اردوغان و مرکل در لندن دیدار خواهند کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

رجب طیب اردوغان و مرکل در لندن دیدار خواهند کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

برلین/خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در 3 دسامبر در حاشیه اجلاس سران سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در لندن دیدار و گفتگو خواهند کرد. اولریک دمر سخنگوی دولت آلمان در جمع خبرنگاران در برلین گفت: مرکل در اجلاس ناتو دیدارهای چهارگانه انجام خواهد داد. او همچنین با امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه و بوریس جانسون نخست وزیر انگلستان نیز دیدار خواهد کرد. آنها این دیدارها بحران سوریه را مورد بررسی قرار خواهند داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در بدنه نظام کارشکنانی هستند که می خواهند مردم را بدبین کنندرییس دیوان عالی کشور: *متاسفانه عادت کرده‌ایم برای انجام کاری سئوال کنیم در فلان اداره آشنا داری؟ *این خیلی بد است و زیبنده نظام جمهوری اسلامی و انقلاب نیست *در بدنه نظام کارشکنانی هستند که می‌خواهند مردم را بدبین کنند فکر کنم خیلی از این مسایل بعد از براندازی حل شود. فرهنگ عوض خواهد شد. دزدی، دروغ، حقه بازی، رشوه.. اینها همه خصوصیات فرهنگ آخوند و عسلام هستن. ابله کسی که حرف این مفت خور ها را اصلاً گوش دهد🤔 در فلان دزد خانه دزد آشنایی داری تا من که دزدم به یه دزد دیگه رشوه بدم و اون برای من موقعیتی فراهم کنه که بیشتر بدزدم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار اردوغان و بارزانی در آنکارارئیس جمهور ترکیه نخست‌وزیر اداره اقلیم کرد شمال عراق را به حضور پذیرفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان و فایز السراج در استانبول دیدار کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار امیر قطر و رئیس دولت فلسطین در دوحهشیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر و محمود عباس، رئیس دولت فلسطین درباره تحولات اخیر در فلسطین دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار وزرای دفاع ترکیه و اندونزی در آنکاراوزیر دفاع ترکیه با همتای اندونزیایی خود در آنکارا دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی وزیر دفاع ترکیه با همتای اندونزیایی خود در آنکارا دیدار و گفتگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار مقامات عالی نظامی ترکیه و قطر در دوحه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »