستی برای راستی‌آزمایی پرداخت یارانه حمایت معیشتی به حدود ۱۸ میلیون خانوار، امروز ۵ شنبه ۷ آذر در حضور خبرنگاران و تصویربردارن در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. اين مدينه فاضلاب اخوند حرومزاده است كه از يه كشور ٨٠ ميليونى ٦٠ ميليون زير خط فقرند تا اين رژيم رو از بالا تا پايينش رو كفن نكنيم هر روزمان بدتر از ديروزه اعتراضات_سراسری

اثر هنری باید کارکرد انسانی و اجتماعی داشته باشد/ تعطیلی تئاترها زخمی بود که بر تن همه ما نشستکوروش سلیمانی با تاکید بر اینکه به اعتقاد او اثر هنری باید کارکرد انسانی و اجتماعی داشته باشد، گفت: چون هنر بدون مخاطب، ‌تولیدی است که در خلاء رها می‌شود؛ یعنی صرفا تولید می‌شود بدون آنکه عرضه شود.

فعالان قومیت‌های ایران سرکوب‌ها در این کشور را به سازمان ملل گزارش کردندفعالان قومیت‌های غیرفارس در ایران با حضور در دوره دوازدهم نشست اقلیت‌ها در مجلس حقوق بشر سازمان ملل این فعالان قومیت های ایران یه بار هم که شده تحریم های حداکثری آمریکا را که نوعی تروریسم است به سازمان ملل متحد گزارش کنند.

وزارت امور خارجه عراق، حمله به کنسولگری ایران در نجف را محکوم کردوزارت امور خارجه عراق، حمله به کنسولگری ایران در نجف را محکوم کرد وزارت امور خارجه عراق، در بیانیه‌ای، حمله به کنسولگری ایران در نجف را محکوم و هدف آن را آسیب زدن به روابط عراق با ایران و سایر کشورها تلقی کرد. هم اونا گه خوردن هم شما کثافت های بنگاه دروغ‌پراکنی بدرک امیدوارم کل کنسولگری هاتون در جهان نابود بشه چرا سایر کشورها ؟! منظورت همون فلسطین ، لبنان و یمنِ ؟!!!